Jump to content

Kerber


...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

I ja ih sada odusevljeno slusam na radiju i totalno sam se oduzela kada sam cula uvod za "covek od meda"... Naravno odusevila sam se slusajuci i ostale pesme ali nekako najvise ovom... Jos samo ako bi na rts-u pustili njihov snimak, bilo bi diiiivnoooo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da nisu,posto sam zaspala...Nisu svirali Hajde da se volimo,Od srca daleko,Sanjam,Babaroga,Samo ti,ali zato jesu Heroji od staniola,Igraj sad,Kao tvoj Kerber icon_rockdevil.gif ...Cudi me da je bilo pesama Abrakadabra i Vodi me.

Edited by Jelena '91.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vam set liste sa kocerta iz Zajecara, mozda sam izostavio neku pemu, ovi pederi, demoni i licimuri sa RTS-a od prekinuli prenos. Dakle setlista:

01. Intro

02. Ratne Igre

03. Kao Tvoj Kerber

04. Bele Utvare

05. Heroji Od Stanoila

06. Na Raskrscu

07. Sam

08. Blagi Boze Podigni Me

09. Svet se Brzo Okrece

10. Jos Samo Ovu Noc Mi Daj

11. Vodi Me

12. Medena

13. Nebo Je Malo Za Sve

14. Kad Ljubav Izda

15. Abrakadbra

16. Seobe

17. Mezimac

18. Čovek Od Meda

19. Mama Tata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da nisu,posto sam zaspala...Nisu svirali Hajde da se volimo,Od srca daleko,Sanjam,Babaroga,Samo ti,ali zato jesu Heroji od staniola,Igraj sad,Kao tvoj Kerber icon_rockdevil.gif ...Cudi me da je bilo pesama Abrakadabra i Vodi me.

Искрено, гледајући овај концерт највише сам уживао. Једино је гитариста био полумртав, смо сам гледао кад ће да се стропошта на бину и да се више не подигне. Ко зна на чему је био. А као за инат кад год бих ја пришао бини, на почетку и крају концерта, он би тако почео да греши, а док сам седео позади у шатору све фино и врца од енергије (бар је тако звучало).

Свакако највеће разочарање је што нису свирали 'Хајде да се волимо', као и што су свирали 'Абракадабра'. Та је песма једна од најдосаднијих на'"Запису". Боље да су уместо ње извели 'Последњу'. И свакако једно од пријатнијих изненађења је чињеница да су свирали скоро цео први албум. Томе се свакако нисам надао, али и скоро ништа са албума "Људи и богови".

И дефинитивно највеће и најпријатније изненађење је била песма 'Играј сад'. Бубњар је појео у тој песми. На албуму им је свирао жив Драгољуб Ђуричић, па су морали да користе ритам машину, а овај бубњар је све одсвирао скроз како треба! Немам појма ко је лик, али свака му част.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Искрено, гледајући овај концерт највише сам уживао. Једино је гитариста био полумртав, смо сам гледао кад ће да се стропошта на бину и да се више не подигне. Ко зна на чему је био. А као за инат кад год бих ја пришао бини, на почетку и крају концерта, он би тако почео да греши, а док сам седео позади у шатору све фино и врца од енергије (бар је тако звучало).

Malo je glupo dirati u gitaristu... (ne mislim sad na tebe nego i generalno) Mislim, dobrim delom su to njegove pesme (muzika) a kao drugo, nije da on neće da luduje skače i sve ostalo nego mislim da ne može. Nije sad baš da sam hteo pitati čoveka šta mu se desilo ili mu se dešava, bilo bi pomalo glupo, ali on je tako malo usporen i jako lagano i tiho priča i inače, inače jako fin i ljubazan čovek, dobrica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Искрено, гледајући овај концерт највише сам уживао. Једино је гитариста био полумртав, смо сам гледао кад ће да се стропошта на бину и да се више не подигне. Ко зна на чему је био. А као за инат кад год бих ја пришао бини, на почетку и крају концерта, он би тако почео да греши, а док сам седео позади у шатору све фино и врца од енергије (бар је тако звучало).

Свакако највеће разочарање је што нису свирали 'Хајде да се волимо', као и што су свирали 'Абракадабра'. Та је песма једна од најдосаднијих на'"Запису". Боље да су уместо ње извели 'Последњу'. И свакако једно од пријатнијих изненађења је чињеница да су свирали скоро цео први албум. Томе се свакако нисам надао, али и скоро ништа са албума "Људи и богови".

И дефинитивно највеће и најпријатније изненађење је била песма 'Играј сад'. Бубњар је појео у тој песми. На албуму им је свирао жив Драгољуб Ђуричић, па су морали да користе ритам машину, а овај бубњар је све одсвирао скроз како треба! Немам појма ко је лик, али свака му част.

Ja mislim da je to bubnjar koji je svirao i na "Zapisu". A ako jeste taj se zove se Josip Hartl-Josko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Malo je glupo dirati u gitaristu... (ne mislim sad na tebe nego i generalno) Mislim, dobrim delom su to njegove pesme (muzika) a kao drugo, nije da on neće da luduje skače i sve ostalo nego mislim da ne može. Nije sad baš da sam hteo pitati čoveka šta mu se desilo ili mu se dešava, bilo bi pomalo glupo, ali on je tako malo usporen i jako lagano i tiho priča i inače, inače jako fin i ljubazan čovek, dobrica.

Najiskrenije nisam ocekivao da skace naokolo, jer treba imati obzira i prema njihovim godinama, a nisu bas u prvoj maldosti. Samo je delovalo dosta mucno gledati ga kako se muci sa svojim sopstvenim pesmama i ne moze da ih odsvira kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je glupo dirati u gitaristu... (ne mislim sad na tebe nego i generalno) Mislim, dobrim delom su to njegove pesme (muzika) a kao drugo, nije da on neće da luduje skače i sve ostalo nego mislim da ne može. Nije sad baš da sam hteo pitati čoveka šta mu se desilo ili mu se dešava, bilo bi pomalo glupo, ali on je tako malo usporen i jako lagano i tiho priča i inače, inače jako fin i ljubazan čovek, dobrica.

Koliko ja pamtim stvari covek se zove Tomislav Nikolic (pravi radikal icon_smile.gif )u principu svidja mi se kako svira,za ono vreme skroz fino lep solo za pesmu recimo ..."sanjam",bolje da sam druge ljubio itd...Skroz ok

 

e sada godine i te stvari su neizbezne,ishijas steze,boli kichma,ali i dalje je u muzici u kojoj je bio ranije...mislim da je to i vise nego sjajno i pohvalno,umesto da ljulja unuchice covek svira r'n'r icon_smile.gif Car icon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...