Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ne mogu da verujem! icon_smile.gif

 

Znaci, ova moja kugla definitivno nije cak ni inspirisana necim, kamoli ukradena! 100% originalna tvorevina!

 

Jebi ga, ako neko ima istu viziju kao i ja, sta da im radim. Ima da odem u privrednu komoru da polozim prava na ime, logo, kuglu, muziku i na jebene plave bokserice koje nosim, pa ce da vide oni majku im lopovsku! icon_cool.gificon_biggrin.gif

 

Inace kugla je radjena u Corel Bryce-u, ne u photoshopu! icon_razz.gif

 

To sam tu inace stavio zbog demoa, mada sam mislio da bude neki zastitni znak, mada cisto sumnjam...

 

 

Edit :Ono je neka tehno kompilacija, Talamasca i slicno! icon_smile.gif Mada je njegova kugla bolja! icon_cry.gif

Edited by Acid Rain

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Elem, posle duzeg vremena evo revivala teme! icon_biggrin.gif

 

Par relevantnih informacija pre nego sto se pocne sa spamovanjem!

 

1. Bend je nasao bubnjara, mladjahnog Nikolu (jos jedan NIkola - ovo nece na dobro da izadje) icon_biggrin.gif .

Iako je mlad, vrlo je perspektivan i sto je najvaznije slusa vrstu muzike koju planiramo da sviramo.

2. I dalje nema resenja na poziciji klavijaturiste.

Stoga ovim putem bih zamolio sledece:

 

 

Ako posoji klavijaturista koji hoce da svira u Acid Rainu, ume da svira i slusa vrstu muzike koja ce se svirati (prog-power) da se javi na pp ili na [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako mi se svidjaju vase pesme.Skinuh Legacy posle duzeg vremena.Jako je dobro.I zelim vam sve najbolje u buducnosti.Maximal Support icon_rockdevil.gif

 

@Acid Rain : Meni se jako svidza,i volim taj pravac i sviram klavijature ,ali sam iz NS icon_cry.gif - jebiga.Nadjite brzo nekog klavijaturistu i da pravite svirku u NS-u ! Cekamo vas...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da je to tako lako vec bismo imali stotine svirki... icon_sad.gif

 

Nazalost u ovoj prokletoj zemlji ima mozda pet do deset ljudi koji znaju da sviraju bilo koji instrument i to je zalosno!

 

Da zivim u Svedskoj nasao bih pet klavijaturista i deset bubnjara...

Ovako trazimo vec dve godine kvalitetnu stalnu postavu.

 

 

Jebem ti ovu zemlju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

skroz si upravu.Imam licnog iskustva sa tim trazenjima ozbiljnih muzicara.I nikako da ih nadjes.Kazu kako su ozbiljni i onda se retardisu na probama i ne uce pesme....

Ako nesto bude oko tih svirki,mogli bi zajedno raditi.Mozemo se cuti preko pp-a.Mogu ti dati moj broj.Pa nekad da skoknete do NS-a pa da sa nama budete na svirkama.Ako mi uspemo da uradimo neshto.Jebem ti organizovanje svirki.U picku materinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...