Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ajmo ovako....Megadeth su mi ubedljivo na prvom mestu od negde '95/96...I sve vreme sad bio spreman da koljem za njih, tj. ako neko kaze nesto lose za njih....Znaci, slusao sam ih vise nego sve ostalo kad se sabere...

ALI...

Washington is Next: jako dobar pocetak, medjutim skenjao sam se kad sam video da je to to otprilike, pesma ima 2 rifa...sto je malo dosadno...prilicno bez ideje (uporedite sa bilo kojim albumom na kom je bila gomila aranzmana, ideja...)

Gears of War: zvuk prilicno dobar....i to je to...ali dobro, posto je to valjda za igru radjeno (nadam se da jeste)

Sleepwalker: ubedljivo najgore od svega novog...nekoliko dobrih momenata, ali pevanje koje smara, neprikladni rifovi, itd.

Za ATLM sam mislio da ce biti najsvetlija tacka albuma...sto u sustini i jeste...a o pesmi mislim slicno sto i vi...

I za kraj, ove dve poslednje: DALEEEEKO bolje od prethodnih...DALEKO...mozda je Play for Money trebalo da bude prvi singl...ali dobro ATLM ipak zasluzuje to mesto....

 

Uh....ovo izgleda kao neverovatna pljuvacina...ali je samo rezultat razoracenja jednog zakletog fana....Videcemo kad stigne ceo paket....Ali za sada ne deluje da ce nadmasiti TSHF...

Toliko :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam Play For Blood i trenutno mi se čini najgorom od svih ovih novih pjesama.

:icon_ne:

vala bash... ali nije losha!!!

 

Od Megadeth-a u Bg nema nista!!!! :udri::icon_ne:

dada malopre videh,

-

ali ste videli kako se zove venue u tel avivu u izrealu HANGAR 11, omanuse ga za par brojeva..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cula sam juce washington is next... usere dejv svaku pesmu pomalo kad je live pa mislim da ce to biti druga prica kad je cujem na albumu... nije hit a nije ni totalno sranje :icon_neutral:

pa jbg zamisli sebe da svirash i pevash... zajebano je to mnogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je, ti pozeru? St ati hoces? 'Ajde tebe da vidim da sviras i da pevas ... i da pijes pivo u isto vreme!!!

:cool:

 

 

Vec radio... malo si zakasnio da bi me video :)

 

On topitj, kakve veze ima to sto svira i peva, to lik radi vec vise od 20 godina, jes sad mu je tesko :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta se lozite..

 

koji je to bend napravio 10 savrsenih albuma i bio u vrhu konstantno bez mrlje 20 i kusur godina?! ako postoji - aj mi ga recite..

i ne samo bend nego u bilo kom zanimanju covjek ne moze biti na vrhuncu kreativnosti KONSTANTNO.

 

kome se slusa - slusa, kome ne - fala Bogu, nek se trazi bolje..

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta se lozite..

 

koji je to bend napravio 10 savrsenih albuma i bio u vrhu konstantno bez mrlje 20 i kusur godina?! ako postoji - aj mi ga recite..

i ne samo bend nego u bilo kom zanimanju covjek ne moze biti na vrhuncu kreativnosti KONSTANTNO.

 

kome se slusa - slusa, kome ne - fala Bogu, nek se trazi bolje..

otprilike tako :da:

 

Motorhead :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta se lozite..

 

koji je to bend napravio 10 savrsenih albuma i bio u vrhu konstantno bez mrlje 20 i kusur godina?! ako postoji - aj mi ga recite..

i ne samo bend nego u bilo kom zanimanju covjek ne moze biti na vrhuncu kreativnosti KONSTANTNO.

 

Definitivno Bitlsi... :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...