Jump to content

Koliko instrumenata svirate?


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Ma ne mislim na to, nego sve kao pocnu da sviraju nesto i zavrshe na pevanju, jer je tu najmanje posla, a najvise slave, zasluge i paznje... Svaka cast onima koji vezbaju pevanje i stvarno rade na svom glasu... samo sto nisam upoznao takve icon_smile.gif

A najgore sto ce mi trebati uskoro neko zensko celjade za jedan bend koji se skuplja, pa ce biti veselja icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzikom se bavim profesionalno (kompozicija),

WOW! savrseno.

konacno neko profi na ovom forumu punom nas amatera koji se bavimo muzikom za svoju dusu. icon_smile.gif ako nije tajna, mozes li da nam kazes gde mozemo cuti tvoje kompozicije bilo uzivo ili na nekom nosacu zvuka? malo sam se zasitio amaterizma na ovoj sceni, pa mi se slusa nesto ozbiljnije i profesionalnije. icon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

, jer je tu najmanje posla,

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

svako ko se iole ozbiljno bavi pevanjem reci ce ti da to uopste nije lako.

Ok, istina, nekima ide lakse nekima teze, ali to je vec stvar prirode, jer svakom je dat drugaciji glas fala bogu...

ali da ima najmanje posla... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzikom se bavim profesionalno (kompozicija), moze samo da mi pomogne i bude od koristi ako znam tehniku rolleyes.gif

Bolje da pevaju nego da piju i drogiraju se. icon_smile.gif

Uostalom, ko peva, zlo ne misli. icon_cool.gif

Devojchice, ti ocigledno nisi zasla u tajne trOO pevanja... Za bilo koju vrstu metal vokala moras da budes zla, da postanes jedno sa zlom, da je zlo u tebi... Preporucujem hrvaCki mlechan derivat Yogi sa kojim ce *zlo uvek biti u tebi... Imas 4 odvratna ukusa - crna banana, moja prva ljubav, limfna satisfakcija i selska ujdurma (egzotique)... Za bolje komponovanje preporucujem pivski kvasac.

 

Bata Kovach

 

* (uz redovno koriscenje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devojchice, ti ocigledno nisi zasla u tajne trOO pevanja... Za bilo koju vrstu metal vokala moras da budes zla, da postanes jedno sa zlom, da je zlo u tebi... Preporucujem hrvaCki mlechan derivat Yogi sa kojim ce *zlo uvek biti u tebi... Imas 4 odvratna ukusa - crna banana, moja prva ljubav, limfna satisfakcija i selska ujdurma (egzotique)... Za bolje komponovanje preporucujem pivski kvasac.

 

Bata Kovach

 

* (uz redovno koriscenje)

 

Decace, ja nisam ni rekla da sam zasla u tajne tr00 pevanja, (pogotovo ne metal vokala); pre svega jer sam tek u prvom osnovne solo-pevanja. icon_rolleyes.gif

Probaj da uzmes nekoliko casova pevanja pa ces videti kako ce sve zlo odjednom nestati iz tebe! icon_smile.gif Nema se vremena ni snage za to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj da uzmes nekoliko casova pevanja pa ces videti kako ce sve zlo odjednom nestati iz tebe! icon_smile.gif Nema se vremena ni snage za to!

Bio sam kod Aleksandre Kovaч на двочасу и једино што сам научио је да требам да обнажим свој длакави стомак... А то је зло, признаћеш...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam kod Aleksandre Kovaч на двочасу и једино што сам научио је да требам да обнажим свој длакави стомак... А то је зло, признаћеш...

jel se to u narodu zove ceshljanje shumenka? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...