Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Glupa su šiptarska govna da bi to shvatila...oni se razumeju samo u narkotike, prostituciju & oružje...

 

Kad bih imao prilike da sednem malo poduže na pićence sa Mastejnom

verujem da bi za sledeći album napravio neku pesmu u fazonu ''Tači Stinks'' ili ''Kosovostan''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da razumeju se u oruzje, narocito u zvuk jer kada gardijska brigada naidje i oni cuju zvuk nasih m84 znas kako beze?!?!? Ocigledan dokaz da se razumeju u oruzje :D

 

A da Dave zna ko su i sta su siptari uradio bi obradu hita ACDC "Shoot to thrill" :D I onako Dave voli AC DC :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj meni se josh skida That One Night. :mrtav:

 

Jel to onaj koncert kada cela publika za vreme Symphony Of Destruction viche:Megadeth,Megadeth....?

 

Da, i pevaju solo deonicu u She Wolf :D

 

Ne volim te latino amerikance, isti su mi kao nasi cigani, ali za ovo im odajem sva priznanja, napravili su fantasticnu atmosveru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to je cuveni koncert na kom je Dejv kao morao da prelomi da li ce da rasformira bend! inace i ja kad sam cuo na youtubu pre nego sto je dvd izasao te ludake kako urlaju..bilo je svaka cast! A i mislim da su oni bas ludi dole..gledao sam takodje koncert maidena...u riju cini mi se..EXTRA ATMOSFERA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan je That One Night,

pre svega zbog publike pevali su na symphony riffu: "Megadeth, Aguante Megadeth" to "aguante" mu dodje izdrzi ili istraj sto je bila poslediaca toga sto je Dave zvanicno na tom koncertu rekao da ce band nastaviti dalje, a ne kao sto je planirao da je oprostajna turneja.

Medjutim band mi nije bas bio u formi na tom koncertu, Dave na momente daleko bilo, podsecao na Kurta chobejna. Pregledajuci snimke sa ove turneje daleko bolje zvuce uzivo nego li na blackmail turneji 2005. U Evropi su od pocetka februara 2008. a istocna evropa Poljska i ceska za sad 6,7. mart, bas bi mogao neko od organizatora da se potrudi da ih dovede u tom terminu. Nema puno zakazanih koncerata kod nas pocetkom marta i mislim da bi HalaSportova bila taman, da bi sigurno napunili taj 5000+ kapacitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista nisam verovao da Helloween i GR ne mogu da skupe vise od 1000 ljudi na koncertu, bruka i sramota srpska. Medjutim i ovaj period je prenabudzen, a i ako Megadeth ne moze HaluSportova onda sve u kurac.

Logika ti je pogresna po tome ni Dream Theater ne pune HaluSportova odnosno ni jedan band sem Maidena i Metallice ne treba da izadje iz SKCa, a i to je pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa žalosno je shto je takvo stanje da niko sem Metallice i Maidena(od metal bendova) ne mozhe da nauni vishe od velike sale SKC-a,ali to je ipak istinito.

Ja lichno mislim da je Megadeth zasluzhio vishe od toga,ali to se u ovoj zemlji nece desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa žalosno je shto je takvo stanje da niko sem Metallice i Maidena(od metal bendova) ne mozhe da nauni vishe od velike sale SKC-a,ali to je ipak istinito.

Ja lichno mislim da je Megadeth zasluzhio vishe od toga,ali to se u ovoj zemlji nece desiti.

zaista žalosno, ali i sam znaš da dosta njih odbija da proba da posluša par pesama, a kamoli da zađe malo dublje

pa baš smo juče na prste nabrojali sve veće metalce iz osnove :icon_ne:

a tek što se tiče srednje, mogu da ih nabrojim na jednu ruku sakatog čoveka :confused:

zašto :confused::confused:

Edited by CaNcErX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ipak mislim da Megadeth moze opusteno da napuni Halu Sportova, ali opet ni to nije ok zato sto je Megadeth u najmanju ruku podjednako dobar bend poput Metallice, a Metallica puni JNA a Megadeth Halu Sportova. Dave je zasluzio mnogo vise.

 

Inace slazem se da je Dave lose svirao celu tu turneju Blackmail the universe, meni se najvise svidja onaj period sa Menzom i Friedmanom, evo ako ste gledali Warchest DVD, svirali su fantasticno, ekipa stvarno ubitacna, mada nista nema ni da se zameri ni postavi sa Pitrelijem i Degrasom, odlican je Rude Awakening :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logika ti je pogresna po tome ni Dream Theater ne pune HaluSportova odnosno ni jedan band sem Maidena i Metallice ne treba da izadje iz SKCa, a i to je pitanje.

ne vuci me za DT :)

 

 

:offtopic:

Dream Theater je za prostor koji prima oko 2000-2500 ljudi, iz prostog razloga sto bi na taj koncert dosao i "onaj ko svira frulu", a kamoli neko drugi, kako se jednom prilikom Mikica iz Alogije izrazio, a Beograd, kao sto znamo, takav prostor nema, otud se svi koncerti odrzavaju u SKCu...

 

 

 

p.s. da ne pominjem da bi prostor morao da bude i akustican, zbog cega SKC otpada u startu :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

that one night je bas nesvakidasnji koncert.......

prosto da ne poverujes da je to koncert megadetha.....

publika 10......

united abominations je perfektan album...covek svira,ne reze samo...

mislim da je mustejn totalno muzicki sazreo...

ako ne dodju ovam za promociju abominations-a cu da izvrsim samoutepstvo........

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebi ga.. tamo imate i previse koncerata, pogotovo metal - u posljednje vrijeme.. gdje mislite da ljudi nadju lovu za svirku koja kosta ISTO ili cak skuplje nego u americi ili zapadnog jevropi..

ovdje publika placala nepunih 2000 DINARA festival s Dream Theatre, Megadeth, Fear Factory, Symphony X, Dry Kill Logic, i jos pun kurac bendova.. a tamo bi taj dogadjaj bio naplacen skuplje od Egzita, gdje bi glavna zvijezda bio Vudu Popaj ili tako neki kurac. Ozzfest bio dzaba ove godine.. Dimmu Borgir (u paketu s jos 3 jaca benda) kostao 1300 dinara.. opet megadeth u Vegasu u hard Rock Hotelu, zajedno s jos 2 benda, kostao je 1100 dinara...... a gdje STANDARD ovdje i tamo!?!?!?!?

 

i onda je kriva PUBLIKA sto nema para svako vece da istrese po par hiljada.

a nisu krivi organizatori koji ne mogu da se usaglase oko datuma kako bi publika imala predah, a ne u jednom danu/vikendu 3 koncerta, koja uzgred kostaju skuplje nego bilo gdje na planeti.

da ne pricam kako su lose promocije, reklame, stampanje koncerata.. pa sugave karte se dobijaju na toalet papiru, i velicine su nokta.. ono, idem na Soulfly i daju mi bioskopske karte :) brate, to samo kod nas ima.

 

 

ne grijesite dusu, publika je predobra i odlicna u odnosu na to sta dobija i za koje pare. srbija je mala zemlja, a opet ima jako mnogo rock/metal publike.. metal nije mainstream i ne treba da bude. biseri se ne bacaju pred svinje.

i ja sam pricala tu vasu pricu dok sam bila tamo, cim sam presla baru, dupe mi se prosvjetlilo kad su te stvari u pitanju..

ovdje publiku tretiraju ko bogove, kod nas jebennu casu vode ti na sred svirke naplate 150 dinara.. da ne pricas koliki je nizak nivo sigurnosti (ako ista postoji), obezbjedjenja, koliko ljudi moze da unese rakiju ali ne i vodu, koje su ti sanse u prvom redu i za sta lovu dajes.

 

ma, sta serem za publiku - pa pogledas samo kako se bendovi tretiraju koji dodju.. pocevsi od Savatage, Motorhead, Megadeth... bruka.

 

 

 

 

a sad se vratimo na temu.....

 

http://www.youtube.com/watch?v=hnEeltcdnns - ovo je prvi dio..

http://www.youtube.com/watch?v=0gE4SIk6Bdc...feature=related - drugi dio...

 

Dave ih razbi :)

Edited by blondieGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno tako.

Ej, za Heeloween 2400din karta to je 45$, pa to je neverovatno. Ja sam ove godine prosao za manje pare, a 1000x bolji ambijent i organizacija koncerta Maidena u Bugarskoj nego ovde.

Publika ovde jeste odlicna i na Megadethu i ostalim koncertima jer postoji jezgro fanova koji uvek dignu sve, ali ovim cenama ne mozes privuci ljude koji to slusaju ali ipak ne bi prodali kevu, caleta, gladovali 10 dana da bi otisli na koncert.

HalaSportova je realna za Megadeth ali sa razumnim cenama od oko 20evra znaci 1500-1600dinara, uveren sam da u tom slucaju je pune. Medjutim ovde ne postoji volja da se HM koncerti izdignu sa nivoa klupske svirke, jer ocigledno nekome to odgovara.

Ja kada sam slusao Megadeth krajem osnovne '93/94 bili su popularniji od Metallice u mom drustvu, znam da to sad nije slucaj ali sigurno je da imaju dovoljno veliku bazu ovde da sa ljudima koji slusaju slicnu muziku Hala Sportova bude ispunjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bih bas rekao da nije bilo 2000 ljudi, 4.ortak koji je isao samnom kupio je kartu na sam dan. i to je zena na blagajni prvo rekla da nema vise i onda izvadila jos manji stos (da li su to bili za rezervacije ili se ona sjebala sta ga ja znam) ali dobro smo prosli u zadnjem momentu, plus koliko je jos ljudi uslo na divljaka da ne pricam. Ko je bio na koncertu zna kakva je guzva bila.

Drugo koncert je prvobitno trebao da bude na Tashu pa je kao premesten zbog Kraftwerka, a ustvari se orginazatori opet uzentali i apsolutno uvek kad se koncerti premestaju u manji prostor obavezno rezultira duplo vecim padom interesovanja. Naravno i cena karte utice.

Trece, stalno pricate o tome kako smo mi mali i kako je metal scena kod nas u povoju i razvitku. Odlicno, to traje od 2002. ako je tako, sada ce biti mnogo vece interesovanje, je'l tako. Ako nije onda nemojte da pricate da je metal u povoju nego recite da je u kurcu i to sve vise i vise u kurcu.

Motorhead je 2002. bio sa veoma dobrom posetom na Tashu, hajde ga sad dovedite da vidim da li bi tu Halu Sportova koja prima 2.5 puta manje napunili.

Najjace da gledam Lemmyja u SKC sali bruka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...