Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

IMA LI LINKOVA ZA SKIDANJE SPOTOVA ? Ajde okacite ako nadjete neki!

 

Wicked Game (Finnish version)

1997, Kaivopuisto park, Finlanduser posted image

 

Gone With The Sin (Finnish version)2000, UK & Germanyuser posted image

 

Gone With The Sin (Finnish version "2")2000, UK & Germany

Can be found on CD

"Cold Hands Seduction Vol. VII" only.

user posted image

 

Wicked Game (rude)

 

2000, UK

user posted image

 

Wicked Game (clean)

 

2000, UK

user posted image

 

Solitary Man

 

Inace, ladno postoji 2. spot za BABL koji je CENZURISAN za TV i Valo pozira sve vreme bez pljuge!!! icon_smile.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Edited by Sunsetter

Share this post


Link to post
Share on other sites

@moni: icon_sad.gif ne znam zashto ti ne rade linkovi .. btw, nisu za slike, nego za mp3 snimke mini intervjua sa ville-om

 

@Magdalene~:aaah, oki 233.gif mislila sam da si koleginica.. zbog stripa iz potpisa icon_wink.gif gde si nashla to?

 

@Sunsetter: daj link! daj link! daj link! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@moni: icon_sad.gif ne znam zashto ti ne rade linkovi .. btw, nisu za slike, nego za mp3 snimke mini intervjua sa ville-om

 

@Magdalene~:aaah, oki 233.gif mislila sam da si koleginica.. zbog stripa iz potpisa icon_wink.gif gde si nashla to?

 

@Sunsetter: daj link! daj link! daj link! icon_smile.gif

mai, jer bi mogla ti da mi narezes te intervjue ? wub.gificon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ala smo izbesneli.... elem, poenta je da bi pokret bio pokret, ipak treba da ima neku publiku koja to slusa, a ne da bude toliko nedostupan obicnom slusaocu. gothic rock je manje ili vise prezvakana prica bio jos krajem 80-ih, a onda su dreadful shadows, a kasnije i london after midnight ubacili nesto metala u celu pricu. u svakom slucaju, do pojave HIMa i sentenced, sve je manje vise bilo na aparatima, a ova dva banda su celu scenu oziveli i ugurali mnogo nove publike, umesto da se ceo pokret sam od sebe ugasi. to je ono sto pokusavam da kazem. da bi se muzika stvarala, mora neko i da je slusa. zato elitisticki i beskompromisno nekomercijalni pristup skoro nikad ne naidje na prijem kod publike, a ljudi jednostavno prestanu da sviraju.

new wave ako je i bio pokret vishe nije...i nije nikada bio za obicnog 'slushaoca', jer mislilm da takvi ni ne mogu uchi u tu pricu.

london after midnight ochito ima veze sa gothicom, ima i dosta elektronike, metalom mogu rechi - nikako...no za razliku od spomenutog him-a i sentenceda stvara nesto drugacije. iako ne vidim povezanost ovo dvoje icon_confused.gif .sentenced chak i je metal, him ne.

zadnja recenica stoji, ali ima mnogo bandova koji spadaju u new wave, a da ljudi uopce ne znaju za njih (ali bitno da je tu LAM, Sistersi i ekipa...premda ih i volim, dapache obozavam), pa se cini taj pokret i glazba josh umrtvljenijim tj. neuspjelijim. je da ih 90% vis ne djeluje, ali ih toooliko ima (naravno, sa smechem, kao i svagdje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

LAM ima veze sa svim i svacim, prvenstveno sa dreadful shadows, koji su ubacili jak uticaj metala. believe it or not, bili su predgrupa HIM-u na delu poslednje americke turneje. od starijeg gothica, uvek sam vise voleo metaliziranu pricu, znaci fieldse i shadowse, jer ostalo ide u krajnosti sa pop pricom, ili punk pricom ili nebulozom. e, da, od tih matorih i cave je do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaa...jebi pop u tom kontekstu (treba znati razluciti icon_wink.gif ...tj. stari pop josh i smatram glazbom...a ova danas sranja pukeface.gif ...

cave je jeben, i u zagrebu je, u lisinskom (350kn - bojim se da ne idem icon_sad.gif )

Edited by m.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo kazem da mi ne lezi filozofija iskljucivo lakih nota sa pseudo-inteligentnim tekstovima. HIM je jednostavan, lepljiv, ali kompaktan, cvrst. mozda svratim na cave-a, ako budem imao love.

pa i himove melodije nisu narocito komplicirane,ali ih naravno volimo biggrin.gif

daj dodi pa plati i meni ulaz icon_wink.gif ..jedna plavusha sa faksa ima sreden besplatan ulaz..a jebena je sminksica...to je njoj samo da ide negdje za sto zna da je dobro (ali ne razumije bash zasto)...aaaaa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...