Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

devojchice mogu da udju i sa 13, ako slazhu malko za godine i ne ponashaju se sumnjivo... ph34r.gif

Devojcice od 13 godina kao dokaz svoje starosti i zrelosti moraju da iscupaju stidnu dlaku i pokazu obezbedjenju da bi usle. Devojcice bez pomenutog sredstva za ulazak mogu da stoje ispred. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebe poznajem i tebi cu da verujem  biggrin.gif

 

a i ovde niko da odgovori kada je metal. je li kao pre ponedeljkom ili je promenjeno?! hvala

Od kada radi basta metal je svaki ponedeljak. Takodje, petkom u basti uobicajeno vece [nemam pojma kako se zove], a u klubu~ metal

Edited by LordHypnos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije me uvatila, nije me uvatila... ma, JESTE!!!

 

Dobra je, dobbraaa! tenk.gif

 

Nego, shta sam ono 'teo?!?

 

A ,da, da se ne ponavljamo:

 

Ponedeljkom je Metal u bashti, utorkom je gothic svake 2 nedelje, sredom kako kad (od domacice preko "rokanja" do metala 80ih), cetvrtkom sta uleti (prosle nedelje bilo vece meidena, danas... nemam pojma, petkom je papazjanija u bashti, a u klubu metal, subota su valjda 90-te - tj opet papazjanija, ali malo smorenija nego petkom), nedeljom nemam pojma.

 

U slucaju da ste mushko, za ulaz vam treba lichna karta, ne znam za ostale dokumente, ali lichnu mozete da izvadite od 14 god pa nadalje...

U slucaju da ste zensko, godiste nije bitno mhihi.gif .. cena za sve je 80 din, sem sa CLANSKOM kartom sa kojom je 60.... Za chlansku je potrebno preko dana odneti INDEX tamo dole i (valjda) dati neku kintu (niko ziv to ne zna, posto su svi uzeli chlanske kad su delili dzaba, sem mene budale).

 

Eto toliko, o Klubu Satanistickih Terorista (kako neko lepo rece) - mestu gde cete zamrzeti omiljeni bend/pesmu (jer vrte non-stop isto). I gde je svaki ponedeljak sve praznije... violent.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gifviolent.gif

Edited by Demonic_Alliance

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala izmena programa rada KST-a. Ponedeljak je od sinoc i zvanicno postao vece Hard&Heavy metala icon_mrgreen.gif (doduse sa primesama nekog povremenog power i epic upliva mrred.gif ). Sinoc sam se mnooogo naljutio na Slovenca wallbash.gifwallbash.gif pre svega zbog nepostovanja koje je iskazao prema meni, inace svojevremeno redovnom posetiocu metal veceri. I eto, odlucih nakon poduzeg zabavljanja ispitima da sebi dam malo oduska i da izvedem devojku (koja je inace born&raised u USA no.gif , a dosla na mesec dana) na metal vece koje oni tamo nemaju (ali imaju koncert Nile musik19.gif svakih mesec dana, i Dimmu im svira u HR caffe-u pred 200 ljudi icon_cry.gif ) i da joj pokazem kako se Srbi zabavljaju u kultnom KST-u (jos sam i prosuo pricu...moji matorci se tamo smuvali...mesto je puno pravih ljudi). I sta me doceka (a nisam bio na metal nightu svega 7-8 meseci)...minimum ljudi, preovladjujuce Metlica i Megateca i Maiden majce uz par Sodom/Slayer/Nightwish i jedan Immortal Damned in black i Cradle i cini mi se My dying bride (inace moja mala je prvo videla tog lika i odusevila se...kao, "bice gothic" i taakooo, muchenica icon_rockdevil.gif ). Da se razumemo, protiv navedenih grupa nemam nista protiv, u muzici istih iskreno uzivam i divim se radu&delu gorevecpomenutih, ali se secam i neke ravnomernije raspodele po pravcima u auditorijumu icon_cool.gif A, da, Slovenac...on me je ubio definitivno u pojam...Pichio je nenormalno po h&h Judasima, Maidenima, Metlici, Manowaru (na opste odusevljenje uz prigodnu koreografiju mase...to se ipak nije promenilo pukeface.gifwallbash.gif ), sto je ok i sasvim normalno za prva 2-3 sata programa. Uveren da naziv metal vece i dalje opravdava svoje znacenje otidjoh do pomenutog i predlozih u citavu listu pesama koje bi mozda mogao da pusti na sta mi on 'ladno odgovara...citiram "Nemam, brateee"...A ja mu rezao 5 diskova i doneo pre 7 meseci i to sve ono sto sam sinoc i trazio. Povrh svega, dobio sam i prozivku za Dimmu Borgir majcu i nizak komentar nekog meni nepoznatog clana osoblja pri Slovencu da nisam true (ili tako nesto) sto trazim Kalmah ili Catameniu ili Nile...Pa sam preformulisao...Ajde da trazim nesto popularnije ( ne zato sto se ja drndam i hocu da isteram svoje vec zato sto sam vec 3 sata slusao cirka 3 pravca, a metal vece podrazumeva da se covek bar dodakne poznatijih bendova manje popularnih pravaca). Zamolim za DB, za Immortal, za Emperor, za bilo staaaa...A on meni...pa bio je Cradle (i to Hallowed be thy name). I kao time je obuhvatio sve sto je ostalo u metalu wallbash.gif , svaka mu cast pivopije.gif ...Kasnije sam mu prisao jer mi se i devojcica malo smorila, i zamolio ga da barem za nju pusti jedan Samael ili Gorgoroth. E tu on prozbori mudro..."zavrsavam za veceras" Meni je bilo lepo sinoc ph34r.gif i da je do mene, ne bih ni toliko komentarisao koliko sam...uvek se mogu zabosti gajbi i slusati sta zelim, ali mi se malena smorila i sedela sve vreme (inace se razocarala kad je videla da je skoro jedina plavusa i to jos sa nekom glupavom crvenom Bauhaus majcom violent.gif ). Slovencu sve najbolje evotigana.gifviolent.gif . Pa dobro, barem smo Amere zauvek isterali iz KSTa icon_smile.gif . I izvinjenje sto sam smorio topic...Veliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

APSOLUTNO TACHNO, zato ja i idem u kst jednom u pola godine, postao je jedan od najsmornijih klubova u gradu, a i sami vidite kakvi likovi tamo sada idu. Mislim da ne postoji smorniji repertoar od onog koji se pushta tamo. Ma bre NO COMENT... no.gifno.gifno.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...