Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja koliko sam mogao da skontam, prica bi trebalo da ide ovako. Te veceri je trebalo da nastupe tri benda. Dva od tra tri su otkazali (WASP i Dark Tranquillity). Samo su Megadeth hteli da odsviraju. Fanovi su bili nezadovoljni jer su ipak platili da gledaju tri benda a ne samo jedan, pa su iz tog razloga uputili nezadovoljstvo prema organizatoru i poceli sabotazu. Dakle, bacanje predmeta na binu nije upuceno konkretno Megadethu, vec organizatorima.

 

Zakljucak je jako bolan, a to je da verovatno vise necemo gledati Megadeth na ovim prostorima. Nakon koncerta 2005. Dave je rekao da se vise nece vracati ovde zbog ocajne organizacije, a ovo je samo kap koja je prelila casu. Steta. Prosle i pretprosle godine Megadeth su svirali u Hrvatskoj i nije bilo problema, i to mi je davalo pravo da se nadam da ce ipak jednog dana opet doci kod nas opet. Mislim da je sada to jako tesko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se u jednom delu lepo da je kamen isao pravo u Dejvovu glavu. Sad sam citao na nekom sajtu da je neki od njihovih organizatora rekao da WASP uopste nisu ni dolazili u Hrvatsku... Tako da onda ta prica njihova sa Dejvom nema veze sa zivotom.

 

Elefson, kao i uvek na turneji, je napravio jedan mini snimak pred koncert. Covek im jos ishvali drzavu i napravi reklamu, a oni mu uzvratise svojski.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kao nacija, vec pojedinci kao stoka

Sta kao, da se ne uvredi neko?

U HRVATSKOJ SU GADJALI MEGADETH

Ako im je stalo do nekog drzavnog ugleda nek oni rese medju sobom ko je kriv.

 

Ko ih jebe. Onamo im je gej parada svetinja, a kamenuju Dejva sto neki jos iskompleksiraniji gej metal bend nece da dodje u njihovu 'vukojebinu'.

 

Ja sam prvi mislio da je u pitanju Dejvovo proseravanje, ali onda odgledah ovaj klip.(sa koncerta)

 

 

Drugo, nisam cuo da Dejv nece da dodje u Srbiju zbog lose organizacije 2005.

Ko ga jebe, nek juri za Larsićem i Đemom da prave supergrupu.

 

Trebalo je da se rokne od gudre negde devedesetih, onda bi ostao covek za postovanje.

 

 

Zasluzuje onakvu publiku, a i oni njega ovakvog.

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kao, da se ne uvredi neko?

 

Pa jbg, ne mogu celu naciju da poistovecujem sa pojedincima, bilo je tu i ljudi koji su dosli da slusaju Megadeth. A publika, koliko sam zapazio, niko se nije bunio, a da se to npr. desilo Slayer-u :haha:, pojeli bi te rtd-e sto su gadjali bend.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg, ne mogu celu naciju da poistovecujem sa pojedincima, bilo je tu i ljudi koji su dosli da slusaju Megadeth.

Pa sto cute onda?

Ko im je kriv kad su za prajd culi samo od LGBT lobija.

 

ne da mi da editujem post - A reko da dodam da me ne shvati neko pogresno:

Hrvate kao narod volim. Cak sam pro-Jugosloven.

Samo me mnogo iznervira kad se desi ovako neka budalastina, a posle smo mi Srbi ubice, ljudozderi, silovatelji i ostalo

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sale: Nisu ga usred Beograda (na sred ulice opljackali) nego su obili neke prostorije i digli su mu cizme, lekove i mobilni..big fucking deal! Ako je zaista ovo razlog njihovog izbegavanja da dodju ovde onda i ne trebaju da dolaze.

 

I samo ne znam sta je ovim hrvatskim pacenicima kriv megadeth ako je organizator ukinuo nastup waspa!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je najveća tuga. Ne znam šta se poslije dešavalo, ali ovi što su srali su bili u manjini i trebalo im je jebati mater retardiranu.

 

Tesko, jer ovi sto ti mislis da su u manjini su vrlo lako nadjacali ove u "vecini", vrlo lepo se moglo cuti 'megashit' i 'we want wasp'. S druge strane nisam cuo nesto jasno 'megadeth' skandiranje. Zao mi sto ceo ovaj cirkus nije negde u Srbiji, sa sve ovim sabanima iz publike, pa da ih zajedno ugazimo ko stoku. Mi i ovi sto su dosli na koncert megadeta da bi slusali megadeth, protiv ovih sto su bili okrenuti ledjima od bine. Da ih ispeglamo 'po srpski'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...