Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ima veze, jer se na srpskim (ili bilo kojem domacem) forumu ne postuje tudje misljenje (osim u par izuzetaka) ...

 

Na bilo kojem stranom forumu mozes da kazes bilo sta bez toga da ti neko lepi etiketu "kreten\bilmez\idiot\glup" ...

 

kao sto neko rece jednom davno: "nije tesko biti fin" niti je tesko postovati tudje misljenje :meshuggah:

 

 

 

ja postujem tvoje MISLJENJE, ali ti nisi iznio MISLJENJE nego nebulozu koja kaze da je Risk pokusaj da se kopira Black.

 

na kraju krajeva, lupio si i to je okej, svi lupimo, samo ne znam sto se koji moj bunis toliko.

 

 

i ja sam veteran stranih foruma, i izjava ti ne stoji na mjestu.

postoji taj neki stereotip da je svako strano govno torta i da je sve sto je nase - trulo i glupo.

 

forum postoji zbog diskusije i razmjene misljenja. ne uzimaj sve zdravo za gotovo, kad odvalis glupost, ne ocekuj aplauze.

ne sjecam se da te iko ovdje uvrijedio, samo je bilo :) :) smajlija. ;)

 

 

 

aj i ne smaraj bogati, zagadismo temu sranjima.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja postujem tvoje MISLJENJE, ali ti nisi iznio MISLJENJE nego nebulozu koja kaze da je Risk pokusaj da se kopira Black.

 

na kraju krajeva, lupio si i to je okej, svi lupimo, samo ne znam sto se koji moj bunis toliko.

i ja sam veteran stranih foruma, i izjava ti ne stoji na mjestu.

postoji taj neki stereotip da je svako strano govno torta i da je sve sto je nase - trulo i glupo.

 

forum postoji zbog diskusije i razmjene misljenja. ne uzimaj sve zdravo za gotovo, kad odvalis glupost, ne ocekuj aplauze.

ne sjecam se da te iko ovdje uvrijedio, samo je bilo :) :) smajlija. ;)

aj i ne smaraj bogati, zagadismo temu sranjima.

ne znam

ja mislim da je ovako super :D

 

"ja sam uvek bio najbolji i sve znam bolje od drugih

ko nije sposoban da se pokori mojom nadmocnosti taj je stoka, peder i budala"

 

i ko me mrzi: nek jê govna :udri: :udri: :udri:

EDIT: da ne bi bilo nesporazuma... ovo je satira... ne mislim sad nikoga specijalno

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ja sam uvek bio najbolji i sve znam bolje od drugih

ko nije sposoban da se pokori mojom nadmocnosti taj je stoka, peder i budala"

 

zvuci kao Djole Smor...

 

@Blondie@ ... to je mozda bash moje misljenje. nisam mislio bukvalno kopiranje Black albuma, vec pokusaj da se upusti u komercijalnije vode. MetliCa na blek albumu nije skroz prodala svoju dushu, ostala je koliko-toliko verna zanru, ali znatno se videla razlika izmedju recimo Justice albuma i black albuma. Isto tako se i vidi znatna razlika izmedju Risk albuma i predjasnjih Megadethovih albuma (kao i nastojecih, gde se Dave vratio malo cvrscem zvuku... ) Risk mi lici na neki heavy\rock\hibrid, tesko da ono moze da bude thrash metal. bez ljutnje plavojko, za stare dane :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno bez ljutnje.. :)

 

 

 

samo kazem, sve super, ali promasio si i Load i Reload, vratio se deset godina unazad i krenuo da poredis nesto sto apsolutno nije ni za mirisanje a ne poredjenje. :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li do mene ili Dave bolje pjeva na That One Night nego na Rude Awakening? I je li se spot "Set Me Free" vrtio po stranim televizijama?

ne znam nisam bas gledao that one night,

ali kod mene uzivo u karlsruhe-u je jebao kevu koliko je dobro pevao,

jedino sto je bio problem je generalno poznato za durlacher festhalle: ozvuchenje i akusticke osobine hale :(

inache koncert je od strane megadetha bio uradjen perfektno

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je jedini dio uz koji moze da se igra ko uz shakiru :D (bar ja mogu :) )

she-wolf jebe kevu! a ti igraj ko ti brani :pivopije:

 

ja sam video kako djuskaju uz enter sandman i mislio sam da sam skrenuo sa uma, ali posle su mi ortaci potvrdili da su i oni to videli,

 

tako da ili smo zapali u grupno ludilo ili stvarno postoje takvi bolesni mozgovi...

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ах, да, сећам се After Life свирки у Холидеју на којима си тако играла уз ову песму. ;)

 

 

 

 

:) evo se trazim po youtube, sinoc sam na Ozzfestu dzuskala uz Lordi :)

 

 

(ne pricaj bruku o Holideju)

 

 

 

 

 

Pa narodnjaci su do jaja.

 

 

nego sta kolega :muzicar::)

 

 

 

 

ocu da idem u Meet & Greet s Daveom jos jednom.. ne znam kako da izmuvam.. kao, moram se uclaniti u fan klub pa onda ako me izvuku.. jebes to.. naravno da me nece izvuci. jedino pare iz novcanika.

 

pada mi na pamet da slazem kako imam neizljecivu bolest (gluvo bilo) i kako treba da riknem svaki dan, ali kao imam posljednju zelju i tako to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...