Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jeste metallica bitnijI i veci bend od drugih....

daj brate, nemoj to izvaljivati.

 

ne pricam o tome!

 

kazem, AKO METALLICA IMA VAZNU TEMU, mislim da treba da je ima i MEGADETH, SLAYER I KREATOR recimo - ako je ovo vec thrash forum.

 

nemoj sad da neko sere kako megadeth nije thrash, kako ne snimaju takve albume i sl...

NIJE U TOME FORA. fora je da LICNI ukus ovdje ne igra uticaj ako je u pitanju stavljanje pomenutih bendova u vazne teme.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj brate, nemoj to izvaljivati.

 

ne pricam o tome!

 

kazem, AKO METALLICA IMA VAZNU TEMU, mislim da treba da je ima i MEGADETH, SLAYER I KREATOR recimo - ako je ovo vec thrash forum.

 

nemoj sad da neko sere kako megadeth nije thrash, kako ne snimaju takve albume i sl...

NIJE U TOME FORA. fora je da LICNI ukus ovdje ne igra uticaj ako je u pitanju stavljanje pomenutih bendova u vazne teme.

to da! icon_da.gif

 

a i jeste metalika veca... jeste... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma boli me ko je kanta!

 

KANTA JE ONAJ LUDAK KOJI DRZI ZA VAZNU TEMU `SITOSTAMPA NA MAJICAMA` NA THRASH FORUMU A MEGADETH DEVETA RUPA NA SVIRALI! no.gif

 

Bosko sine, jel ti duvas u posljednje vrijeme? ima li razloga da ti forum bude toliko zagadjen?

Vratite Lemmyija za moda i pustite ga da pocisti ovo malo...

 

jebi ga, megadeth 90 strana a SITO STAMPA S 12 ODGOVORA NA TEMI ZASLUZUJE PAZNJU!

 

jel ti taj sto radi sito stampu neka familija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma boli me ko je kanta!

 

KANTA JE ONAJ LUDAK KOJI DRZI ZA VAZNU TEMU `SITOSTAMPA NA MAJICAMA` NA THRASH FORUMU A MEGADETH DEVETA RUPA NA SVIRALI! no.gif

 

Bosko sine, jel ti duvas u posljednje vrijeme? ima li razloga da ti forum bude toliko zagadjen?

Vratite Lemmyija za moda i pustite ga da pocisti ovo malo...

 

jebi ga, megadeth 90 strana a SITO STAMPA S 12 ODGOVORA NA TEMI ZASLUZUJE PAZNJU!

 

jel ti taj sto radi sito stampu neka familija?

polako... polako... samo treba neke stvari da se stave kao sticky, a neke ne...

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mustejnu, kapiram ja tebe! pogotovo ovu recenicu: a onaj ko ne zna, tj, nema znanje, on sere i izmislja... to da je mnogo seratora... to je tacno... ali oni nisu i nista drugo nego seratori... a seru jer su josh veci seratori na njihovim malim ekranima i tako lece svoje zivce zauvek ostecene na radnom mestu ili bilo gde drugde... icon_da.gif samo primeni tu recenicu na yumetal i sve ce ti bite jasno!!! icon_da.gif

 

 

 

sunray-u: evotigana.gif jel se pronalazish u gornjim redovima?!? evotigana.gif

 

ja imam cetili godine!!! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma boli me ko je kanta!

 

KANTA JE ONAJ LUDAK KOJI DRZI ZA VAZNU TEMU `SITOSTAMPA NA MAJICAMA` NA THRASH FORUMU A MEGADETH DEVETA RUPA NA SVIRALI! no.gif

 

Bosko sine, jel ti duvas u posljednje vrijeme? ima li razloga da ti forum bude toliko zagadjen?

Vratite Lemmyija za moda i pustite ga da pocisti ovo malo...

 

jebi ga, megadeth 90 strana a SITO STAMPA S 12 ODGOVORA NA TEMI ZASLUZUJE PAZNJU!

 

jel ti taj sto radi sito stampu neka familija?

Па, рецимо да је фамилија. Добар је ортак који ме је замолио то да урадим. Ја најрадије не бих стављао ниједну тему као важну, чак ни Металику, а добро знаш да не дувам.

Што се колеге Лемија тиче, добра идеја, само ајде ти то предложи Газдама, јер сам ја предлагао и тотално су ме игнорисали. Ја ионако хоћу да се повучем и да будем обичан члан. нервира ме више да ме свако прозива мислећи како он/она зна шта је најбоље за форум. Да је правде, Тања драга, побрисао бих више од пола твојих порука са ове теме, али ме боли уво искрено и мрзи ме да траћим драгоцено време на нету на сличне глупости. Имаш, брате, колико год хоћеш других сличних форума на нету, ако ти се овај не свиђа, слободно немој да долазиш.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma blondi shta ce nam vazna tema za magadeth??? mislim tema ima preko 90 strana i kao shto si rekla na temi za megadethov koncert: OVDE DOLAZE SAMO HARD-CORE fanovi!!! icon_da.gif postaneli ovo vazna tema svi moguci smaraci ce da dolaze na ovu temu!!! icon_da.gif mozda cak i gori od sunreya... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Па, рецимо да је фамилија. Добар је ортак који ме је замолио то да урадим. Ја најрадије не бих стављао ниједну тему као важну, чак ни Металику, а добро знаш да не дувам.

 

a jel mogu da te zamolim (posto te znam licno) da temu o Pameli Anderson postavis kao bitnu na thrash metal jer sam ja njen najveci fan? ok, svaka cast ortaku ali zbog tvog ortaka treba da trpe teme na forumu? ti NAJRADIJE ne bi stavljao nijednu temu kao vaznu ali si IPAK stavio Metallicu, pa zato kad si je vec stavio, zasto ne stavis SLayer i Megadeth? to za duvanje, pitam onako - rek`o sta znam, ljudi se mijenjaju, sorry.

 

Што се колеге Лемија тиче, добра идеја, само ајде ти то предложи Газдама, јер сам ја предлагао и тотално су ме игнорисали. Ја ионако хоћу да се повучем и да будем обичан члан. нервира ме више да ме свако прозива мислећи како он/она зна шта је најбоље за форум.

 

predlozila sam. ali oni jos rijedje dolaze na ovaj forum od tebe i jos nekih modova pa takodje ignorisu. ja te prozivam s razlogom, jer si odgovoran za ovaj dio yumetala. ne kazem da znam sta je najbolje za forum ali postoji stvar koja mi JAKO smeta, posto vec dolazim ovdje! imamo pravo na svoje misljenje, zar ne?

 

Да је правде, Тања драга, побрисао бих више од пола твојих порука са ове теме, али ме боли уво искрено и мрзи ме да траћим драгоцено време на нету на сличне глупости.

 

vec si pobrisao, ali ok. ne mislim da imam spam postove na ovoj temi - a ako imam poneki, onda nisam sama u prici. bilo je momenata kad si i ti spamovao sa mnom, sreca kratko. vidi se da te boli uvo, znam da imas pametnijih stvari od yumetala, ali zasto onda ne postavis temu na altaru i ne trazis zvanicno da te skinu s mod funkcije jer ne zelis da je obavljas?

 

 

Имаш, брате, колико год хоћеш других сличних форума на нету, ако ти се овај не свиђа, слободно немој да долазиш.

 

idem ja i na druge forume, ali vise informativno (kao sto je megadeth forum), a ko kaze da mi se ovaj forum ne svidja? cim neki clan kaze kritiku na moderatora, ispada da mu se forum bas ne svidja i da trazi drugi icon_confused.gif

ne svidja mi se favorizavanje jednog benda, ma koliko on bio velik. postoji preko 90 strana i na megadethu.... a tu si i drugi bendovi. pa ako mozes da kazes nesto po tom pitanju ili prosto uradis posao - da ne diskutujemo do besvijesti.

racunam da treba maximalno sat vremena s dial up vezom da se ovo ovdje sredi, da se pobrisu neke teme, neke zatvore, da se neke postave za bitne i sl.

pa ako za 2-3 godine nisi nasao sat vremena, onda jebi ga.

 

ajd pa pozdravljam te i izvinjavam se na spamu. ne moras da odgovaras na ovo.

 

 

deathman: kako da nadjem taj spot?? trazih ali nema.. koristim winmix!

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

postovali su je na temi koncert megadetha, evo vec nekoliko puta..

 

evo ti posljednja lista valjda iz amsterdama

 

Skin O' My Teeth

Scorpion

Wake Up Dead

In My Darkest Hour

She-Wolf

Something I'm Not

Angry Again

A Toute Le Monde

Die Dead Enough

Trust

Kick The Chair

Hangar 18

Return to Hangar

Back In The Day

Sweating Bullets

Tornado Of Souls

Symphony

Rattlehead

Peace Sells

 

Holy Wars

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel mogu da te zamolim (posto te znam licno) da temu o Pameli Anderson postavis kao bitnu na thrash metal  jer sam ja njen najveci fan? ok, svaka cast ortaku ali zbog tvog ortaka treba da trpe teme na forumu? ti NAJRADIJE ne bi stavljao nijednu temu kao vaznu ali si IPAK stavio Metallicu, pa zato kad si je vec stavio, zasto ne stavis SLayer i Megadeth? to za duvanje, pitam onako - rek`o sta znam, ljudi se mijenjaju, sorry.

Што волим цинизам, само не знам ко то овде испашта због те једне теме. Ионако је застарела, па ћу ускоро да је затварам, пошто је човек баталио радњу. Узгред, нисам ја поставио Металика тему као важну, већ колега Леми, ако мало боље погледаш. Ја сам био против тога, али шта да се ради.

 

predlozila sam. ali oni jos rijedje dolaze na ovaj forum od tebe i jos nekih modova pa takodje ignorisu. ja te prozivam s razlogom, jer si odgovoran za ovaj dio yumetala. ne kazem da znam sta je najbolje za forum ali postoji stvar koja mi JAKO smeta, posto vec dolazim ovdje! imamo pravo na svoje misljenje, zar ne?

Хм, да, ствар која ти јако смета, зато што волиш Megadeth, тачније Мастејна. Иста ствар са људима који воли неке друге бендове. Ја бих, да идем том линијом испуњавања жеља, најрадије прво ставио за важне Overkill, Testament и Hexx тему, па то никад нисам урадио.

 

vec si pobrisao, ali ok. ne mislim da imam spam postove na ovoj temi  - a ako imam poneki, onda nisam sama u prici. bilo je momenata kad si i ti spamovao sa mnom, sreca kratko. vidi se da te boli uvo, znam da imas pametnijih stvari od yumetala, ali zasto onda ne postavis temu na altaru i ne trazis zvanicno da te skinu s mod funkcije jer ne zelis da je obavljas?

Нисам, али да не улазимо сад у расправу. Побрисао сам само неколико, али ни изблиза онолико колико би требало.

 

Крај спама, не враћам се више на ово.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel taj winmix ono kao p2p program or vat??? icon_confused.gif ja imam neki imesh5 koji je bash super... icon_da.gif

jeste p2p... icon_da.gif

 

inace... postoji recenica koju zna skoro svako na ovom forumu... a to je da je ovde oko 90% debila a ostalih 10% su normalni ljudi, zbog kojih dolazim ovde... inace mozda sam za nekoga ja jedan od tih 90 ili 10%, mozda si ti, mozda blondie, mozda RNA... ili ko zna ko sa nekog drugog podforuma ili teme... ali svakako zbog 10% ljudi vredi dolaziti! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Што волим цинизам, само не знам ко то овде испашта због те једне теме. Ионако је застарела, па ћу ускоро да је затварам, пошто је човек баталио радњу. Узгред, нисам ја поставио Металика тему као важну, већ колега Леми, ако мало боље погледаш. Ја сам био против тога, али шта да се ради.

 

ma niko ne ispasta. samo kazem, ako je to vazna tema a megadeth ili slejer nisu onda jebi ga. zasto mi govoris ko je postavio metallicu kao vaznu temu?? kakve veze ima, ti si mod poslije lemmyija mozda cak i dvije godine, a nisi nasao za shodno da malo procesljas forum, malo ovo sredis i sl? ako nema vaznih tema, onda nema nikako. ako ima metallica, treba da bude i megadeth a bogami i kreator i slejer!

 

Хм, да, ствар која ти јако смета, зато што волиш Megadeth, тачније Мастејна. Иста ствар са људима који воли неке друге бендове. Ја бих, да идем том линијом испуњавања жеља, најрадије прво ставио за важне Overkill, Testament и Hexx тему, па то никад нисам урадио.

 

ja volim MEGADETH - istina. kao sto lemmy voli Metallicu. svako ima svog favorita, ali ja govorim objektivno da nije ok da jedan bend ima vaznu temu a drugi nema! mislim da slejer zasluzuje isto, sto se tice muzike svi su dali veliki doprinos i svjetski su bendovi (sto zasluzuje posebnu temu) a to nema veze sa FAVORIZOVANJEM. takodje to su bendovi koji su aktivni i o njima uvijek ima nesto da se kaze, pa kad svi ostali forumi imaju vazne teme, ne razumijem sta je ovdje problem?

takodje, volim Mustainea vise nego kevu i caleta icon_smile.gif ali voli ga i kolega Mustaine, i jos neki koji dolaze na ovu temu. nisam tinejdzerka da skupljam salvete s njegovim likom ali svrsavam kad mu cujem muziku. tako da - zajebi takve komentare.

 

Побрисао сам само неколико, али ни изблиза онолико колико би требало.

 

ma brisi koliko oces. koliko se sjecam - moji postovi ovdje su vecinski ali bas vecinski vezane za bend (ne mogu da kazem skroz 100% jer se ne sjecam sta sam sve pisala). pa taman se prica ticala mustainove cerke, daveovog sudjenja s elefsonom, ili nesto u vezi nekog bivseg clana - sve je to MEGADETH. smatram da nije spam ono sto se tice teme. ne mislim da je ovo spam - jer pricamo o megadethu koji nije vazna tema a trebalo bi da jeste. sad odoh na slejer da i tamo popalim ljude icon_smile.gif

 

 

ajd pa poz opet. end of price.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e mustejnu jel imash ti neshto od md45??? tu je mustejn neshto radio i tako... dakle???

MD.45 je side priject Dave Mustaine-a koji je uradio sa Lee Ving-om iz Fear-a, Jimmy DeGrasso-om za bubnjevima, i Kelly Lemieux-om na bass-u. Album -jedini "The Craving" izdat je u 1996.

 

imam samo jednu pesmu... i dobra je pogotovo tekst... mastejn peva... mada sada cu da pogledam na DC-u da nema ceo album neko...

 

poz!

 

 

inace Mustaine Dave Lee Ving LV inicijali Lee Vinga su na rimskim brojevima 45.... eto i simbolike u imenu...

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

MD.45 je side priject Dave Mustaine-a koji je uradio sa Lee Ving-om iz Fear-a, Jimmy DeGrasso-om za bubnjevima, i Kelly Lemieux-om na bass-u. Album -jedini "The Craving" izdat je u 1996.

 

imam samo jednu pesmu... i dobra je pogotovo tekst... mastejn peva... mada sada cu da pogledam na DC-u da nema ceo album neko...

 

poz!

 

 

inace Mustaine Dave Lee Ving LV inicijali Lee Vinga su na rimskim brojevima 45.... eto i simbolike u imenu...

ti si prso!!! icon_da.gif pito sam te samo dal imash neshto... icon_rolleyes.gif ali u svakom slucaju thnx!!! icon_biggrin.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

mada sam skoro sve to i znao... jedino nisam znao ovo za naziv benda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...