Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

mogo je da ubaci i josh neki oldschool, ali i vako je ok

http://www.youtube.com/watch?v=_5yQCZt4wt0

ko nije chuo "washington is next"

e a pogledajte kakve zdepi u publici... ko da nisu zivi,

nema ni jednog manijaka da benguje,

a i aplauza jedva da ima...

 

pusti kapitalisti

 

 

 

postoji razlog za te stvari.

 

nije u pitanju kapitalizam nego maksimalno obezbjedjenje.

 

ko god krene GURKU a ne sutku, moze da bude izbacen sa svirke.. ne kazem da opet nema sutki, zavisi, ako `security` prati i ocjeni da je sve pod kontrolom, mozda i puste par minuta..

radi se o tome da ovdje podivljali manijaci u stanju su nekome glavu skinuti cizmom i tu nema granice ni kraja.. nije to kao kod nas, skupi se raja, pet-sest ortaka pa ajde da se sutamo.. ovdje se sutaju ljudi koji se nikad u zivotu nisu vidjeli pa jos ako su pod drogama (a vjerovatno jesu) - ko ce tome u kraj stati?

da ne pominjem dio gdje recimo, ako se meni nesto desi - mogu da tuzim obezbjedjenje za povrede, tu osobu, organizaciju, bend, zavisi sta je bilo i sta se desava. sve na jednu stranu, ali sud i tuzbe i LOVA koja se tu vrti, na drugu stranu.

 

ono jes, ponekad fali to neko `zrno` malo ljepse atmosfere, opet zavisi od dosta uslova, a s druge strane i kod nas se dosta pretjeruje..

prvo se nagura 3 `iljade ljudi u salu za 800 ljudi i onda se svi nagazaju, ko stoka. obezbjedjenje i organizacija su stotinama godinama u zaostatku za ovima na zapadu, pa tako imamo slucaj recimo na Motoheadu kad je onaj kreten zamalo zavalio Lemija flajkom posred glave.

da se tako nesto ovdje desilo - ja ne znam sta bi bilo.. neko bi to morao dobro da plati. dolarima i radnim mjestom.

 

 

gledala sam Megadeth u Las Vegasu prvi put, i odusevila me ekipa Indijanaca, onako mozda jedva punoljetni, ali u grupi, sve isto pleme (vjerovatno Navaho, po izgledu), pravili su kulturnu sutku, lijepo se zezali, dok medju njih nije uletio lik u invalidskim kolicima pa krenuo na jednom tocku da se okrece :)

tu je vec obezbjedjenje uskocila, pa su samo izbacili invalida a ostalim pustili da se zezaju..

 

dok recimo u Sakramentu, u pitanju je bio festival, pa su se ljudi malo smorili od drugih bendova, a i temperatura taj dan je dostigla veselih 48 u hladu, pa dok smo Megadeth docekali uvece, vec smo bili sa sve cetiri u vis..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa album jos nije objavljen,ljudi nisu upoznati sa novim materijalom,a da benguju samo zato sto ima dzdzdz je jako glupo.

nema veze megadejv je megadejv

 

postoji razlog za te stvari.

 

nije u pitanju kapitalizam nego maksimalno obezbjedjenje.

 

ko god krene GURKU a ne sutku, moze da bude izbacen sa svirke.. ne kazem da opet nema sutki, zavisi, ako `security` prati i ocjeni da je sve pod kontrolom, mozda i puste par minuta..

radi se o tome da ovdje podivljali manijaci u stanju su nekome glavu skinuti cizmom i tu nema granice ni kraja.. nije to kao kod nas, skupi se raja, pet-sest ortaka pa ajde da se sutamo.. ovdje se sutaju ljudi koji se nikad u zivotu nisu vidjeli pa jos ako su pod drogama (a vjerovatno jesu) - ko ce tome u kraj stati?

da ne pominjem dio gdje recimo, ako se meni nesto desi - mogu da tuzim obezbjedjenje za povrede, tu osobu, organizaciju, bend, zavisi sta je bilo i sta se desava. sve na jednu stranu, ali sud i tuzbe i LOVA koja se tu vrti, na drugu stranu.

 

ono jes, ponekad fali to neko `zrno` malo ljepse atmosfere, opet zavisi od dosta uslova, a s druge strane i kod nas se dosta pretjeruje..

prvo se nagura 3 `iljade ljudi u salu za 800 ljudi i onda se svi nagazaju, ko stoka. obezbjedjenje i organizacija su stotinama godinama u zaostatku za ovima na zapadu, pa tako imamo slucaj recimo na Motoheadu kad je onaj kreten zamalo zavalio Lemija flajkom posred glave.

da se tako nesto ovdje desilo - ja ne znam sta bi bilo.. neko bi to morao dobro da plati. dolarima i radnim mjestom.

gledala sam Megadeth u Las Vegasu prvi put, i odusevila me ekipa Indijanaca, onako mozda jedva punoljetni, ali u grupi, sve isto pleme (vjerovatno Navaho, po izgledu), pravili su kulturnu sutku, lijepo se zezali, dok medju njih nije uletio lik u invalidskim kolicima pa krenuo na jednom tocku da se okrece :)

tu je vec obezbjedjenje uskocila, pa su samo izbacili invalida a ostalim pustili da se zezaju..

 

dok recimo u Sakramentu, u pitanju je bio festival, pa su se ljudi malo smorili od drugih bendova, a i temperatura taj dan je dostigla veselih 48 u hladu, pa dok smo Megadeth docekali uvece, vec smo bili sa sve cetiri u vis..

pa jeste to sa tuzbama deo trulog kapitalistickog sistema

ko onaj tip sto je tuzio harli dejvdson za neku nesrecu, jer nije pisalo da stvari u ogledalu izgledaju manje nego sto jesu...

to je ta fora

 

mislim ok ne moraju da se sutiraju, ni ja ne volim uvek shutke, ali nema sanse bre da ne baguje niko, ono je skandal

i josh aplauz na kraju nije bio nikakav

 

pa slayer je u stuttgartu napravio 1000 puta bolju atmosferu a nije bilo ispada

 

a kad smo vec kod vegasa jel zivis u vegasu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako, još malo pa će čitav procuriti. Sjećate li se kad smo čuli The System Has Failed?

Hm, pazi ovako ja bih veoma rado kupio taj album, ali nemogu da cekam maj ... i zbog toga zelim da ih bar download-ujem ... mrzi me da gledam i slusam preko onog govneta youtube-a ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

truper:

 

 

ma ok, poznato je da ameri vise vole nastupati po evropi nego ljeba jesti.

nije svaka svirka tako `mrtva` kazem, zavisi naravno..

 

(ne zivim u vegasu, bih tamo par puta na po par mjeseci - u sakramentu sam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvod je grozan, izgubio se smek skroz.. ova mu krava nije trebala uopste, kad bolje razmislim - ja nju i ne cujem da nesto pjeva.. sve je u nekom groznom aranzmanu. jedini po meni, MALO svjetliji momenat je solaza.

ova pjesma je k`o himna, jebi ga - nije trebao da je dira..

 

dave pjeva k`o da ima kamen u bubregu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

JEBENI MEGADETH SVIRA U MOM JEBENOM GRADU

JEDAN OD DVA TERMINA U NEMACKOJ JE BASH KOD MEN ISPRED KUCE

 

i to za 25 evra karta ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

poludecu....

ko ne veruje neka gleda

http://www.eventim.de/cgi-bin/tinfo.dll?ke...ktion%2Ffun_suc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nove verzije a tout le monde (set me free) pa ko voli nek izvoli ;):pivopije:

 

http://rs67.rapidshare.com/files/21508670/...et_Me_Free_.mp3

je li a kako to uvek da procuri kod megadetha...

 

nije losha verzija, samo je losh snimak, ... i mogla je da ne peva scabbia :evotigana:

 

al ovo je stvarno strava... sad znam da cu sigurno kupiti album^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz crtanog filma...kad nesto zakenjaju kazu " Idemo natrag za crtacu tablu...."(tabla za crtanje planova)...Intervju moze da nosi onu parolu sve je isto samo njega nema...zezam se prvi deo mi je bio interesantan a drugi onako...lame

Share this post


Link to post
Share on other sites

truperu:

 

ponesi aparat na koncert.. makar telefon pa slikuj nesto.

intervju je smor, ne zbog dave nego ovog debila koji ga je intervjuisao.

prosli put sam uspeo da unesem foto aparat u TU istu halu

fontele cu da unesem sigurno

 

a taj dan cekam cao dan isred hale za autogram^^ :)

 

Samo me interesuje kako ce mutavi amerikanac da izgovori:

 

"Good evening, Karlsruhe."

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...