Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Izvini, ali to je cista glupost... Kvalitet se tako ne dokazuje...

nego chime se dokazuje? st. angerom???

megadeth je UVEK imao kvalitetne albume i sada ih ima

Metallica jeste pisala istoriju, ali od nje je ostalo samo ime...

 

ali dokle vise da poredimo metallicu i megadeth...

oni vishe nisu za poredjenje

 

dave nikada nece imati tolike tiraze,

ali ce ostati(barem je do sada ostajao) veran svom stilu, iako bio hriscanin

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da se ne dokazuje st. anger-om, ali ni time sto pravis albume takve da se dopadnu tvojim fanovima, jer i to je prodavanje, jer ti pravis ono sto tvoji fanovi vec ocekuju, samim tim ne sledis sebe i ne slusas svoju dusu i svoju kreativnost...

To je komercijala, kad prodajes proizvod koji ce ti sigurno doneti profit, malo je ljudi koji prave jednu istu muziku ceo zivot i ne smori ih jedan pravac ceo zivot... malo ih je... A i realno prosao je taj smek thrash metala koji je nosio 80ih, kada su i metallica i megadeth rokali, meni su oni tad bili podjednako dobri bendovi... jebi ga metallica je lutala, isla neistrazenim stazama menjala stilove i menjali pristupe i muzicki se prosirivali ( a bili su realno losi muzicari) i sigli su dotle dokle jesu... A megadeth ( tj. Dave) je pratio recept Kiss-a, ostati isti (relativno isti) kroz konstantne promene...

 

ali dobro je i to ostati veran svom stilu... ne kazem da nije... ali ne znamo ni da li bi metallica imala master, justice i black da je ostala verna svom stilu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego chime se dokazuje? st. angerom???

megadeth je UVEK imao kvalitetne albume i sada ih ima

Metallica jeste pisala istoriju, ali od nje je ostalo samo ime...

 

ali dokle vise da poredimo metallicu i megadeth...

oni vishe nisu za poredjenje

 

dave nikada nece imati tolike tiraze,

ali ce ostati(barem je do sada ostajao) veran svom stilu, iako bio hriscanin

 

Ako nisu za poredjenje,koji ih kurac stalno poredite?

Od Metallice ostalo samo ime?Taj bend ima jedan los album,ostalo je sve vrhunski.Uzivo ubijaju.Sta je ostalo bitno?Nista.Iza njih ostaje ime,i gomila dobre muzike kakvu 95% bendova moze samo da sanja.

 

Dave ostaje veran svom stilu?Uporedi "Peace Sells" i "Youthanasia"."Youthanasia" i "Risk"."Risk" i "The System Has Failed".Tu nema razlike?Itekako ima,jako su razliciti,sto uopste nije lose.I on se vremenom menjao,samo sto to nije toliko drasticna razlika kao kod Metallice.

 

Kakve veze ima sto je naprasno postao hriscanin?Kakve to jebene veze ima sa bilo cim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dave ostaje veran svom stilu?Uporedi "Peace Sells" i "Youthanasia"."Youthanasia" i "Risk"."Risk" i "The System Has Failed".Tu nema razlike?Itekako ima,jako su razliciti,sto uopste nije lose.I on se vremenom menjao,samo sto to nije toliko drasticna razlika kao kod Metallice.

 

samim tim je dokazao da se nije drasticno promenuo, vec postepeno. Zapravo bash tu od "Youthanasia" je Megadeth vise postao HM nego thrash metal. "Risk" ... ahm, ja ne znam sto ga svi toliko pljuju... ok, jeste najloshili MD album do sad, to stoji, ali dajte ljudi postoje mnogo gori albumi drugih grupa. Meni taj album ne smeta uopste... Valjda kad si fan, mozes da progutas sta god ti taj bend servira.

 

Kakve to jebene veze ima sa bilo cim?

 

What's the matter with me? What's the matter with you? What's the matter with matter? What's the matter with everything? :pivopije::razz::ph34r:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sa Stangerom problem sto nema ni jedne jedine solaze na albumu, mislim koji ce im onda Kirk? za backing vokal!?

 

a da ne pricamo da su pesme previse duge i teske...

 

Da taj album nema naziv "METALLICA" na sebi, verovatno bi bio bolji... ali ovako... jednostavno to NE moze biti Metalikin album.

 

Sto se tice "Risk", ocigledno je da je Dave pokusao da napravi isto sto Metallica sa crnim albumom, mada ne dovoljno dobro...

 

Sad, manje vise svi thrash bendovi su pocetkom '90 napravili neku verziju crnog albuma, samo sto su se neki debelo zajebali (khmmm, TESTAMENT (mate im ga!)) . Neki od njih su uspeli da se oporave i vrate korenima (KREATOR) dok su se neki opet vratili u balans ali vise nikad nisu ostali isti (TESTAMENT)

 

a neki opet non stop furaju isti fazon (SLAYER, DESTRUCTION, SODOM na primer) i bash zbog toga jos uvek zare i pale masu :wub: (SODOM< DESTRUCTION :wub:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад већ узимаш Тестамент за пример, заборавио си да кажеш да су остали без доброг дела поставе, па није ни чудо што се никад нису враитли старом звуку.

Risk i nije tako loš album(iako je najlošiji koji su napravili)ali Metalikin najlošiji album je mnogo gori nego Megadethov najlošiji.

"Risk" је једини Megadeth албум који НИКАДА нећу поседовати. Одвратан је!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nisu za poredjenje,koji ih kurac stalno poredite?

Od Metallice ostalo samo ime?Taj bend ima jedan los album,ostalo je sve vrhunski.Uzivo ubijaju.Sta je ostalo bitno?Nista.Iza njih ostaje ime,i gomila dobre muzike kakvu 95% bendova moze samo da sanja.

 

Sa ovim bih se složio, a sa tvrdnjom da je Dave patetični kompleksaš ne bih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад већ узимаш Тестамент за пример, заборавио си да кажеш да су остали без доброг дела поставе, па није ни чудо што се никад нису враитли старом звуку.

 

"Risk" је једини Megadeth албум који НИКАДА нећу поседовати. Одвратан је!

 

Uff ti RISKOMRZCU :violent:

 

Dobro, jeste tacno to za Testament, ali opet ni Megadeth nije bash najveseliji sa postavom :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Risk i nije tako loš album(iako je najlošiji koji su napravili)ali Metalikin najlošiji album je mnogo gori nego Megadethov najlošiji.

Ja i ne poredim,što se mene tiče oba su mi podjednako dobra.

 

A sta je ovo ako nije poredjenje,je li pescani covece?

Meni su i "St.Anger" i "Risk" isto kurac:katastrofa.

 

samim tim je dokazao da se nije drasticno promenuo, vec postepeno. Zapravo bash tu od "Youthanasia" je Megadeth vise postao HM nego thrash metal.

 

Pa i Metallica se postepeno menjala...iz albuma u album.Jedina drasticna promena jeste sa "Load/ReLoad" faze na "St.Anger".

 

a neki opet non stop furaju isti fazon (SLAYER, DESTRUCTION, SODOM na primer)

 

Slayer fura isti fazon?Pa ne bih nas rekao.Uporedi recimo "Show No Mercy" i "Diabolus In Musica"...veze sa vezom nema.Jedino sto su ostali identicno zestoki i agresivni,i nisu otisli u neki melodicniji fazon.Ali stilski bas i nije isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer fura isti fazon?Pa ne bih nas rekao.Uporedi recimo "Show No Mercy" i "Diabolus In Musica"...veze sa vezom nema.Jedino sto su ostali identicno zestoki i agresivni,i nisu otisli u neki melodicniji fazon.Ali stilski bas i nije isto.

 

naravno. cek' a sta bi sa Sodom i Destruction ?

 

inace... pogledah spot za A TOUT LE MONDE... grrr

 

Scabbia nije svesna koliko je jadna i ruzna... Mogu da zamislim kakva bi tek bila bez sminke...

 

inace, spot je... njaah!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...