Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Evo i mene da se javim, da ostavim komentar na 13. Nisam hteo ranije da kenjam, hteo sam da mi se slegnu pesme. Generalno se slazem sa vecinom komentara ovde (po kvalitetu 13 je bolji od UA, losiji od ENDGAME, wrecker je govno pesma, vokal ovog puta umeren... ).

 

Opsti utisak je da su prve 4 jako dobre i pretposlednja. Ne komentarisem nwo i milenium, one su stare. Trinaestica nit' smrdi nit' mirise. Drugs i wrecker - sranje.

 

Labuda su pokvarili, bolji mu je bio pocetak od pre, a pesmu kao da su usporili i uopste nije dinamicna kao sto je bila.

 

Posebno jak utisak su mi ostavile dve pesme:

 

"Deadly Nightshade" - ovo je vrhunska pesma, a stil gitare je definitivno nov za megadeth. Da je cujem bez vokala, sa sve onim introm zakleo bih se da je Rob Zombie u pitanju.

"We the People" - mnogo zajebana pesma, bes izbija na sve strane! Definitino meni najbolja sa albuma. U zivotu mi se samo jednom pre ove pesme desilo da me pesma toliko unervozi, i to je bila youthanasia. Pun pogodak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@balija

Tebra,ja bez sluha mogu ziveti,ali ti sa tom kilazom ne mozes hodati.A i te tri sise bi ti skinuo bolje od plasticnog hirurga.Tako da,tebi je potrebniji pa ti ga prepustam.Drugarski.

 

Zapravo ima, to je jedina stavka u kojoj su momci iz Metalike bolji.

 

Eto ga,stigao dezurni kompleksas.

 

Copy Mustaine,paste biohazard.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...