Jump to content

Metal himne


Mr.Torture

Recommended Posts

Ja sam skontao to kao najbolje metal pesme, nebitno kad su izashle :P

 

no problemz, samo metal muzika je tako evoluirala u gomile pravaca i podpravaca i tako je puno razlichitih ljudi koji sluchaju razlichite stvari koje su isto podvrste metala.

Poenta je da se mi ovde ne bismo slozhili ni za 50 pesama da su himne metala...Ova tema ima 19 strana i bar 150 razlichitih pesama navedenim kao metal himne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema se bash ne razlikuje nesto od teme "Savrsenstvo!", zar ne?

 

mislim da se razlikuje...

npr..ja sam kao savrsenstvo naveo "The perfect element" od P.O.S-a..i daleko mi je bolja od gorepomenute "ace of spades"...ali je ipak ova druga himna,a prva nece nikad biti

I druga stvar...savrsenstvo je subjektivna kategorija,a metal himne bi trebalo da je objektivna

Edited by davidian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer - Raign In Blood

Slayer - Dead Skin Mask

Vader - Wings

Vader - Carnal

Pantera - Domination

Panter - CFH

Metallica - Seek 'n' Destroy

Metallica - Master Of Puppets

...

 

toliko za sada...

 

e da

Canibal Corpse - Hammer Smashed Face

Dimmu Borgir - Mourning Palace

 

Ja sam postovao ovo, ko se ne slazhe mozhe da umre :da::evil::evotigana:

Ali Dead Skin Mask je za mene i savrshenstvo i himna :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato shto zvuchi himnasto :D I zato shto kad krene tn nn,tn nn,tn nn, nn nnnnnnn... svi znaju shta ide!! :) Isto kao reign in blood... t t t, t t t, t t t, ttt t tnn tnn tnn, ttt t tnn tnn tnn, ttt t tnn tnn tnn, ttt t tnn tnn tnnn, ttt ttt ttt ttt ttt ttt ttt ttt ttt ttt ttt ttt t tn nn... :D :D

ako to nije dovoljno dobar razlog ja ne znam shta je... :lol:

 

Ja nisam navodio po pravcima himne. To je za mene metal himna. Nije mi jasno kako neko mozhe da slusha metal a da ne zna Slayer, Panteru i Metallicu, tj zna ih ali ne navede ni jednu njihovu pesmu kao himnu. Ako to nisu himne onda ne znam shta su...

 

Evo josh od mene:

 

Venom - Witching Hour

Mayhem - Freezing Moon

 

pa sad reci da i to da nisu himne metala... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina je da sad niko ne voli tu pesmu bash zato shto je svi znaju a pogotovo oni koji ne slushaju metal, ta pesma je bila vrh kad je izashla i josh u 90-tim sve do 2000. od prilike... Kao i Unforgiven 1 i 2. Sada je to svima "sranje" zato shto chaki i "fenseri" znaju te pesme.

Meni su te pesme super i uvek ce mi i biti shtagod neko sad govorio o Metallici...

 

Ja ne znam shta ste vi pocheli slushati pre npr Behemotha ma i celokupnog black i death metala, ja mislim da niste odmah sa tim pocheli. Ja sam slushao Metallicu i Guns-e i te pesme ce mi uvek biti himne. piss :| :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...