Jump to content

Alister


genius

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest Dark_Angel_Of_Sin

Heeeeeeeeey,site je mnogo super,narochito je pohvalno to shto ima mnogo slika...i naravno,stvari za downloadovanje.

Chestitam,pa kad dodjete 'vamo: icon_rockdevil.gifpivopije.gifmusik19.gif

icon_biggrin.gif

Puno pozdrava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуо сам најзад нове песме. Види се да сте у протеклом периоду слушали доста модерног треша. Песме су скроз модерне, али ми се свиђају. И даље је то Алистер и то је оно што је битно!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуо сам најзад нове песме. Види се да сте у протеклом периоду слушали доста модерног треша. Песме су скроз модерне, али ми се свиђају. И даље је то Алистер и то је оно што је битно!

Pogodi u srz! Kao da se znamo godinama! biggrin.gificon_rockdevil.gif

Jeste, ali to se uvek i moglo ocekivati od Alistera, zar ne? Jednostavno, ne trpimo nikakve granice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dark_Angel_Of_Sin

Jbt,stvarno dve godine... Katastrofalno. Skoro sam gledala neke pictures sa vaseg certa u Domu ovde,bash je bilo icon_rockdevil.gif

Kako vidim slike sa sitea,dosta ste se bre i fizicki promenili... Da li bih vas i prepoznala ph34r.gificon_mrgreen.gif

Ali dobro,da se sve to ispraviti nekom svirchicom icon_da.gif

Puno pozdrava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, и нису се толико много променили. Један је пустио косу, други скроз оћелавио, трећи изгубио бријач, тј. забрадатио... Надам се само да је то и даље она иста багра са којом сам провео неке сјајне тренутке пре неколико година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, па, сад баш, то се није дало закључити са фотографија.

Ћете доћи у суботу да нас чујете? Свирамо у Јагодини по први пут, јееее!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, па, сад баш, то се није дало закључити са фотографија.

Ћете доћи у суботу да нас чујете? Свирамо у Јагодини по први пут, јееее!

U, bre, kao da nisi cuo za Photoshop! laugh.gif Salim se, naravno.

Nazalost, necemo se videti u Jagodini, mi tada sviramo u Smederevu.

Inace, slusao sam vas par puta na prenosima, i svidja mi se, bas! Jedino mi je krivo sto nisam gledao gitarijadu, cuo sam neke izuzetno pozitivne kritike!

Ha, spamujem na sopstvenoj temi! Nemoj da me warnujes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Alister's gropy

Sto se mene tice znate da ste the best...were angels bleed je najbolji do sad..znate sta ce biti hit..to je naravno aparted.. poz od vase grupike. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i bio prokomentarisao nove pesme, ali ne ovde na forumu, zar ne Vucko. Pa, ajde da se ponavljam, moderan thrash metal, mnogo se slusali the Haunted i Dew-Scented u poslednje vreme. Samo, na snimcima se nesto slabo cuju bubnjevi. muzika je skroz korektna, produkcija do bola moderna, ali ako ste to hteli dobro je ispalo. nije moja prefereca, ali ajde sada.

 

@ azal: Jebiga, u brzini. Ona se zajebala, pa onda ja za njom.

@ Alister's gropy: Uh, to mora da je bilo na njihovom prvom koncertu. Zvuci mi poznato, ali da me ubijes na mogu da ti se setim lika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Alister's gropy

azal za tebe obavestenje znam kako se pise ali kako ti je rekao RNA u brzom kuckanju dolazi do greske...u pravu si Rna jeste bio taj koncert a sto se tice mog lika on i nije tako bitan..bitno je to sto je ovaj album mnogo dobar.. srecom ja imam kompletan ali i dalje tvrdim da je aparted extra i bice hit... igor i irina zvuce extra zajedno i ona ima jako zanimljivu boju glasa i svidja mi se extra..uh al se ponavljam sa ovim extra..pozz laugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaj, ja, eto tek tako vam doslo. Ma, pricaj ti to nekom drugom. Ne moze to tek tako da dodje. Nije meni doslo da pravim Bay Area thrash onako iz hira, nego sto sam puno slusao Testament i Laaz Rockit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaj, ja, eto tek tako vam doslo. Ma, pricaj ti to nekom drugom. Ne moze to tek tako da dodje. Nije meni doslo da pravim Bay Area thrash onako iz hira, nego sto sam puno slusao Testament i Laaz Rockit.

The Haunted imam jedan album, ne znam imaju li jos koji, a Dew-Scented mislim da sam cuo, odnosno imam jedan spot! Da je tako, kao sto ti kazes, album bi bio u potpunom Testament-Nevermore-Russel/Lande fazonu, sa primesama Evergrey-Behemoth-... uticaja! Mozda sada mozes doci do bolje definicije. Da ne protumacis pogresno, ne ljutim se (daleko od toga), samo iznosim cinjenice!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...