Jump to content

Kerber


...

Recommended Posts

Čekaj čekaj. Ja sam juče napisala sve ali bilo mi muka da postujem jer sam mislila da sam imala PMS ali sad vidim da ni PMS ne može da spasi PGP pogrde koja im sleduje.

 

Evo ga tekst od juče:

 

 

 

 

 

Boks set Kerbera je vrhunac javašluka i neprofesionalizma. Ovako aljkavo odradenu štampu, prelom papira, lepljenje.. odavno ne videh.

 

Sve razumem i da se išlo na jevtiniju budžetsku papirnu varijantu, eliminisane su skupe i velike poly kutije... Da li je to zaista bio razlog da se tako loša i plitka crna gnezda za diskove odaberu, sa kojih maltene noktima mora da se skida disk da bi se izvadio iz ležišta?? A da li je postojala mogućnost da se pedantnije zalepi (tj uopšte zalepi, pošto pola diskova "radi" tj postolja nisu zalepljena kako treba) tako da bar ne vire po 2-3 milimetra sa kartonske podloge?

 

Da ne pominjem da na jednom od 6 albuma nedostaje tekst cele jedne pesme (možda još i na nekom, izgubila sam volju za proverom) - kako se to desilo? Da li je moguce da uredništvo nije golim okom pregledalo da li su svi tekstovi tu? Ili je možda naprečac odluceno da se usled ograničenog prostora na preklopu diska, "otarase" jednog teksta... a kako je odlučeno kog teksta ce se otarasiti... žrebom? Ili je konsultovan bend. Žarko me interesuje... Možda je neka anegdota iza ove dileme samo ja nisam upućena.

 

Ma neću dalje, da ne pričam o tome kako ništa osim same kutije ne izgleda kako treba, o tome kako se štedelo čak i na naštampavanju crne podloge pa kad se haljkavo preklopilo ispod crnog albuma "seva" jedna izdajnička bela šlajfna ... U bukletu greška naravno.

 

 

Bend bi trebalo da se žali pošto je zaista tužno da jedno ovakvo kapitalno delo srpskog rokenrola bude ovako nagrđeno. Stvarno sramota i šteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako traljavo su poceli da rade svoj posao, nisam pazario taj boxet ali jesam druga dva digipak izdanja koje su izdali, Sopot - Equilibrium i Vasil Hadzimanov Band - Zivota mi, u ovom slucaju ne fale lirike jer ih ni nema, tj nema potrebe za bukletima, ali su lezista gde stoji cd stoji jako lose zalepljena, i jos je iznutra bila iscepkana strana a o spoljasnjim coskovima da ne pricam, samo steta sto nisam u prodavnici otvorio diskove nego kada sam vec stigao kuci i mogao da vidim "dizajn".

Steta sto su smenili Uzelca, sada ce jos vise da propadnu kao izdavacka kuca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto vidiš. Da ne putujem sutra tačno bih zapalila u onu prodavnicu i ostavila im preporučeno pismo za onog urednika izdanja, Vladimira Graića (prepisano sa kutije)...

 

Za bend kao što je Kerber dala bih i 3500 dinara za boks set, ali da bude ljudski i reprezentativno, a ovo, pa ovo je sramota za jednu izdavačku kuću da ga tako puste u prodaju. Kao da su za sastavljanje angažovali tri babe da zalepe i spoje Bože mi oprosti, eto tako izgleda izdanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Конза. Ал' пази Илићеву секирасту ђитру, Соса је фурао сличан бас у то време. :rockdevil: Чуди ме да до сада ниси видео, то је матор хит на 'тјубу...а и овако.

 

Елем, судећи по Тигровим и Ајлиним искуствима, не вреди да бацам паре на бокс. Штета, а уједно и брука за ове кастриране мудоње од издавача.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Imali su pre nepunih mesec dana konferenciju za novinare povodom kambeka. Videćemo na šta će to da liči, pomalo sam skeptičan, ali ne verujem da mogu puno podbaciti.

Jeb'o te, zadnji album su objavili još kada sam ja bio u četvrtom osnovne... ;)

 

Simpatičan spot, u'vatio sam ga par puta na poluvremenima evroligaških utakmica Partizana. Inače, pesma je relativno matora, sećam se da su je svirali na jubilarnom koncertu 2003. godine.

Kako god bilo, i kakav god album izbacili, ogromna podrška za persone poput Baneta, Tomice i Galeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest HEFEST

Gale je bio lik od koga su se svi klinci zentali kada su bili mali. Nako cupav pa jos kada zaskici, ali su ga zavoleli kada je gostovao kod Mande. Hehehe!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...