Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa i sajt je sad u fazonu zombija, bar onaj dio na vrhu ispod njihove slike i logoa, nije lose.

 

A u vezi Black Swan nova verzija ima bolji pocetak i to duplo, i produkciju, a ostalo isto, čak mi se čini da je vokal ostao stari da ga nisu ni dirali. A inače što se tiče albuma sad već mogu reći da mi je kao i na prvo slušanje ubjedljivo najbolja pjesma u svakom pogledu Deadly Nightshade (jednostavno je odlicna, pročitah neđe da je glavni rif nastao na snimanju Countdown to...), pa onda Never Dead- razbija, pa 13, pa Public Enemy i Whoose Life... ostalo tankosava.

 

Ja od tih starih pesama nijednu ne čuh pre izlaska albuma, tako da mi se isto hvata. Black Swan je ispada bila bonus pesma na United Abominations, a bolja je od svih pesama s tog albuma.

Jes' kurac bolja od Sleepwalker, Washington is Next, ove dvije su bolje od svih sa trineske.

Edited by МегафаН
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je vama uvod pun bezidejnih solaza bolji od onog melodicnog uvoda na starom Black Swan-u onda ja idem odmah da pobacam celu diskografiju Megadetha koju posedujem!

 

Sto se tice vokala, i ja mislim da je bukvalno netaknut! Mada dobro, 2007 i 2011, ne moze se previse razlikovati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je vama uvod pun bezidejnih solaza bolji od onog melodicnog uvoda na starom Black Swan-u onda ja idem odmah da pobacam celu diskografiju Megadetha koju posedujem!

 

Sto se tice vokala, i ja mislim da je bukvalno netaknut! Mada dobro, 2007 i 2011, ne moze se previse razlikovati!

 

Meni je mnogo bolja TH1RT3EN verzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' kurac bolja od Sleepwalker, Washington is Next, ove dvije su bolje od svih sa trineske.

 

Meni i taj album nyah, ali bar ima te dve koje ga podebelo izvlace.

 

A 13, od Megadeth "reuniona", ovo mi je najslabiji album. I stvarno mislim da je vreme da malo stane sa stancovanjem, ionako ne svira nista uzivo nista sa proslih albuma, a da je bio strpljiv mogao je da nema pesme tipa "Wrecker" i sl. failove i da skupi dobre ideje iz proteklih 5-6 godina i umesto tri half-ass albuma izda jedan zbilja odlican. Sto je najgore, na ovom novom najbolje stvari su od ranije, tipa "Sudden Death", "NWO", "Labud"...a opet nijedna ni da prisere ovima dve sa UA. Od "stvarno novih", mogu proci Nightshade i ovaj singlic recimo, Anyways? da nema tako retardiran naslov i tekst mnogo bi bolji utisak ostavila. I da, tekstovi, pa i sami naslovi pesama, kao da su sve gori godinama. Guns, Drugs And Money, And Dno. Amerikhastan ga jeb'o... Dodati na sve ovo jos soloe koji su operisani od bilo kavkog znaka zivota i, ukupno, ovo ide u kanalizacije Megadethove album lestvice.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I stvarno mislim da je vreme da malo stane sa stancovanjem, ionako ne svira nista uzivo nista sa proslih albuma, a da je bio strpljiv mogao je da nema pesme tipa "Wrecker" i sl. failove i da skupi dobre ideje iz proteklih 5-6 godina i umesto tri half-ass albuma izda jedan zbilja odlican.

E upravo to, još kad se uzme u obzir da su ovaj na silu snimili, na brzinu, u pauzi izmedju nastupa... ne znam, nije mi jasna ta žurba, jedino ako ih ugovor sa roadrunner-om nije vezao za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je The System has failed favorit među izdanjima poslednjih deset godina.

 

Mada, moram reći, TH1RT3EN bi mi ipak bio drugi omiljeni među ''novijima''. Ne znam šta može da se nekome ne sviđa, sasvim uobičajeni Megadeth, ima catchy momenata, riffovi su cool, i ironično, Dejvovi vokali zvuče bolje nego ikada. :bigblue: Favoriti: Deadly nightshade, Whose life (is it anyway), Guns, drugs and money, Public enemy #1... Daleko od toga da je neki sjajan album, ali uživao sam slušajući ga poslednjih par dana, znam da će se vrteti pojedine pesme neko vreme. :zeleni:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad mi nece biti jasno zasto Dave jednostavno ne moze NORMALNO da izgovori "Now let the torture begin!" u pesmi Head Crusher, a recimo onaj vrisak pred rif u sredini pesme odradi sasvim pristojno, iako je 10 puta zahtevniji... Gledao sam brdo kojekakvih butlega, i uvek ista prica... i to samo na tom delu, uvek iznova cvili bespotrebno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...