Jump to content

Alister


genius

Recommended Posts

icon_smile.gificon_smile.gif Dragi ujko mali i ostala rodbino THRASHERSKA(belopatikarska) icon_wink.gif

Ja samo da kazem ljudima da ovo CUDO od Where angels.. UBIJA NA MESTO!!!!!

Kucanje na sve strane,melodicno u granicama u kojim treba da bude(ne preterano),jer je to old school JEL TAKO UJKOOOOOOOO

znam da je tako!!! biggrin.gif

 

 

 

Goca pozdravlja bata Ravena,a ja vas sve isto tako pozdravljam i vidimo se danas u Majur city-ju icon_mrgreen.gif

treba da dodjem do tebe za redenik i spremi onu tvoju domacu,posto konacno imam 30 dinara za bus,pa smemo da se osisamo od njojze!!! pivopije.gif

ljubi vas malisan!!!!!!!

 

 

kuj ne voli thrash,nemo da zivi!!!!!! icon_twisted.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta bre vi kritikujete ALISTER!!!!!!

Oni su The BEST!!!!!!!

 

Igor je najbolji pevac!!!!!!

Stojim iz toga!!!!!

 

Kako mozete da kritikujete nekog ako niste preslusali sve njihove pesme?

icon_evil.gif

 

Bubnjar im je vatra ziva!!!!!!

Stvarno decko dobro zvuci, a tek da cujete live.....

 

 

Pozdrav za sve u bendu a specijalno za Raven-a!!!!

Ostanite takvi kakvi jeste- jebacine metala!!!!!!

 

FOREVER vas verni fan!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

P.S. Igore dodji na pivo i da slusamo Nevermore!!!!!!!! pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
KO GOD DA JE IZA NICKA INFEST, IMATE POZDRAV OD DRACONIC EKIPE! REKOSE MI DA VAS POZDRAVIM PA JA ISKORISTIH OVU PRILIKU! pivopije.gif

HVALA UKI!!

POZDRAVI BATU,I EKIPU!!!!

VIDIMO SE U PETAK NA SVIRCI!!!

AAAAAALLLLLLLLLLIIIIISSSSSSSSTEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Heavy jerk nema pishu! icon_razz.gif A nemam je ni ja... icon_sad.gif

 

BTW, aj pa da se gledamo s Alisterovcima ovdi u BG-u...

kako sad to nemam pishu? icon_cry.gif otkud ti ta ideja?Pa ne pisam valjda na kateter ne daj boze no.gif ti ni ne treba da imas ti si zensko...ili se bar tako predstavljash... icon_smile.gificon_razz.gif

a ka' ce Alister u BG-u...iamo sam njihovu trzalicu ali sam je izgubio icon_cry.gif ...jel su nabavili solo...posto se ovaj moj imenjak Urosh nudio...bi li od toga nesto?

 

ALISTER!!! icon_rockdevil.gif See you on the other side(of plocha) icon_smile.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ka' ce Alister u BG-u...iamo sam njihovu trzalicu ali sam je izgubio icon_cry.gif ...jel su nabavili solo...posto se ovaj moj imenjak Urosh nudio...bi li od toga nesto?

 

ALISTER!!! icon_rockdevil.gif See you on the other side(of plocha) icon_smile.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Izgubio trzalicu?!?! violent.gif A sve nase trzalice koje poklanjamo su definitivno svirane (i to mnooogo), a ne kao ovi veliki bendovi, bace ti trzalicu a ona kao da je tek iz prese izasla! biggrin.gif

 

Uros je definitivno novi gitarista Alistera, i snimace solo deonice na Where Angels Bleed. icon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

Inace, snimanje pocinje danas! orangelistening.gifmusik19.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgubio trzalicu?!?! violent.gif  A sve nase trzalice koje poklanjamo su definitivno svirane (i to mnooogo), a ne kao ovi veliki bendovi, bace ti trzalicu a ona kao da je tek iz prese izasla! biggrin.gif

 

Uros je definitivno novi gitarista Alistera, i snimace solo deonice na Where Angels Bleed. icon_rockdevil.gif  pivopije.gif

 

Inace, snimanje pocinje danas! orangelistening.gif  musik19.gif  mrred.gif

da takva je bila i ova...bela dunlopova,ima neku zivuljku,kao neko zivo drvo na front strani...stvarno je bila istrosena...jbg,izgubih je na probi...imenjak je primljen....tooooooooooo....metaaalll.....a ka' ce gigovi u belgardeu?! pivopije.gificon_rockdevil.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...