Jump to content

Alister


genius

Recommended Posts

Postrav!

Alister svira 15. aprila u Kragujevcu, SKC (Kutija sibica). Pa, ko voli, nek' izvoli! Cena ulaznice 100 dinara. Imacemo i goste na koncertu, ali jos uvek nije potpuno izvesno ko ce to biti. Uskoro i vise vesti o trecem albumu "Where Angels Bleed"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo, lepo laugh.gif !

Znaci, bas smo uticajni!

Ljudi, album ce uskoro, promenili smo izdavaca, pa kad sve bude leglo kako treba, bicete obavesteni.

A uradili smo i booklet... Bolji od Memoriesa... Sigurno... Obecavamo!!! biggrin.gif

Stvarno?! Da li je to moguce?! icon_mrgreen.gif mislio sam da ste bas "zavoleli" Valderamu! mhihi.gif

 

Ozbiljno, ko je sada izdavac?!

 

Srecno, eni vej! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odlican bend koji dolazi iz Jagodine.

 

Alister ize sebe ima jedan ( mada bi mi rekli dve icon_smile.gif) studiska albuma objavljena za izdavacku kucu One Records. Album Memories and Dreams je izasao Novembra 2002 god, na disku se nalazi i 5 pjesama sa prvog albuma Obscurity iz 2001.godine ,koji je takodje izdat za One Records i objavljen samo na Kaseti.

 

Alister se posle 4 godine pauze ponovo vraca sa novim studiskim ostvarenjem"Where Angels Bleed"! 11 novih pjesama snimano je u studiju "Paradox" i cine ovaj album najboljim produktom Alister-ovog sestogodisnjeg rada. Smene brzih i sporih deonica u kombinaciji sa scream i clean vokalima stvaraju proverenu Alister Atmosferu u najboljem Prog-Thrash maniru.

 

Na snimanju novog albuma su , pored standardne Alister postave (Igor Miladinovic-Vocal, Marko Vuckovic-Ritam i Clean gitare , Ivan Petrovic -Bas gitara) , kao gosti jos ucestvovali i Damir Hadzic-Bubnjevi ( Alogia, Psychoparadox) i Sasa Jankovic-Solo gitare (Stratus) , kao i Irina Kapetanovic (Irina i Vi, Drugo Stanje ) koja je u duetu sa Igorom otpevala pesmu Parted.

Sve informacije , Intervjue, Ugovaranje koncerata obratite se na:

Marko Vuckovic 064-255-90-48 , [email protected]

 

Ovaj text gore je prepisan sa promo diska koje sam dobio.

bend je u potrazi za izdavacem i jos je u pregovorima.

na promo disku se nalaze 3 pjesme koje su jebeno odlicne. vidi se da je bend napravio ogroman korak , ali jos uvjek je tu onaj Alister smek koji je bio na prvim albumima! Pjesma koja je uradjena sa Irinom daje jednu novu dimenziju bendu i mislim da ce se svidjeti i onima koji vole "malo" blazi zvuk( ali jos uvijek u Alister stilu)!

pjesme odisu brzim i agresivnim ritmom sto me se jako svidja.

 

Kao sto rece nikola mislim da je ovaj bend nepravedno zapostavljen i zavrednjuje puno vecu paznju.

sve sto imam da kazem je to da bez obzira ko god da izda ovaj album potrudite se i nabavite ga!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ne secam se da sam uspeo da uletim na koncert u Kragujevcu icon_wink.gif . Bio sam na tonskoj ali samo pola sata, kad je Damir lupao. Valjda on svira za Retribution. Prvi put cujem za njih. Bio jre tu i basista Alogie.

A bese dobro. Dosla ekipa iz Jagodinu (Nervozni Lukic, prefarbani antihrist Borko {sa kojim sam se svadjao oko onog urezanog obrnutog krsta na njegovoj levoj ruci}, drugi Borko "mr Nice Guy" {moj prvi utisak}, i neka riba). Kupili Borkovi litar otrova za 160 din(otuda se i ne secam da li sam otiso na koncert, dok mi se buraz kurcio da je upao dzabe).

Dosta price za danas icon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice svirke u Bg-u, bice! Samo ne znamo kada! icon_rolleyes.gif

Za sada imamo u planu Novi Sad i Nish. Jos uvek ne znamo tacne datume, ali bice veoma uskoro. Naravno, kao i uvek, bicete obavesteni.

Sto se tice albuma, on samo ceka da ga neko odstampa, narecka i to je to! Tj., jos uvek nemamo izdavaca! Ali, imamo mali prevju za vas! idite na <a href='http://www.myspace.com/alisterserbia' target='_blank'>http://www.myspace.com/alisterserbia</a> (direktan link), gde mozete cuti i downloadovati jednu pesmu sa novog albuma. Ocekujemo komentare!

Edited by ALISTER

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Ma dzaba vam svirke kad ste se pozenili i poudavali. icon_smile.gif Elem, jel dolazite na onaj smederevski Open Air festival. Bash bih vol'o da vas vidim pa da popijemo po koje pivo... Odavno se nismo videli... Poslednji put, kad sam bio Land Rover-om kod vas. icon_smile.gificon_smile.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@, u kojoj pesmi?

 

Dzigi, dolazimo u Smederevo, naravno, pa da se podsetimo starih dana, mada bice i zene tu pa cemo morati da se kontrolisemo! pivopije.gifmusik19.gificon_rockdevil.gif

 

Laki, ne brini se ti, ja sam sveprisutan! Samo posmatram u potaji... ph34r.gif

A ti bi mogao da nam updejtujes stranicu na Ser-metalu! Poslao sam ti sve, jos pre... 5 godina! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вуле, само један совјет здраваго разума гледе издавања албума. Ако не нађете никакву иоле озбиљну понуду за издавање, најбоље је урадите све лепо од својих пара, али како ваља и требује. Ионако бисте могли много боље да урадите промоцију албума сами него било који издавач, а и дистро није проблем самостално урадити, а и у век бисте могли да пордајете дискове по концертима.

И стварно, кад ћете више до Београда? Нисам вас видео већ 2-3 године. Брука и срамота!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laki, ne brini se ti, ja sam sveprisutan! Samo posmatram u potaji... ph34r.gif

A ti bi mogao da nam updejtujes stranicu na Ser-metalu! Poslao sam ti sve, jos pre... 5 godina! biggrin.gif

Ma mislio sam na Dzigija da ga nema vekovima, mada ni tebe/vas nema godinama icon_wink.gif

 

Jeste, tu mi je update, samo sto radim redizajn celog sajta, pa cu staviti sve to na novi sajt. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...