Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

@lestate

Pa opet se srecemo ovde...branimo HIM svim silama...a ono, oni otkazali svirke planirane za oktobar...i premestili datume u januar/februar 2004.! Sram ih bilo, moja drugarica iz Spanije se tako nadala da ih vidi, a sad se misli hoce li uopste doci? Ona ih je 2 puta vec gledala u Barseloni a htela bi i treci put posle duze pauze...Kaze da joj se prvi put bas strava svidelo, drugi put je dilo, kaze mnogo mnogo napaljenh klinki, pa nista nije mogla da vidi i dobro cuje, secam se da mi je rekla da joj se taj drugi put jedino svidelo izvodjenje pesme Beautiful (Third Seal verzija)...eto...mala digresija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako, turneja je pomerena ja mislim zbog ozzy-ja ili godsmack-a sa kojima je trebalo da zajedno sviraju po evropi... to je as far as i know... jedna moja ortakinja ih je gledala u madridu, cak je cirkala s njima u kaficu dan pre koncerta... cuo sam da su u spaniji u principu dobri koncerti... nadam se da ce prosiriti turneju 2004. i da ce doci u beograd, zagreb, sarajevo ili budimpestu... ja njih moram videti... i to uskoro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam da je zbog Ozzy-ja, ali mi je opet ekako bez veze i ipak neprofesionalno, jer su otkazali svoje koncerte a ne one koji idu kao Ozzy Tour...videla sam na heartagramu. I by the way, znate li koja je najnovija provala? Sinoc mi dodju neke drugarice i kazu mi kako ce HIM svirati uskoro u Budimpesti. Ja se zapanjim! Kazu cule su na 202-ci i kao jos neki tip zvao i pitao da li je organizovan neki prevoz iz BG-a? :? Ne razumem cemu sirenje dezinformacija? :? Pa sigurno se secate kako su i prosle godine palili masu da ce ni manje ni vise HIm a i Red Hot Chili Peppers doci u BG! :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta su? preslusaj malo starije stvari, pa reci da nisu metal. nisu gothic metal, ali su ipak metal inspirisan nekom dozom gothic tripa. ove gde su je najpribliznije onome sto su oni... voleo bih da bude npr. love metal forum, pa da HIM bude tamo, ali takvog neceg nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lestate

Ej, covece! HIM bi trebalo da pocnu da te placaju za sve ovo sto radis za njih! Ako ikada odem u Finsku i sretnem bilo kog od njih ima da im kazem za tebe i tvoj trud! Blago njima za takvog fana...da je srece pa da su im svi fanovi takvi...manje bi gladnih bilo u svetu :mrgreen: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi premestite ovo na gothic rock neshto me bodu ochi da je HIM gothic metal...Znam da sam dosadan sa ovim ( ohmy.gif ) ali stvarno nisu metal!!!

 

Dan kada HIM bude gothic rock je dan kada cu se obesiti na najblizu banderu.

 

HIM je metal, a da li je gothic, doom, love, hydro ili progressive vegetarian sugar free ostavljam metalcima da se dogovore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lestate

Ej, covece! HIM bi trebalo da pocnu da te placaju za sve ovo sto radis za njih! Ako ikada odem u Finsku i sretnem bilo kog od njih ima da im kazem za tebe i tvoj trud! Blago njima za takvog fana...da je srece pa da su im svi fanovi takvi...manje bi gladnih bilo u svetu :mrgreen: !

 

samo jedno: kiitos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam samo naish'o na moje nedeljno pljuvanje HIMa. To bi u stvari trebalo da se zove StupidLittleGirls-Metal... zbog fanova... a skont'o sam da me oni i njima slicni StupidLittleGirls-Metalski bendovi u stvari podsecaju na Oasis sa pevachem koji 'oce da podrigne posle masne svinjetine, a ne moze jer se prejeo pa se boji da ne povrati pa onako pricha/peva "iz bunara"...

 

Tako... Vidimo se sledece nedelje :wink:tongue.gif 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo, gothic nije na losem glasu, narocito ne zbog ville-a, jer se on preterano i ne mesa u troo gothic varijantu (gothic metal, to je vec druga stvar i ima dodirne tacke sa HIM-om). da li njih slusa gothic publika? donekle.

to sto ne jede svinjetinu ni govedinu vec iskljucivo piletinu govori o tome da je mozda podsvesno pedofil, ali sta tu ima lose? btw, ni ja ne jedem svinjetinu u velikim kolicinama. lose je za liniju. kill me! tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog Villea je gothic izas'o na los glas,

 

Pa ne bih rekao da je zbog njega gothic izasao na los glas. Pre bih rekao da su se zbog njega u gothic pricu dovukla neka rulja koja tu nikada, ponovicu nikada, a evo jos jednom ponavljam jer je bitno, nikada ne bi trebala tu da bude. Naravno da ovde pricam o gomili tinejdzera sa ne manje od cetri popunjena leksikona i polomljenim srcem (tragicno, po vise puta, i sve to pre sesneste) koji nisu sigurni kako se gothic pise, ali misle da su HIM majice poslednji modni krik.

 

evo pitaj Dawnthingyja :wink:

 

Uf, ovo Dawnthingy se izgleda uhvatilo. Erore, nanu ti naninu za to. tongue.gif Al dobro, bar nije jedan drugi nadimak koji su ovi klosari iz moje postave smislili prosli petak...

E da, i Dawnthingy smeju da me zovu samo ljudi koji zbog mene jace od godinu dana nisu smeli da udju u KST, a onda posle morali da me trpe dve nedelje u istoj kamp prikolici smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si za HIM i njihov publiku. medjutim, isto to moze da se prica i za nirvanu i doorse, o naaaajtvisu da ne govorim... svaka klinkica koja se tripuje da je neobicna i neobicno pametna, a pritom jos uvek popunjava leksikone i leci ljubavne rane slusa ove bandove... medjutim, neko se ovde ubija od pljuvanja po HIM-u... eh, da, kako mogu da zaboravim 15-ogodisnje devojcice ofarbane u crno sa izrazom lica "ja sam opaka satanistkinja" u cof majicama, a leksikoni i slomljena srca i dalje stoje... medjutim, budjava publika me u zivotu nece spreciti da slusam neki band ako mi je gotivan. uostalom, budjava publika ne slusa band, nego gleda pevaca ili fura neki fazon neprilagodjenosti ili cega vec. i slazem se da ta deca koja slusaju HIM nemaju blage veze sa gothicom, dok HIM ima makar u malim kolicinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, ovo Dawnthingy se izgleda uhvatilo. Erore, nanu ti naninu za to. Al dobro, bar nije jedan drugi nadimak koji su ovi klosari iz moje postave smislili prosli petak...

E da, i Dawnthingy smeju da me zovu samo ljudi koji zbog mene jace od godinu dana nisu smeli da udju u KST, a onda posle morali da me trpe dve nedelje u istoj kamp prikolici

smile.giftongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, HIM sam gotivila nekada davno.. Ili sam gotivila Ville-a, nisam sigurna :oops: tongue.gif Cak sam imala njegov poster u prirodnoj velicini, ali sam prestala da ih slusam toliko intenzivno.. Jednostavno me je proslo. Skoro sam ponovo cula Funeral of hearts, i bas onako lepo porazmislila o pesmi i toliko me je iznerviralo da nemam reci.. Ne volim takve stavove, i ne mogu da ih prihvatim. Ali dobro, nekada su bili slatki biggrin.gif . Ne znam sta je doprinelo tome da ih vise ne slusam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ lestate

Ej, nemoj sad kao ti se ne lozis na pevaca? :twisted::mrtav: :sigh: :roll: 8O

 

ne licim ti valjda na napaljenu teenagerku? gotivim njegove stavove i kao elementarni poznavalac estetike mogu da kazem za njega da lepo izgleda. (kao i johnny dep i gomila drugih muskaraca) dalje, kad cujem njegov glas pozelim prisustvo ZENSKE osobe pored sebe. ko mi je kriv sto sam hetero?

 

inace razumem osobe zenskog pola koje se loze na njega. iskreno. ali opet, valja razgraniciti muziku, tekstove i izgled bilo kog muzicara, ne samo Nj.P.V. Ville Valo-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi put sam cula Join Me.i svidela mi se, iako mi je ime benda(HIM)onda zvucalo strasno glupo, ali ajde...kasnije sam videla spotove npr. Poison Girl, Gone With The Sin, Right Here...i nisam prepoznala grupu, jer nisam ni obracala paznju na to.ali mi se Ville JAAAAAAAAAAAAAAAKO dopao u spotu Right Here sa crvenom kosom.i njegova tetovaza je bila genijalna.onda me je jos drzao neki napad tetoviranja zbog kojeg sam se non-stop prepirala sa caletom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...