Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

lik jeste skroz ql, a to se najbolje vidi na njegovim iskrenim koncertima... nije mnogo komunikativan na meet & greet, ali sta god da kaze je krajnje korektno, uopste nije umisljen ili pozer... spotovi su takvi kakvi su, u vecini slucajeva je i tu ok, narocito u starijim, ovi noviji su malo vise fancy pa je i on tu takav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uopste nije umisljen ili pozer...

 

MA NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Sta je sa izvesnim koncertom (ne znam tacno gde) kad je odbio da svira u jetnom trenutku zato sto nisu dobro namestili ozvucenje, odnosno njegov glas se (po njemu) nije dovoljno cuo i demonstrativno je napustio koncert i ostavio bend da zavrsi svirku bez njega...

Mada... mozda je vama ovo cool :roll:

 

A btw. pentagram nije simbol smrti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je ocigledno profesionalac, nije se cuo u monitorima i to mu otezava da peva kako treba. Zar je trebao da dopusti sebi da isfalshira pa da ga svi posle ispljuju kako je bio los na koncertu :? Da sam na njegovom mestu isto bih uradio biggrin.gifa: Ako organizator nije mogao da obezbedi dovoljno kvalitetno i ispravno ozvucenje bendu kao sto je ovaj, moze im se da cak i da otkazu celu svirku ako to zazele... surovo ali tako je. Te tako ovo ga ne cini pozerom ili umisljenim likom! Jebote ja stajem u Villetovu biggrin.gif zastitu?! smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

za doticni koncert znam, i u pravu je... usput, riknuo mu je ear monitor, a on je bio unisten kao zver, i nije bio u stanju da bez istog peva... zamisli kako bi tek na to odreagovali likovi iz jos vecih (starijih i popularnijih) bandova?

 

btw, wolf, svasta si propustio na gothicu veceras, pustao je TOOL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada poslednji put?

 

Na Szigetu prosle godine.

 

Bend svira dobro, slazem se ja to... al Elvis... :mrtav:

Tu je al ko da nije, ne moze da se seti reci svojih pesama, glas mu je totalno pukao... :sigh: kad se samo setim koja je to glasina bila na pocetku... :ne: ne moze one niske tonove vise da izvlaci samo vristi visoko i krevelji se...da nije bilo back vokala i onih vristulja oko mene slusali bi instrumentale dva sata. :uhoh:

Dobro sad sam malo preterao...

 

Ee... ali pre toga kad smo ih gledali, doticni kao da je bio na amfetaminima, koristio je svaku priliku da promovise svog stojka i okrece dupe publici, na sta bi vristulje oko mene odma dale znak za vazdusnu uzbunu.

I sve bi to bilo u redu da se tad trudio da peva kako moze... ali... :ne:

 

Jedini put kada je stvarno bilo ok bilo je pre vise godina...kada smo ih prvi put gledali... u Sloveniji bese to.

 

Svaka cast ostatku benda, stvarno znaju svoj posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, i ja... i da, bio je unisten, ali je rekao ponesto lepih i pametnih stvari i nije lose zvucao. ni priblizno kao npr. u zagrebu ili u pragu. on je navikao da svira pred malo ljudi i tada je sve savrseno, medjutim kad je tu gooomila kakva je bila na szigetu, ume da se pogubi i celo njegovo opijanje/drogiranje/poziranje je samo mehanizam odbrane od straha od gomile. on mora sebi da ubaci trip u glavu i ne razmislja o tome koliko ga ljudi posmatra i koliko bi zenske dece da ga siluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta sad mi tu umujes dubinskom psihoanalizom.. smile.gif

Ja znam ono sto sam video, ostalo me ne interesuje...

Ne slusaj ti Tminu, ona ce da mu drzi stranu i kad bi se na bini mlatio ciglom u glavu u hrkljus stilu. smile.gif

Ako mu smeta da drzi koncerte pred puno sveta sto ih drzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema ovo veze sa princess, niti lupetam iz trasha, samo malo znam lika i malo studiram psihologiju. nista vise. uostalom ono sto sam napisao je utisak veceg broja ljudi koje ja znam upravo sa koncerata HIM-a i sa HIM chatova. zasto nastupa? zato sto je profesionalac, zato sto MORA da ima velike koncerte ako zeli da ima veliki band. a zeli. ali svi koji su ga culi u klupskoj atmosferi kazu da je to nesto najbolje sto su ikad culi. (recimo nova godina u klubu tavastia, moj neostvareni san) a ako mi se nesto kod njih svidja to je sto nijednom nisu i nece istu pesmu dva puta da izvedu na isti nacin, sto to svaki put zavisi od emocija koje trenutno pucaju sastav banda. to ih cini razlicitim od celokupne muzicke industrije, i zbog toga se nikako ne mogu oznaciti epitetom komercijala.

naravno da mogu da zvuce lose, ali sta sad. meni je u budimpesti bilo super, ali mozda je to zbog one cisterne piva koju sam popio izmedju 69 eyes i njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

greska, drugar, ja se nikada ne prepirem. ja sam mrtav cool i metodoloski i temeljno pisem svoja obrazlozenja stavova. nekima se to mozda ne svidja, ali boze moj! ja sam samo detaljan i uporan kad je HIM u pitanju, nista vise... ne padam u vatru...

peace!

keep on gothic in your free world!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lestate

Pa opet se srecemo ovde...branimo HIm svim silama...a ono, oni otkazali svirke planirane za oktobar...i premestili datume u januar/februar 2004.! Sram ih bilo, moja drugarica iz Spanije se tako nadala da ih vidi, a sad se misli hoce li uopste doci? Ona ih je 2 puta vec gledala u Barseloni a htela bi i treci put posle duze pauze...Kaze da joj se prvi put bas strava svidelo, drugi put je dilo, kaze mnogo mnogo napaljenh klinki, pa nista nije mogla da vidi i dobro cuje, secam se da mi je rekla da joj se taj drugi put jedino svidelo izvodjenje pesme Beautiful (Third Seal verzija)...eto...mala digresija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...