Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

pa oba su live snimka, zato su loshi.. ali obavezno ih nabavite!! mislim.. ville.. sam..sa akustichom gitarom... a znate vec kako peva .... musik20.gifmusik20.gifmusik20.gif

iskreno desava se da ne ispadnu bas za pohvalu..mada par takvih verzija su odlicne...npr. Please don't let it go (hiljadu puta bolja no na albumu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Serpent ride imam,dobra je pesma.Imam i Vampyer,ali meni onaj glas ne zvuci kao da je Ville upitanju,cak ustvari to uopste nije Ville,to je greska nije HIM iako pise u nazivu izvodjaca da je HIM.Poslusaj pazljivo pesmu jos jednom.

Kada smo vec kod toga jeli neko cuo 666 ways to Love,Hand of God sa 69 eyes,i najacu pesmu po meni Ville and the Agents Paratissi? orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hand of God je dobra pesma, mada je tu Vile verovatno samo backing vocal, posto se bas i ne cuje toliko...

 

A te fore sa pogresnim imenima su standard. Mozes naci cak i recimo pesme Within Temptation, a pise da je to Nightwish! icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Serpent ride imam,dobra je pesma.Imam i Vampyer,ali meni onaj glas ne zvuci kao da je Ville upitanju,cak ustvari to uopste nije Ville,to je greska nije HIM iako pise u nazivu izvodjaca da je HIM.Poslusaj pazljivo pesmu jos jednom.

Kada smo vec kod toga jeli neko cuo 666 ways to Love,Hand of God sa 69 eyes,i najacu pesmu po meni Ville and the Agents Paratissi? orangelistening.gif

666 ways to love je HIM-ov prvi single pod tim imenom.

hand of god nisam cuo, od zajebancija sa jyrkijem najbolja je ubedljivo all american dream sa albuma wasting the dawn od 69 eyes.

Vampir je, ako se ne varam, najpoznatija stvar italijanskog banda overdream, i imam akusticnu "thunder" verziju, a voleo bih da cujem i drugu.

a sto se agents-a tice, imam nekoliko pesama i spotova, pa kome sta treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hand of god nisam cuo, od zajebancija sa jyrkijem najbolja je ubedljivo all american dream sa albuma wasting the dawn od 69 eyes.

*singing- i doo belieeeeeeve iiiin .. all american dream ..* icon_da.gifmusik19.gifbiggrin.gif

@lestate - imam ja hand of god icon_wink.gif .. samo pamti sta treba sve da snimimo kad prodju ispiti icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hand of God je dobra pesma, mada je tu Vile verovatno samo backing vocal, posto se bas i ne cuje toliko...

 

A te fore sa pogresnim imenima su standard. Mozes naci cak i recimo pesme Within Temptation, a pise da je to Nightwish! rolleyes.gif

Eh koliko sam ja preko kazza skinuo pesama od nekih bendova koji su potpisani kao Type O Negative. Taman vidim neka pesma koju nemam, stavim je na download, skinem je kad ono... shipak! Neki goth bendovi sa nekim extra dubokim vokalima ali nije ToN. Ima jedna pesma zove se "Angel" (originalno zar ne icon_smile.gif ) koja je napravila opstu pometnju da li je to ili nije ToN. Stvarno bi pesma mogla da prodje kao njihova cak i vokal i sve ostalo ali to nisu oni a opet joj je u ID3 tagu napisano da svira ToN :roll: biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...