Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

djevojka s bisernom mindjusom - trejsi sevalije..

 

divna prica o tome kako sluzavke znaju biti sposobne.. a muskarci, bili intelektualci ili prosta sirotinja - na neki nacin uvijek ispadaju picke..

 

skoro da cu traziti posao kao sluzavka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

djevojka s bisernom mindjusom - trejsi sevalije..

 

divna prica o tome kako sluzavke znaju biti sposobne.. a muskarci, bili intelektualci ili prosta sirotinja - na neki nacin uvijek ispadaju picke..

 

skoro da cu traziti posao kao sluzavka.

Meni se mnogo svidela, ali ne kao "Pali Andjeli" od iste autorke koja je po mnei jos zanimljivija zbog toga sto pricu pricaju svi likovi sa svoje tacke gledista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se mnogo svidela, ali ne kao "Pali Andjeli" od iste autorke koja je po mnei jos zanimljivija zbog toga sto pricu pricaju svi likovi sa svoje tacke gledista

eh, to nisam citala.. a ovdje cu je malo sutra nabaviti.. sad.gif a jos uvijek ne znam toliko dobro engleski da bih mogla citati knjige..

Share this post


Link to post
Share on other sites

djevojka s bisernom mindjusom - trejsi sevalije..

 

divna prica o tome kako sluzavke znaju biti sposobne.. a muskarci, bili intelektualci ili prosta sirotinja - na neki nacin uvijek ispadaju picke..

 

skoro da cu traziti posao kao sluzavka.

a meni se bas svidela "Devichanski plavo"......zanimljiva knjizica,dve priche uporedo isprichane koje se na kraju spajaju u jednu.... icon_da.gif

Edited by wishmistress

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...