Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

I ja citam Unu. Dobila sam je na poklon od jednog decka s recima da "obavezno moram da je procitam, jako ce mi se dopasti, siguran je"... I jeste dobra biggrin.gif !

Edited by Alita

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

vidi se koliko si obavestena o knjizi kad donosis tako retardirane zakljucke....

 

idi malo do knjizare i prelistaj knjigu....onda mozda i shvatis icon_rolleyes.gif

 

 

@nirvana girl- wub.gif za tebe lutko

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi se koliko si obavestena o knjizi kad donosis tako retardirane zakljucke....

 

idi malo do knjizare i prelistaj knjigu....onda mozda i shvatis rolleyes.gif

sta da shvati? Da citas pisanu verziju Buffy the Vampire Slayer? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

kupila knjigu........najgore bacene pare icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta da shvati? Da citas pisanu verziju Buffy the Vampire Slayer? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

kupila knjigu........najgore bacene pare icon_da.gif

U svakoj knjizi ima nesto pametno da se nadje, tako da ne mislim da su to bacene pare. Uostalom, serija i knjiga se ne mogu porediti! Uzmi primer 'Gospodara prstenova' - koliko je samo delova izostavljeno... Ili recimo 'Deca sa stanice Zoo'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta da shvati? Da citas pisanu verziju Buffy the Vampire Slayer? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

kupila knjigu........najgore bacene pare icon_da.gif

nene...nije u tome poenta, ok i ja mislim da knjiga i nije nesto, ima i delova koji mi se svidjaju ali generalno ne gotivim taj fazon.

 

Poenta je u tome da doticna devojka koja voli da me proziva po forumu (a uzivo ne sme ni da pisne icon_smile.gif ) donosi zakljucke po naslovu knjige (Gresna zadovoljstva icon_rolleyes.gif) i pokusava da me ismeva ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nene...nije u tome poenta, ok i ja mislim da knjiga i nije nesto, ima i delova koji mi se svidjaju ali generalno ne gotivim taj fazon.

 

Poenta je u tome da doticna devojka koja voli da me proziva po forumu (a uzivo ne sme ni da pisne icon_smile.gif ) donosi zakljucke po naslovu knjige (Gresna zadovoljstva rolleyes.gif) i pokusava da me ismeva ...

blam da me vide sa tobom pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam tebi obecala isto nesto ...e sad ..ako tako pretis mojoj sestri mozemo i mi tebi zar ne...?

Tanja...lepo sam i kulturno zamolila da me se otkacite SVI u kompletu. Ja nisam nikog vredjala, prozivala i ismejavala na forumu. Lepo sam i kulturno rekla da moze svako uzivo da mi kaze sta misli, a ja cu lepo da saslusam. Ovo po forumu me nervira sve vise, jer niko nema prava da me zajebava i da mi se sveti zbog onoga sto je bilo izmedju mene i Ognjena...rekla sam ti vec da nemam nista protiv da ti popricas sa mnom, ali sam jako besna sto me tvoji "prijatelji" vredjaju po yumetalu...TO NECU DA TRPIM!

 

 

I necu vise da se prepucavam ovako... I rest my case!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam tebi obecala isto nesto ...e sad ..ako tako pretis mojoj sestri mozemo i mi tebi zar ne...?

Tanja...lepo sam i kulturno zamolila da me se otkacite SVI u kompletu. Ja nisam nikog vredjala, prozivala i ismejavala na forumu. Lepo sam i kulturno rekla da moze svako uzivo da mi kaze sta misli, a ja cu lepo da saslusam. Ovo po forumu me nervira sve vise, jer niko nema prava da me zajebava i da mi se sveti zbog onoga sto je bilo izmedju mene i Ognjena...rekla sam ti vec da nemam nista protiv da ti popricas sa mnom, ali sam jako besna sto me tvoji "prijatelji" vredjaju po yumetalu...TO NECU DA TRPIM!

 

 

I necu vise da se prepucavam ovako... I rest my case!

Share this post


Link to post
Share on other sites

neces?? a sta ces da uradis icon_confused.gif

mi ti se svetimo icon_confused.gificon_confused.gif gde ti zivis???ne vrti se svet oko tebe ma sta ti mislila no.gif

uostalom,ti si meni rekla da sam retardirana,uvek prva pocinjes sa vredjanjem tako da ces verovatno biti banovana icon_smile.gif

Edited by *Silent Angel*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...