Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

@ amy

aj ti meni donesi lateralus malo a ja cu tebi Ænimu.....mala kratkorochna razmena icon_smile.gif

 

pliz? i narezacu ti tri bootlega toola (mada treci jos nisam skinuo do kraja) i APCov Eulogy cover i onu evanescence i sta god jos hoces...

ok..no problem, ponecu ti sutra a ti mi srezi to i donesi disk (napokon sam dobila disk a nisam morala ni da te smuvam mhihi.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto stalno puste parabolu dva puta?

opet me boli vrat.....

 

hm......ja sam celo vece blenuo u neku swatku devojku (stajala je negde ispred tebe amy, sa ortakinjom koja ima dredove)......................i opet nishta................koji sam ja izgubljen sluchaj........a bas je bila slatka onako stoji sve vreme sa onom cigarom i dugom crvenom kosom......shmrc icon_cry.gif

 

 

kad su pustili disposition zamalo da joj pridjem...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto stalno puste parabolu dva puta?

Sad nije samo Parabolu, vec i Disposition, Stinkfist, Aenimu, Ticks & Leeches.......ne znam, mozda jos nesto....to me je nerviralo icon_mad.gif A uopste nije pustio Eulogy, Jimmy i Lateralus... Sve u svemu bilo je bas ql, najzanimljivije pred polazak kuci icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram da je glupo sto ovako pojedinacno odgovaram al' tako mi je lakse......

 

meni licno je jako tesko da slusam tool/apc i da sedim/stojim u mestu...........ne mogu ja to.................skoro isto onoliko koliko mi je tesko da ne gledam lepe devojke oko mene (a a toolovim vecerima ih bude icon_smile.gif)..............

 

i onda se ja lepo pogubim na ocigled sviju............i ljudi pomisle vid' ovog narkomana......icon_smile.gif

 

long live! ja se nesto razmisljam u poslednje vreme da organizujem tool night sad negde na leto.............i da se iscimamo za video bim.............i za neku lasersku rasvetu.............i da se ne ponavljeju pesme i da se pustaju i neki lajvovi koje imam bootlegovane......................e to bi bio dozivljaj.....kad vec nece da dodju da sviraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo mnooogo bolje prosli put... sad ga je nesto zasrao... nisam cak ni ostala da kraja dry.gif Ono seckanje i nepotrebno ponavljanje... sta sad, pusti Judith i Aenemu i Ticks&Leeches i ajmo svi jopet da skacemo. Blah, bas me je nesto smorilo.

Al pustio je Pushit musik20.gif

Posle sam banula u KST i smorila se i tamo... otkud znam, mozda je bilo do mene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SPAM:

 

gledam tako ja danas idiot box (tachnije vishe kroz njega) kad ono cujem zvuk mio mom nervnom sistemu.....sta se desilo? reklama za variola veru (onaj nas matori film, samo je sad reizdanje na dvd-u).......

 

don't see a point?

 

ok, muzika u pozadini....................LATERALUS!!!

 

mislim da sam u trenutku neobjashnjivo zadrhtao od srece.....ne znam zasto icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
SPAM:

 

gledam tako ja danas idiot box (tachnije vishe kroz njega) kad ono cujem zvuk mio mom nervnom sistemu.....sta se desilo? reklama za variola veru (onaj nas matori film, samo je sad reizdanje na dvd-u).......

 

don't see a point?

 

ok, muzika u pozadini....................LATERALUS!!!

 

mislim da sam u trenutku neobjashnjivo zadrhtao od srece.....ne znam zasto icon_mrgreen.gif

I kod mene je bila slicna reakcija. Prvih par momenata nisam mogao da se fokusiram ni na sta drugo sem da okusam da shvatim da vidim logo Pinka i da cujem Tool u isto vreme... A sto je najgore, taj rif je savrseno legao na insert iz filma... Da im posaljemo film, mozda im se svidi... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...