Jump to content

Kerber


...

Recommended Posts

Pa eto,ne slusaju bas svi mladi narodnjake kao sto vecina ljudi misli...Bas sam na jednom koncertu u Holiday-u pitala Galeta da pevaju pesmu Sanjam,ali on mi je odgovorio da ne mogu zbog klavijatura,tako da verovatno i pored bass gitare i bubnjeva ne mogu da sviraju neke od najboljih pesmama Kerbera:Kao tvoj kerber,Heroji od staniola,Od srca daleko,Laze sarene,Igraj sad,Babaroga,Izmedju jave i sna,Sta ostaje,Samo ti...osim u nekom unlugged izdanju.Ali npr.iako mi se pesma Kad ljubav izda ne svidja nesto u originalu,unplugged obozavam...Ko zna,mozda ce se posle onog koncerta u Novom Sadu,odrzati i neki veliki koncert u Beogradu...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće skoro nov album al najverovatnije hoće remasteri svih izdanja u jednom pakovanju, sa jednom bonus novom pesmom na multimedia disku. Ono na sajtu je onako... Malo će se čekati na ceo autorski album.

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa je l' jesu?Kakva je?To je bilo,ja mislim,na poslednjem koncertu u Festu...

Ako izađe (a verovatno hoće) ova verzija koja se sad "dorađuje", biće to update-ovan zvuk, i dalje u njihovom fazonu ali čak sa malo uslovno "elektronike". Cyber retro takoreći. Ono što su neki ljudi čuli je ta ista pesma ali aranžirana klasičnije, kao rock balada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto imate takvo misljenje?Mislim,ja znam da njih ne moze niko da zameni,ali ako se oni ne skupe opet...Ma ne znam,mozda ste u pravu...Ipak zacudjujuce je to sto nema benda koji izvodi samo njihovu muziku,ali verovatno je jako tesko okupiti clanove kakve je KERBER imao...Kako je bilo na koncertu u N.Sadu(ako je bio neko odavde uopste jer nisam videla komentare)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago tebi!Mnogo bih volela da sam bila,ali gde da idem do Novog Sada...ti si sigurno negde u blizini...Reci mi, koje su pesme svirali?Pre mozda 3-4 nedelje na tv-u je bio neki koncert Kerbera koji na zalost nisam gledala,moguce da je bio taj...Onaj njihov sajt nikako da malo obnove,a ni pesma Sveti Nikola ne moze da se preuzme iako je ima u download-u...pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto imate takvo misljenje?Mislim,ja znam da njih ne moze niko da zameni,ali ako se oni ne skupe opet...Ma ne znam,mozda ste u pravu...Ipak zacudjujuce je to sto nema benda koji izvodi samo njihovu muziku,ali verovatno je jako tesko okupiti clanove kakve je KERBER imao...Kako je bilo na koncertu u N.Sadu(ako je bio neko odavde uopste jer nisam videla komentare)?

Bilo je odlicno! Znaci Kerber je napravio vrhunsku atmosferu. Jeste da je trema mali klub ali je zaista bilo fenomenalno. Utisci. Gale peva kao i uvek, mozda i bolje! Covek ciji je glas toliko ostao ocuvan da je to zaista neverovatn. Dosta su ostarili clanovi benda. Bubnjar Zoki je dosao iz Atlante gde zivi vec 17 godina kako bi odrzao ovaj koncert i zaista se videlo koliko je covek ponosan sto je opet ovde, samo sto nije zaplakao. Sve u svemu bilo je vredno dati bednih 300 dinara za ovako jedan spektakl!

 

Pesme koje su svirali (nije po redu, znam samo da je prva tacna) icon_smile.gif

 

Kao Tvoj Kerber

Bolje da sam Druge Ljubio

Nebo je malo za sve

Ratne Igre

Seobe

Na raskrscu

Igraj Sad

Covek od Meda

Sutrasnji Dan

Medena

Kad ljubav izda

Pronadji Mesto

Poslednja

Mama-Tata

Hajde da se Volimo

Deda, Pradeda

Laze Sarene

Onda jedna pesma od Uriah Heepa, ne znam koja je, znam samo da su je Osvajaci obradili

Sam

Svet se Brzo Okrece

Jos samo ovu noc mi daj

Vodi Me

Kad Prodje Sve

 

Nisu po redu al eto biggrin.gif

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je vredno-ovde karta za Galeta i Najdu obicno kosta oko 250 din.Bas su svirali super pesme.Cudi me da nije bilo(ili jeste,samo se ne secas)Od srca daleko,Babaroga,Samo ti ,Sta ostaje,Sanjam,Bele utvare,Izmedju jave i sna,Zauvek slobodna itd. ali dobro,koliko odlicnih pesama imaju,i da su hteli,ne bi stigli sve da ih odsviraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...