Jump to content

Koliko instrumenata svirate?


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Kakav pomak! icon_smile.gif ...ima jos mhihi.gif

Mislim da ima 17-18 godina i pravo ime mu je "Sofrak Gzim" icon_smile.gif ...nego...prolazim ja sa jednim ortakom (koji ga dobro poznaje) pored njega i ugledam da na desnoj ruci (odmah pored 2 Pac-ove tetovaze icon_smile.gif ) ima dve povelike rupe...i priupitam ja ortaka odakle Gzimiju rupe na ruci...na sta mi je on odgovorio "A pa to se on dokazivao pred zenom" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Itekako icon_rockdevil.gificon_smile.gif ...inace planirao sam da skinem jednu Satrianijevu pesmu do leta, necu da kazem koju...i da snimim sebi spot...u glavnoj ulozi ce biti naravno Gzimi i njegova zena icon_smile.gif ...a specijalni gost ce biti Menthol Man...jedan polu mongoloid iz moje ulice icon_smile.gif ...njemu smo pre par godina uradili DVD...znaci full paket...spot, intervju i mini feature icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno...znas ti mene icon_wink.gif ...Grapeli je po meni najbolji violinista ikad icon_da.gif

 

EDIT

 

Ustvari meni se violina najvise dopada kada ih ima vise icon_da.gif ...u bilo kojoj vrsti muzike...kada je solo zna malo da me smori...

Grapelli i Stefan icon_mrgreen.gif

 

Najjace su one cetiri violine u Pink Panteru icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sviram : Mandolinu , kontrabas, flautu , udaraljke , bubnjeve , klavir , saksofon , trubu , bas i ORGULJE. Trazio me onaj iz Ayeron-a da mu pomognem oko pjesama. Satriani me isto zvao , ali sam mu jebo mater. Bilo je jos poziva, ali................ no.gif

 

Ustvari sviram samo gitaru , ali se pomalo zezam sa bubnjevima i klavijaturama , ali nigdje veze....

VAZNA JE musik19.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
naravno svako ko zna gitaru zna i bas.

vrlo glupo mišljenje koje sam nekad dijelio sa tobom i tebi sličnima, ali nakon što sam počeo aktivno svirati bas i odlučio da dostignem bar nekakav nivo otkrio sam da je bas gitari sličan samo po obliku, a kompleksan je kao i gitara i treba mu se jednako posvetiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrlo glupo mišljenje koje sam nekad dijelio sa tobom i tebi sličnima, ali nakon što sam počeo aktivno svirati bas i odlučio da dostignem bar nekakav nivo otkrio sam da je bas gitari sličan samo po obliku, a kompleksan je kao i gitara i treba mu se jednako posvetiti.

pivopije.gif svaka cast. Bass je najpotcenjeniji instrument na svetu zasigurno.

 

btw. kako ne volim kad ljudi govore 'bass gitara' icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Bas" o kom govoris jeste gitara. Kao sto postoji i "kontrabas", i "bas" bubanj, i "bas" saksofon i "bas" vokal.

100% si u pravu, mene kad neko pita šta sviram u bendu i ja kažem u jednog gitaru, a u drugom bas, odma me ovako pogledaju icon_confused.gif i pitaju:

Kakav bas, misliš bas bubanj il kontrabas il možda bas trombon ph34r.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Veoma kvalitetno ne znam da sviram gitaru,bas,bubnjeve,panovu frulu,klavir,

drombulju,triangl,okarinu,kastanjete,daire i pistaljku.

Ostale instrumente nemam pojma,osim sto na dugmetari znam da otsviram temu za "Upotrebi klikere" icon_rockdevil.gif

Anarhija i tako to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...