Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

evo objavili su i na webstranici...

a chuo sam da sviraju ponowo i u beogradu

 

Europe

 

Date City Venue Ages Support Tickets

June 1 Nurnberg, Germany Rock Im Park All * TBA

2 Roeselare, Belgium Schwung Festival All * On Sale Now

3 Nurburg, Germany Rock Am Ring All * TBA

5 Copenhagen, Denmark Vega TBA TBA On Sale Now

7 Tampere, Finland Sauna Open Air Metal Festival All * On Sale Now

8 Derbyshire, UK Download Festival All * On Sale Now

10 Dublin, Ireland Ambassador Theatre TBA TBA On Sale Now

12 Glasgow, Scotland Barrowland Ballroom TBA TBA TBA

13 TBA TBA TBA TBA TBA

14 TBA TBA TBA TBA TBA

16 TBA TBA TBA TBA TBA

17 Biddinghuizen, Holland Fields Of Rock Festival All * On Sale Now

19 Hamburg, Germany Markthalle TBA TBA On Sale Now

20 Karlsruhe, Germany Festhalle Durlach TBA TBA On Sale Now :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

22 Zaragoza, Spain Monsters Of Rock All * TBA

24 Clisson, France Hellfest All * TBA

26 TBD TBD TBD TBD TBD

27 TBD TBD TBD TBD TBD

28 TBD TBD TBD TBD TBD

30 Milan, Italy Gods Of Metal All * On Sale Now

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim ima mnogo slobodnih mesta na turneji, a u Evropi zavrshavaju sa Italijom, mogli bi ponovo kod nas, meni bi repriza pala ko budali shamar.

Edited by MREzAsTI_MEn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ova nova verzija bolja od prethodne, ne znam, možda griješim, ali nekako mi više leži. Samo, zašto je onako sjeban zvuk???

kao sto rekoh snimak je ochajan

ali nije morao bash da ubrzava, ai moglo je da ostane tvrdo koliko jeste, bez omeksivacha

 

uvesti skabiju, pa sta d mu radim ima i on potrebe :evotigana:

mislim ona zvuchi dobro, ali nije stvarno trebao da ubrzava stvar

 

a sto se tiche moje konacne "presude" sacekacu da stigne original ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno sto svi Megadeth gledaju da organizuju za mali broj ljudi

jebiga

nije megadeth toliko poznat koliko je dobar.

Mislim megadeth je odlicna grupa i svi su sjajni muzicari, definitivno jedan od omiljenih bendova i veliki bend, ali nisu jbg. poznati.

 

To je na zalost fakt.

to je problem :da:

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga

nije megadeth toliko poznat koliko je dobar.

Mislim megadeth je odlicna grupa i svi su sjajni muzicari, definitivno jedan od omiljenih bendova i veliki bend, ali nisu jbg. poznati.

 

To je na zalost fakt.

to je problem :da:

Ne ... jebote citao sam skoro americko izdanje Men's Health-a i bio je clanak o tome koju muziku slusate dok vezbate ... tip je ispljuvao nu, pop, tehno, folk, dance i slicno a stavio je Megadeth kao savrsen primer sta podize adrenalin i pomaze u podizanju morala za vreme vezbanja ... e sada nije bitno kako Megadeth utice na pojedince, bitno je to da jedan od "spisatelja" naj fancy caospisa za muskarce zna za Megadeth ... sto ce reci klinci ne znaju za njih ... ali ljudi stariji od 20 godina, 100% su culi za njih ...

 

Plus ja ih obozavam i promovisem preko mojih zvucnika ( i pojacala ) svaki dan :da:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ... jebote citao sam skoro americko izdanje Men's Health-a i bio je clanak o tome koju muziku slusate dok vezbate ... tip je ispljuvao nu, pop, tehno, folk, dance i slicno a stavio je Megadeth kao savrsen primer sta podize adrenalin i pomaze u podizanju morala za vreme vezbanja ... e sada nije bitno kako Megadeth utice na pojedince, bitno je to da jedan od "spisatelja" naj fancy caospisa za muskarce zna za Megadeth ... sto ce reci klinci ne znaju za njih ... ali ljudi stariji od 20 godina, 100% su culi za njih ...

 

Plus ja ih obozavam i promovisem preko mojih zvucnika ( i pojacala ) svaki dan :da:.

jebaga ja imam ispod 20 ali slusam megadeth jos odavno

 

ali mislim da megadeth (iako ga ja vise licno smatram za veci bend od metallike, ne zelim da povlacim besomucnu diskusiju) ne moze ni da prismrdi metalici na poznatosti i broju hitova koji su dospeli u top liste. stoga ako metalika puni becki sajam za 60 evrova po nosu, onda megadeth prepunjava svecanu halu u durlahu za 25 evra...

 

ironija sudbine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebaga ja imam ispod 20 ali slusam megadeth jos odavno

 

ali mislim da megadeth (iako ga ja vise licno smatram za veci bend od metallike, ne zelim da povlacim besomucnu diskusiju) ne moze ni da prismrdi metalici na poznatosti i broju hitova koji su dospeli u top liste. stoga ako metalika puni becki sajam za 60 evrova po nosu, onda megadeth prepunjava svecanu halu u durlahu za 25 evra...

 

ironija sudbine...

Ih brate ti nasao da poredis najprodavaniji metal band sa Megadeth-om ... ni jedan band ne moze da se poredi sa Metallica-om po broju prodatih ulaznica ... jer pazi tu ce doci i sabani koji slusaju pop, ali se loze na mama said ili unfogiven ili nothing else i slicne pesme ... Metallica da se pojavi na pesmi evrovizije 100% bi pobedila ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...