Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

ne znam zasto imate toliko lose o ovom bendu...

izuzimajuci tesku katastrofu od "deep shadows and brilliant highlights" oni su jedan sasvim prosjecan gothic-rock(metal) bend... "samo" sto im je malo slava udarila u glavu zbog najezde tolikih djevojaka...

 

veoma me "raduje" :x to sto su svi zaboravili njihov prvi i najbolji album "greatest love songs vol.666" koji je fenomenalan

 

a to sto mlatite da pjevac ili klavijaturista dobro izgledaju... meni se Ville uopste ne svidja :roll: LINDE LAZER je zakon... i vrhunski svira gitaru :wink::wink::wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad stvarno... ispadose svi losi muzicari samo zbog Lindea

prvi album je nemoguce zaboravit, posebno zbog "For you", "wicked game"...

sto se zensih tice... polako ce i oni ostariti pa ce za njima ostati samo dobra muzika :wink::wink:

 

NADAM SE :twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ville Valo ima odlichan glas,ali nema tehniku pevanja...Josh jednom ponavljam HIM nije METAL!!!Ville bi mogao da peva u nekom gothic metal bendu(chak i da growluje....)....Traci vreme u HIM-u...Ja sam HIM slushao u 4. razredu,a sada znate shta slusham smile.gif))BLACK METAL!!!!!!!!!!!!!Znachi mora od nechega da se pochene...Za 2-3 godine slushace te i vi BLACK!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto je HIM jedini izuzetak u mojoj arhivi omiljenih bendova, nemoj misliti da ne slusam BLACK... i da to ima veze s godinama(pa necu pod stare dane da pocinjem ko neki)

 

"rezorblade romance" je jako dobar i izuzetno mi se svidja biggrin.gifa: biggrin.gifa: , samo sto su s tim albumom pokupili najvise slave sto je posle godinu dana izazvalo tragediju zvanu "deep shadows and brilliant highlights" sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

 

prvi album su svi kriticari proglasili najboljim i to je zasad jedini njihov album koji predstavlja pravi,ne-komercijalni GOTICH-ROCK 8) 8) 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ville Valo ima odlichan glas,ali nema tehniku pevanja...Josh jednom ponavljam HIM nije METAL!!!Ville bi mogao da peva u nekom gothic metal bendu(chak i da growluje....)....Traci vreme u HIM-u...Ja sam HIM slushao u 4. razredu,a sada znate shta slusham smile.gif))BLACK METAL!!!!!!!!!!!!!Znachi mora od nechega da se pochene...Za 2-3 godine slushace te i vi BLACK!!! 8)

 

Nisam bas siguran da je HIM tad postojao :roll:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj ti sad zajebavat blackere... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

moje iskreno misljenje je da nije bitno koliko imas godina da bi mogao da razumijes pojedine stvari, kao npr goth-muzika

iako imamo razlicita misljenja treba da ih razmijenimo a ne namecemo jedni drugima :mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od '98-'03. je proslo pet, a ne sest godina, ako je moj racun tacan. :wink:

Ma, zar je na kraju krajeva bitno ko je kad poceo da slusa HIM? Ja sam samo htela da kazem da sam se odusevljavala tom grupom i kad su za nas bili totalni underground.Stoga, znam o cemu pricam kada je u pitanju HIM.

'Love metal' je ok album. Brze stvari su uzasne(osim Beyond Redemption), sporije su odlicne ili prosecne... Najbolje pesme su Funeral of hearts i Sweet pandemonium.

 

Inace, moja omiljena pesma je bila i ostala Our diabolikal rapture.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od '98-'03. je proslo pet, a ne sest godina, ako je moj racun tacan.  

Ma, zar je na kraju krajeva bitno ko je kad poceo da slusa HIM? Ja sam samo htela da kazem da sam se odusevljavala tom grupom i kad su za nas bili totalni underground.Stoga, znam o cemu pricam kada je u pitanju HIM.  

'Love metal' je ok album. Brze stvari su uzasne(osim Beyond Redemption), sporije su odlicne ili prosecne... Najbolje pesme su Funeral of hearts i Sweet pandemonium.  

 

Inace, moja omiljena pesma je bila i ostala Our diabolikal rapture.

 

Ok nema frke :wink: A moja omiljene pesme su bile i ostale It's All Tears i The Beggining Of The End.... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...