Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

hehehe...obozavam likove koji pokusavaju da se ponasaju kao domacini...nije ti ovo veranda brate...pa da me teras...imas teme za izlupavanje gluposti pa ako te pritera ti skokni tamo...

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

bolesno, prelepo... icon_uhoh.gif , uh kad bi se neko pojavio sa tim u Domu na svirci, kako bi bio ispljuvan, pozeleo bi da ga nije ni kupio laugh.gif ... sve to na stranu gitare su mu prelepe.

 

A sto se tice gibsona(LP ili sta vec...) moj prvi bass je bio tog oblika, i ne zelim vise nikad da ga uzmem u ruke, izuzetno neudobna i nesvirljiva gitara barem meni ali ima i ljudi koji gotive LP

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
bolesno, prelepo... icon_uhoh.gif , uh kad bi se neko pojavio sa tim u Domu na svirci, kako bi bio ispljuvan, pozeleo bi da ga nije ni kupio laugh.gif ... sve to na stranu gitare su mu prelepe.

 

A sto se tice gibsona(LP ili sta vec...) moj prvi bass je bio tog oblika, i ne zelim vise nikad da ga uzmem u ruke, izuzetno neudobna i nesvirljiva gitara barem meni ali ima i ljudi koji gotive LP

 

Mogu ti reci ... zanimljiv bas,ili gitara? Ma sta god.

 

 

Sto se mene tice Les paul je ql,mada se nebi bunio ni za nekog strata,sg-a,strelu,explorera... Sve bi to doslo u obzir samo da je brand.

 

Ma ipak LP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
od svih baseva koje ste naveli, samo je the eagle nature ubo jedan lep, i to ovu yamahu....

 

user posted image

 

http://www.music123.com/Yamaha-TRB1005-i129615.music

pa zumirajte ako hocete icon_smile.gif)

 

(stavio sam ovu koja je freted jer je lepsa boja icon_smile.gif)

 

 

A sto se tice myunga, lepsi je:

 

user posted image

ili jos bolje

 

 

user posted image

 

Izvinjavam se na maloj slici icon_smile.gif

 

Nego cudi me da niko nije postovao PRS Dragon-a, onda onaj komad namestaja koji se provlacio do skora po forumu i slicne idijotizme...

 

p.s. bas u obliku explorera??? pukeface.gif

ROFL

icon_mrgreen.gif

Oces da ti editujem ovaj post u

 

od svih baseva koje ste naveli, samo je the eagle nature ubo dva lepa, i to ovu yamahu....

 

user posted image

 

i

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolesno, prelepo... icon_uhoh.gif , uh kad bi se neko pojavio sa tim u Domu na svirci, kako bi bio ispljuvan, pozeleo bi da ga nije ni kupio laugh.gif ... sve to na stranu gitare su mu prelepe.

 

A sto se tice gibsona(LP ili sta vec...) moj prvi bass je bio tog oblika, i ne zelim vise nikad da ga uzmem u ruke, izuzetno neudobna i nesvirljiva gitara barem meni ali ima i ljudi koji gotive LP

 

pivopije.gif

pa jel ova ljepotica ima dve "bakterije"? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...