Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

megadet je kod nas imao neke svedjane ja mislim sonic sydicate,

 

znachi ajde sto ne znaju da sviraju, al barem su mogli to da kompenzuju svirajuci glasno

a nisu ni dobri ni glasni... izem ti predgrupu od koje ti se uspava publika...

 

predrupa mora da digne raspolozenje za glavni bend bre, a ne da smori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keke :D

Djuskanja uz metal iskreno meni nikako ne idu u glavu... Jedno je "ono metalsko tripovanje, sviranje air gitara i zezanje" - to je nešto što traje od kako postoji metal, ali djuskanje kao po splavovima, il gde već..majko mila :no: hahaha :) :)

 

No dobro...ajd kao...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kao sto rekoh video sam retarde da djuskaju na enter sandmen i bash me je podetilo na onaj prastari video sa neke svadbe(ili cega god.... jebem li ga), gde se svi zabavljaju, a neko umixovao underground blek umesto tona...(mislim u mom sluchaju metaliku)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, ne govorite svasta o Megadethu. Mislim, ajde ti rifovi kao, narodnjacki, ali na tome nek ostane.

Onda samo obatiti paznju na Dread & Furgative Minds, dozvolite da se predtstavim, ja sam socijalna bolest, dosao sam po vasa dobra, i ostavicu vas na kolenima...sta je tvoje moje je, a sta je moje opet je moje, ako se rukujes samnom bolje prebroj svoje prste... Zar ovaj text nije narodnjacki, bar refren...ali to je Megadeth one and only :) i ja ga VOLEM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u svemu tome neke logike, ali hocu da kazem da i njihovi tekstovi nisu nista bolji od nasih, naravno da ima, dobro bas ima, izuzetaka, ali rec je rec, makar je izgovorio na svahiliju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"saznao" sam da dave ima stenozu leve ruke koja uzima maha(www.powermetal.de)

 

pa sam hteo da znam jel ima neko pojma sta je to tacnije, posto samo znam da to otprilike znachi da trne ruka, ali dalje ne znam nista..

 

mislim da li to uopste ima veze sa stvarnoscu itd...

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kapa dole Mastejnu što je napravio tako zlomoćnu pesmu poput ''Amerikhastan''.

 

Baš me je prijatno iznenadio,

mada kada se prisetim spota za numeru ''Symphony Of Destruction'' - ovo mu dođe kao logičan nastavak.

 

Bolesno - perverzno - fetišoidno dobre gitarske solo deonice, bolesno dobar naslov ali i text pesme...

 

Nesumnjivo, mnogo je veći u mojim očima... Ima Dejv muda, i to poveće loptice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapa dole Mastejnu što je napravio tako zlomoćnu pesmu poput ''Amerikhastan''.

 

Baš me je prijatno iznenadio,

mada kada se prisetim spota za numeru ''Symphony Of Destruction'' - ovo mu dođe kao logičan nastavak.

 

Bolesno - perverzno - fetišoidno dobre gitarske solo deonice, bolesno dobar naslov ali i text pesme...

 

Nesumnjivo, mnogo je veći u mojim očima... Ima Dejv muda, i to poveće loptice!

 

 

 

vub vub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...