Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa verovatno je bila u pitanju neka jeftinija verzija Jam-a...ali te gitare se vise ne proizvode...sada najjeftiniji Jam kosta oko 2000 EU icon_smile.gif ...ali vredi, sunce ti jebem! icon_smile.gif ...mada ako bih hteo da imam Vai-jev ton pre bih u nekog JS-a stavio Evolution magnete icon_da.gif ...vrat na Jam-u me uzasno iritira...tanko bratee icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si. Bio je onaj klasichni floral JEM, crn, providna maska, i cvijetche all over. Covek ga je kupio pre jedno 3 - 4 meseca pa ipak treba paziti. Stvarno nije bio najkvalitet i ne vredi ni tih pishljivih ( biggrin.gif ) 1600 EUR.

 

Evo dobrog linka ko nije video. Provali da su Edge Pro II stavili samo na najeftiniji komad od 899$. U sve kvalitetnije i dalje ugradjuju Edge Pro i Edge.

 

http://www.ibanezrules.com/namm/2005/ep7_jem_uv_js.htm

 

I samo da te ispravim, nije JAM vec JEM, kao dragulj icon_wink.gif

Bas kenjam jel laugh.gif

Jebem li ga ja sam se nekako navikao na taj tanak vrat, moj je jos tanji od JEMovog, prazna ruka kad sviras gornje pragove, bas je lead guitar do jaja.

 

user posted image

 

provalite lika sto se ogleda u gitari icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvratno!

Ipak je ovo yuMETAL net, ne yuDRVO net icon_mrgreen.gif

 

Ok, bez zezanja, ta gitara koju Piggy iz Voivod svira stvarno seche kao nijedna druga, Jebes izgled, radi se o genijalnom patentu, ima savrsheno prav vrat, najnizu mogucu akciju, beskrajan sustain i neponovljiv zvuk. Naravno da neces sa njom izaci na binu na blues festivalu ali ces zato neki prog-SF-metal da sechesh kao niko.

Svaka gitara ima svoje vreme i mesto icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...