Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ovaaj, zaboravih Kritichar, zaista... Ql je mesto, playlista pati od problema ponavljanja al da se namoliti da pusti neshto, ako se secam vazilo je ranije tipa uz svako pice (tj turu=rachun) imas muz. zelju, ili tako nekako... Bar mi je tako objasnio Toma (lik u majcama Suicidala koji radi tamo) kad sam ga pitao sta su koj' kurac ti poeni na racunu... Jedini problem je shto nije klub nego je kafic i to poprilicno ogranicenog prostora - znaci ako ne nadjes gde da sednes nema gde ni da stojish.

 

KST radi cet-pet-sub-ned - uz malo mozga mogla bi se i od ta 4 dana napraviti cool rupa. Zaista nije bitno da radi svih 7 dana, ako pola od toga nema nis' pametno. No ovako je ok - znaci da se moze napraviti neko tematsko veche uz malo truda, neku subotu ili nedelju, na koju bi doslo vishe ljudi nego inace ponedeljcima, utorcima...

 

Sto se Voodooa tiche (jes da je tema o KSTu al kad smo ga vec dovatili) - mesto je malo, zagusljivo, pivo je loshe (razvodnjeno), ima ga malo (sluzi se u mikro-epruvetama (0.3 sto je cak manje od 0.33 kolike su one flashe koje ja zovem epruvete)) i skupo (ok, ne placa se ulaz al to sranje koje oni prodaju kao "pivo" stvarno ne vredi toliko)...

Dalje muzika je preglasna, ne cujes ni svoj mozak a kamo li nekog s kim bi pricao... I vecinom dana je prazno, sem subote kad je prepuno i vrucina, a za razliku od KSTa nema "hodnika" ili blejanja ispred... All in all, shit al je u centru pa je svima usput...

 

BTW> videh da seu 29. novembra nalazi neki kafic (negde posle I ekonomske skole) koji se takodje zove Voodoo... I josh pishe hard rock kafe... Pa me zanima jel' neko overio i koliko je to rok a koliko samo text za reklamu...?

Edited by Demonic_Alliance

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad je fora da ti na tri pica (ili racuna... hmmm ne ipak pica) dobijes jednu muzicku zelju icon_smile.gif

Toma je lik iz Rume, right?

 

......................

 

Taj drugi Voodoo nisam video ali znam da postoji jos pre ovog koji svi znamo i cini mi se da ju u istom vlasnistvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bio u ovaj voodoo u 29.novembra i što znam-nije loš,ali moga bi bit bolji.Bio sam samo jedan put i to ono da vidim kako je.Puštali su bon jovi-ja,guano apes,cini mi se rammstein i sl.

 

u onaj kritičar kad god dođem mora neko da naruči barem 3-4pjesme od metallica-e!i to obavezno master of puppets ili devil's dance!Evo 3put zaredom.Mjesto se može malo urediti i kao što neko reče napravit klub.Što se tiče playliste moglo bi se i tu nešto novo ubačit.Ja mislim znam sve pjesme koje imaju.

 

a htio sam pitat-zna li ko što puštaju u kst na veče 90-tih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad je fora da ti na tri pica (ili racuna... hmmm ne ipak pica) dobijes jednu muzicku zelju  icon_smile.gif

Toma je lik iz Rume, right?

 

......................

 

Taj drugi Voodoo nisam video ali znam da postoji jos pre ovog koji svi znamo i cini mi se da ju u istom vlasnistvu.

A pa da, onda se oni poeni sabiraju pa kad nakupis dovoljno poena...

To nije losh 3p, ako stvarno tako funkcionishe i u praxi, mada sto rece revolucionar ljudi uvek naruche isto (toliko o kritici Slovenca i njegove playliste icon_smile.gif ) I .. da, Toma jes' iz Rume icon_smile.gif

 

btw. a sto se drugog voodooa tiche, pojma nemam da se to zvalo voodoo, a tom putanjom sam prolazio 4 godine... mozda su menjali naziv, ili su prosto drzali low profile svih ovih godina - znam da je tamo neki kafic, al tek sam pre neki dan video da se zove Voodoo i jos pishe rock cafe...

Edited by Demonic_Alliance

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW> videh da seu 29. novembra nalazi neki kafic (negde posle I ekonomske skole) koji se takodje zove Voodoo... I josh pishe hard rock kafe... Pa me zanima jel' neko overio i koliko je to rok a koliko samo text za reklamu...?

klub je nov i ima relativno dobar prostor... u pregovorima sam sa vlasnikom da sviram tamo sa ortakom...bilo bi to u fazonu dve gitare i glas,2-3 sata roka za vece... iskreno se nadam da ce nesto ispasti od toga... u suprotnom nema nam izlaska nigde... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o me KST wallbash.gif . Proshlog leta je bio pun...pa i u septembu i oktobru...Shta bi nemam pojma icon_confused.gif . Jebesh ga, najbolje da se okupljamo po stanovima...pustish shta hocesh...nemorash da gledash frikove ne sve strane, samo tebi dragi ljudi i draga muzika i naraFski pivopije.gif .

 

icon_cool.gif

Cekaj, hoces da kazes da vise nije puno? U, majku mu, to jos nisam doziveo (petkom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

JESTEEEEE!!!.... I plakat jebe zecheve... screen shot iz Here to stay - Korn.... TV-no-signal-zujava pozadina i njihove crne siluete... neko savijen, a neko i nije... =hella groovy... u svakom sluchaju prvo Halloween-Rokanje (tako da su svi 'true metalci' dobro doshli mhihi.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm... Bash je jebi-ga situacija... Pre nego shto se znalo za rokanje, ja sam pomno planirala outfit za Akademiju, al' sad okachi machku pod rep... Bash mi se ne da da budem vampir!!! icon_frown.gif .... iskreno mi je zao zbog toga... jooooj a skroz sam htela da ispoziram, ali.... pevac ili krelac, rokanje ne zrtvujem!!!.... never!...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ti vidim tachku... Videla sam je i malopre... I lichno cu se potruditi da stignem i do akademije,.. zato sto mislim da bi bilo lepo, a i lepo je shto si tako lepo pozvao!! 233.gificon_wink.gif .... lepo...

 

P.S. ...heh... nije rokanje par puta mesechno... da jeste, verovatno ne bih koristila capoeiru kao preventivu od srchanog udara... no.gif ... a mozda i bih icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ti vidim tachku... Videla sam je i malopre... I lichno cu se potruditi da stignem i do akademije,.. zato sto mislim da bi bilo lepo, a i lepo je shto si tako lepo pozvao!! 233.gificon_wink.gif .... lepo...

 

P.S. ...heh... nije rokanje par puta mesechno... da jeste, verovatno ne bih koristila capoeiru kao preventivu od srchanog udara... no.gif ... a mozda i bih icon_cool.gif

cuces deftones u dnevnom programu na akademiji. garantujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila ja u nedelju u KSTu icon_smile.gif ,Slovenac je slavio rodjendan i chastio ceo klub alkoholom (shto je osobina koju neobichno cenim kod ljudi icon_mrgreen.gif )...ono shto je bilo bezveze je shto je bila gomila klinaca tj bilo je nas chetvoro starijih od 20 godina ...sve u svemu, popila sam svu kintu planiranu za koncert Mortiisa icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo vas sve pozivam jer nisam u fazonu da "uvaljujem kosku" KST-u pogotovo ne kada je rokanje na koje bi verovatno i ja dosao da nema ovog u Akademiji, ali definitivno ovo se ne propusta... tako da eto. icon_mrgreen.gif

Eto pametnog iskaza! icon_razz.gif

 

Ma kakav crni kst na haloween... elem, zar za ovaj haloween nema dvodnevni program kao ranije? tipa subota kst, nedelja akademija!!??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...