Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

auh, koji koncert..

 

 

ovaj treci je bio najbolji do sada. ni u Vegasu, ni u Sacramentu nisu zvucali tako dobro ko sinoc u San Franciscu. prvo su malo smorili The Confession i In This Moment (ovaj drugi treba zakonom zabraniti), a Megadeth je izasao malo poslije 10pm.

od novih stvari svirase United, Never Walk Again, Gears, Washington.. od starih SheWolf, Countdown, System Has Failed, Tout le Monde, Peace Sells, Darkest Hour, Skin O`MyTeeth, i jebes ga, ne mogu da se sjetim sta ono jos, boli glava. bis je bio Holy Wars.

Warfield je bio krcat, cijenim oko 5000 dusa minimum, ako ne i vise, parter je bio naguran, ko sardine, plus sljedeci nivo, plus balkoni. bilo je mnogo vise ljudi nego na Dimmu, a kazu da je tamo bilo 5000 navodno.

Dave je razbio. ono nije zdravo. covjek ko da je mladji svake godine. nijedne matore kosti ko da nema u tijelu. strasna energija, strasan kontakt s publikom, i nije sto bi ja pojela svako govno koje oni iseru, ali ruku na srce - bend zna znanje. Mustaineu svaka cast i svaka mu dala. nijedne sekunde nije izgledao ko da mu je smor, ili ono - aj da odradimo i palimo..profesionalac covjek.

imao je par mudrolija vezano za 9/11 gdje se nastavio na Washington`s Next.

neki idiot je non stop nesto dobacivao, vristao tokom kratkog govora, da bi mu Dave opusteno spustio u fazonu - don`t fuckin interupt my speech dude.. didn`t mama told you it`s rude.. :)

negdje tamo na sredini svirke, opet se desilo ali s drugom budalom - i tek njemu Dave - didn`t you learn anything from that idiot ? :)

SKORO izmedju svake pjesme je imao neki komentar i bio je strasno nepristojan simulirajuci drkanje - jebi ga, bilo je tona male djece tamo :lol:

basista se lijepo uklopio.. steta sto brat drover nije imao solo na bubnjevima ali jebi ga.. ne moze sve.

bend cista desetka stvarno.

 

 

evo slidza..

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

Kolega iz klupe, preko puta.. :)

 

 

slidze nisu lose uopste ispale obzirom na jadan aparat..

prvi put da ga ZAMALO ne prosvercujem - sekunda je falila da me uhvate.. nakon sto sam ga dekoncentrisla s tonom praznih flasa u torbi, jaknom, sminkom, parfemima, kremama, knjigama, i boga pitaj cime jos, covjeku se smucilo pred kraj da zarovi dublje.. a dole dublje, srmdile su bijele moje pogane carape, i u njima kameraaaaa :) i to mu ja kazem - dirty socks... zgadio se i pustio me..

ljudi su uglavnom snimali telefonima, iphone i sl.

 

 

imam pristojna dva video snimka - Peace Sells i Tout Le Monde.. samo dok okacim pa bacam linkove.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravucenije, nosite smrdljive carape i prosvercovacete aparat/kameru. Ili jos bolje, ne kupajte se izvesno vreme, nece vas uopste pretresti :)

ja kameru okacim oko vrâta i uvek prodjem jer samo pretresaju dzepove... debili

 

a kad mi je u dzepu, lepo pitam i to je sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jebi ga, ovdje ti ne daju da prodjes.. nema koga sta da pitas, pravila ima da se postuju :)

 

a i nema sanse oko vrata da se okaci, mene prvo vataju za sise da izvines, povuku me za zice, bretele, ispipaju me dok ne.. da ne psujem.

 

jednom sam svercovala u kapuljaci i prosla sam, ali poslije sam vidjela neke likove kako su ih uhvatili i natjerali da vrate kameru u auto..

 

 

 

ma najbitnije, dejv razbija.. :da:

 

 

IMG_1991.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva ljubav zaborava nema..

evo ga PiS SELZ BAT HUZ BAJIN

Apsolutno!

 

Prvi Megadeth album koji bejah kupio,

a uz njega ( u pozadini ) sam svojevremeno i izgubio nevinost! :redface:

 

Tako da sam sentimentalno, nostalgično, kako god...na poseban način vezan za njega!

 

Solaže sa tog albuma stvarno pospešuju erekciju ( probajte u praxi ) :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuti, zaustavila sam cijeli red dok sam uslikala.. cak mi je jedan lik trazio sliku :) jos ja kao pitam - oces i snimke s Megadetha.. kaze on meni - slusaj, ne interesuje me Megadeth, samo `kolega iz klupe` :)

 

 

 

gitar solo manijak:

hvala ti sto si podijelio s nama pricu o prvom seksualnom iskustvu.

 

inace, ja sam probala to s erekcijom, ali nije radilo jebi ga. ( :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebi ga.. ja taman mislila da imam sanse kod tebe. :wub:

 

 

 

September 13, 2007 - CALL DAVE MUSTAINE AND HE MAY CALL YOU BACK TOO!

 

CALL DAVE MUSTAINE AND HE MAY CALL YOU BACK TOO!

 

Call Dave @ 619-717-2000 and leave him a message! Leave a voice mail or text message and you may just get a call or text back from Dave Mustaine himself! Here are four callers that Dave called back personally. Caller 1, Caller 2,

Caller 3, Caller 4. And he may call you back too! Check out more of what Dave has to say, what other callers have to say, and be sure to call in and leave your own voice mail!

 

 

 

 

:) do jaja.. mozda ovi nasi mogu da ga pozovu s njegovog mobilnog? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...