Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve si pobrkao!!! Treba neko da im peva pozadinske vokale!!!! i da zna da solira.....

ovaj tvoj dedica je totalno kontra biggrin.gif

 

i koga u opste boli kurac za lep i obiman sajt?! Niste vi jebeni dream theater pa da svako od vas zakaci slike svoje opreme, pa kompletne biografije, projekte sa strane i da dignete prodavnicu bootleg-a (ovih sa hita 202.)... Ljude zanima da cuju vase pesme, a za to je potrebno 30 minuta posla (sa sve uploadom pesama!!!!!!) a ne fensi flash prezentacija cija 'naslovna' ne moze da mi se ucita pola sata!!!!!

 

 

Mozda sam malo preterao, ali sustina je tu... okacite pesme umesto da se izdrkavate sa sajtom koji i ovako i onako nece raditi kako treba (svima)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zašto ne bi napravili dobar i obiman sajt? MI se trudimo da sve što radimo uradimo maksimalno ozbiljno jer mi svoju muziku i svoj rad shvatamo maksimalno ozbiljno. Bubnjar koji inače pravi naš sajt ima znanja i ume da napravi dobar sajt, ume da radi u flashu i zašto ne bi iskoristio svoje znanje u cilju bolje promocije benda.

Šta misliš kada bi neko otišao na sajt i video samo dve rečenice i download pesama? Biće na sajtu naravno download naših pesama, kao i živih snimaka, možda snimaka sa probe i sl, a pored toga i izgledaće lepo!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve si pobrkao!!! Treba neko da im peva pozadinske vokale!!!! i da zna da solira.....

ovaj tvoj dedica je totalno kontra biggrin.gif

 

i koga u opste boli kurac za lep i obiman sajt?! Niste vi jebeni dream theater pa da svako od vas zakaci slike svoje opreme, pa kompletne biografije, projekte sa strane i da dignete prodavnicu bootleg-a (ovih sa hita 202.)... Ljude zanima da cuju vase pesme, a za to je potrebno 30 minuta posla (sa sve uploadom pesama!!!!!!) a ne fensi flash prezentacija cija 'naslovna' ne moze da mi se ucita pola sata!!!!!

 

 

Mozda sam malo preterao, ali sustina je tu... okacite pesme umesto da se izdrkavate sa sajtom koji i ovako i onako nece raditi kako treba (svima)!

no.gif

 

A sta mislish ko svira klavijature u studiju?!?!

 

I onaj solo na klavijaturama u "Lisbon" icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve si pobrkao!!! Treba neko da im peva pozadinske vokale!!!! i da zna da solira.....

ovaj tvoj dedica je totalno kontra biggrin.gif

 

i koga u opste boli kurac za lep i obiman sajt?! Niste vi jebeni dream theater pa da svako od vas zakaci slike svoje opreme, pa kompletne biografije, projekte sa strane i da dignete prodavnicu  bootleg-a (ovih sa hita 202.)... Ljude zanima da cuju vase pesme, a za to je potrebno 30 minuta posla (sa sve uploadom pesama!!!!!!) a ne fensi flash prezentacija cija 'naslovna' ne moze da mi se ucita pola sata!!!!!

 

 

Mozda sam malo preterao, ali sustina je tu... okacite pesme umesto da se izdrkavate sa sajtom koji i ovako i onako nece raditi kako treba (svima)!

opusteno druze...ako rade nesto neka to odrade najbolje sto mogu, posto nisu toliko poznati treba sajt da bude pukeface.gif , a kad postanu poznatiji tek onda sajt moze da bude icon_rockdevil.gif, ma daj no.gif . samo napred, sve je pozitiva pivopije.gif

Edited by bu

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko vam ne brani da imate ultra mega turbo fensi (i uz to naravno ide retardiran icon_smile.gif) sajt, al zar ne mislite da je logicnije da okacite jebene pesme?! pa da se posle izdrkavate do mile volje sa dizjanom?!

 

A sto se tice tih video klipova, slika (tablatura i midi fajlova icon_wink.gif), koliko god to bilo besmisleno, moja poruka je bila tu da vam skrene paznju na to da treba da okacite te pesme, jer ste vi bend a ne web design kompanija!!! pa makar i bila samo dva linka sa imenima pesama i dalje je bolje nego da se svakih sedam dana pojavi neko i kaze bice sajt gotov za nedelju dana biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zašto ne bi napravili dobar i obiman sajt? MI se trudimo da sve što radimo uradimo maksimalno ozbiljno jer mi svoju muziku i svoj rad shvatamo maksimalno ozbiljno. Bubnjar koji inače pravi naš sajt ima znanja i ume da napravi dobar sajt, ume da radi u flashu i zašto ne bi iskoristio svoje znanje u cilju bolje promocije benda.

Šta misliš kada bi neko otišao na sajt i video samo dve rečenice i download pesama? Biće na sajtu naravno download naših pesama, kao i živih snimaka, možda snimaka sa probe i sl, a pored toga i izgledaće lepo!

 

Poz!

Mogli bismo da unajmimo vaseg bubnjara da nama kreira sajt jednog lepog dana... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pored linkova za pesme bice i lepo dizajniran sajt(nadam se ph34r.gif ), dve muve jednim udarcem, a ako ti se svide pesme ti skines tabove pa uzmes da skidas pesme eto vec tri muve jednim udarcem.....recite....da li gresim??????

 

 

P.S. a sto da ne budu i web dizajn kompanija, moze i neka kinta da se zaradi....mogu da urade sajt AlogoJi pivopije.gificon_cool.gif

Edited by bu

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pored linkova za pesme bice i lepo dizajniran sajt(nadam se ph34r.gif ), dve muve jednim udarcem, a ako ti se svide pesme ti skines tabove pa uzmes da skidas pesme eto vec tri muve jednim udarcem.....recite....da li gresim??????

 

 

P.S. a sto da ne budu i web dizajn kompanija, moze i neka kinta da se zaradi....mogu da urade sajt AlogoJi pivopije.gificon_cool.gif

Čovek je sve rekao! Hvala kolega! icon_biggrin.gifpivopije.gif

 

Samo se ti opusti! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli bismo da unajmimo vaseg bubnjara da nama kreira sajt jednog lepog dana... icon_mrgreen.gif

Može!

 

Eto ja uzimam procenat od kinte! Mi smo zvanično pored benda i web dizajn kompanija! icon_biggrin.gif

 

ACID RAIN WEB DESIGN COMPANY! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu vam otkriti kako postizem tu enormnu brzinu desne ruke kao i jos neke cake iz svog bogatog repertoara caki. icon_smile.gif Bu,mozda ces nesto nauciti wallbash.gif

Yes Master mhihi.gificon_cool.gif

 

Samo da obavestim ljude da smo na Demo express top listi na 5 mestu,sto je veliki uspeh s obzirom da smo prosle nedelje tek usli.

 

Svetla buducnost vam se pise icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Edited by bu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...