Jump to content

Kerber


...

Recommended Posts

Bilo je fenomenalno.

Posle svirke sam pitao Galeta da li je Kerber jos uvek aktivan i kada ce box-set sa remasterima.

Dakle: kerber je aktivan samo za vece nastupe (festivali, jubilarni koncerti....) Dakle bilo bi lepo da nastupe na Castle Festivalu.

Box Set, pa Gale se nada da ce to biti uskoro, Slovenci ih nesto jebu sa master trakama sve su zavrsila ali nikako da posalju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje su bile i prosli put.

Njah kontam da ako se Kerber bude okupio za "veliki cert" da cu tad otici na cert. A sto se tice Galeta i Najde, za jedno godinu dana ponovo otici na svirku, posto malo po malo je smor da se ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno kolika je guzva bila...

Najdine pesme su dobre...

Nisu svirali nista osim pesama Kerbera i Smaka?? Mislim, to je ok, ali ranije su svirali , cini mi se, mnogo vise pesama pored ovih od sinoc...

 

 

Do sada mi je definitivno najbolja svirka bila 2005. u Holiday-u. Malo ljudi, divna atmosfera...

sada sve vise vestacki deluje kontakt sa publikom...

 

 

Inace, odlicna svirka. Bubnjar ubijaaaa :rockdevil:

 

E, a zna li neko sta je bilo sa onim starim basistom?? On mi je bio nevidjeni car...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sada mi je definitivno najbolja svirka bila 2005. u Holiday-u. Malo ljudi, divna atmosfera...

sada sve vise vestacki deluje kontakt sa publikom...

E bio sam tu... :pivopije: da bilo je jako malo ljudi... a ja pozurio i kupio kartu par dana pre svirke, racunao rasprodace se, kad ono opusteno je moglo na ulazu da se kup. Jos su mi se (oni na vratim) cudili odkud mi karta... bilo je i narucivanja pesama :)

 

anyway... jel sviraju nesto sa Bioskop Fox-a?

pre nisu svirali, samo one klasike smaka su svirali...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu svirali nista osim pesama Kerbera i Smaka?? Mislim, to je ok, ali ranije su svirali , cini mi se, mnogo vise pesama pored ovih od sinoc...

Да мене неко пита, радиле би се само Кербер песме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да мене неко пита, радиле би се само Кербер песме.

To bi bilo stvarno super + eventualno 2 pesme "Smaka" ("Satelit" i "Profesor").

Ma najbolje bi bilo gledati "Kerber" uzivo, pod uslovom da gitarista bude u svom elementu i svira kao nekada a ne kao na gitarijadi. :no:

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени Најда нема баш неко оправдање да ради Смак песме, мада ни Гале није радио сам музику за Кербер песме, а ако се добро сећам није написао скоро ниејдан текст. Увек су имали текстописце, или су им пријатељи то радили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...