Jump to content

Alister


genius

Recommended Posts

ALBUM JE 90% ZAVRSEN!!! mrred.gifpivopije.gifmusik19.gif

Ostalo je jos par nasnimavanja vokala, jedna solaza i produkcija. Ocekujemo da sve bude zavrseno do kraja avgusta. Nakon toga sledi snimanje spota za pesmu "Cold Winter Night", objavljivanje albuma, pa koncertne aktivnosti. Jos jednom pozivam sve Metal Prijatelje iz cele zemlje koji mogu pomoci organizovanje koncerata, da se jave na [email protected] , kako bi razmotrili sve mogucnosti.

Tracklist novog albuma je (redosled je podlozan izmenama):

 

FREAK

COLD WINTER NIGHT

FACE THE FEAR

BELIEVER

INNER EVIL

PARTED (feat. Irina)

WE ARE DAMNED

FALLING INTO NOTHINGNESS

WHERE ANGELS BLEED

INSTRUMENTAL (jos uvek nema naziv)

+

SCREAMING WITH PLEASURE (bonus pesma)

 

Pozdrav, pa se uskoro vidimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li biti i dalje death, posto rece Uros da muzika vuce na neku tresericu?

Paaa... U globalu, bice vise thrash album, mada ce biti prisutni i malo drugaciji elementi. Znaci, bice jedan klasicni, ali opet drugaciji, Alister album.

 

Pozdrav Lazo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Mozda neko iz Alistera svrati da objasni. icon_confused.gif

Razlozi su cisto muzicke prirode i nista drugo. Niko ni sa kim nije u svadji, niti ovo ima bilo kakvog uticaja na Alister. Najgore od svega je cinjenica da cemo na album cekati jos neko izvesno vreme. Solaze na albumu ce svirati Sale iz benda Stratus, a na umu imamo i moguceg stalnog clana. Pozdrav, i izvestavam cim se nesto novo dogodi! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da...ne bih da cepidlacim,ali solaze na prvom albumu su bile smesne(sem mikicine)...valjd ste se popravili ,a?

Mislis na Memories... albumu (posto je prvi album Obscurity)? Mnogi ljudi su rekli da su te solaze upravo dale atmosferu albumu. Ali ukusi su cudo, zar ne? Na novom albumu ce solaze biti nesto sasvim drugo, odnosno mnogo prilagodjenije stilu i zvuku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А хоће ли више тај албум? Јесте ли га бар завршили?

Nadam se da hoce, Rno, Thrasheru stari! Da zavrsimo te solaze, pa gotovo. Jedini nam je problem sto je Sale Stratus vojno lice, pa moramo nekako da uklopimo njegove, nase i obaveze studija. Znam da se sve ovo nenormalno mnogo oduzilo, ali se nadam da ce vecina biti zadovoljna "proizvodom". Ti verujem hoces, jer je album mnogo vise Thrashy od Memories... Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Stratus i Alister!

Bilo kad i bilo gde,

Zovite i dolazimo u paketu,

Inace,sto se tice novog albuma Alistera evo informacije iz prve ruke.

BOLJI SU NEGO IKADA.Album je fenomenalan,bicete vrlo prijatno iznenadjeni,

( za 2 - 3 godine kad Sale snimi solo)

Salim se,naravno,bice to sve vrlo brzo gotovo

Pozdrav

Darko Stratus pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolega, hvala! Nemoj da ja pocnem sada da hvalim novi Stratus... icon_mrgreen.gificon_da.giforangelistening.gif

Mogu samo reci da bi mi bila cast i zadovoljstvo neki zajednicki koncert!

A da se vratimo na album, ja mislim da ce biti kompletiran do kraja ovog meseca... Cak sam nesto i siguran... Valjda... icon_redface.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

GOTOVO!

Album je 100% zavrsen! Cekalo se mnogo, ali se nadam da je vredelo! Promo sa 3 pesme je spreman, tako da svako ko moze da pomogne u promociji (radio, webmaster, zine), slobodno neka se javi na [email protected] i naruci promo disk. Puno se izvinjavam, ali svi koji su poslali mail u vezi diska mogli bi ponovo da posalju adresu jer sam sve informacije izgubio zbog havarije na kompu. Promo disk je u ekstremno malom tirazu, svega nekih 30-ak primeraka!

Veliki pozdrav od Alistera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко треба да изда албум и када ће бити у продаји?

Jos uvek se ne zna. Vise mogucnosti je u opticaju, bice ona koja nama najvise odgovara. U svakom slucaju, nadamo se da ce se album pojaviti do kraja marta/pocetka aprila. Inace 99% sviramo na festu u Smederevu, Enigma, 29.02. Pa ko voli, nek' izvoli!

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada niko, tj. jos uvek nemamo solo gitaristu, mada imamo u planu neke ljude koji bi mogli da odrade posao korektno (verovatno i za koncert u SD), ali trenutno ne razmisljamo o stalnom clanu Alistera. Ako se neko ko se uklapa pojavi, bice dobrodosao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...