Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma evo mene nazad! pivopije.gif

 

Nabavio sam novi TSHF!!! i super je... malo su tekstovi drugaciji, kao sto kaze Mustaine u onom intervjuu ali sta cete... Super je Scorpion... nisam, po mnogima i najbolja pesma na albumu... pustao sam je nekolicini ljudi koji i ne slusaju metal, i odusevili su se... valjda to nesto govori!

 

 

poz!

 

A ponovo je poceo da se fajta sa Larsom i Jamesom oko nekih gluposti. Mozda njemu ipak fali kinta i slava?

 

-oko onog metalikinog filma... icon_uhoh.gif jebiga!

 

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MEGADETH kicked off their "Blackmail the Universe" headlining tour of North America Saturday night (Oct. 23) at the Reno Hilton in Reno, Nevada. The group's compelte set list for the opening-night performance was as follows:

 

01. Skin O' My Teeth

02. Wake Up Dead

03. In My Darkest Hour

04. Something I'm Not

05. Reckoning Day

06. Killing Road

07. Train of Consequences

08. Die Dead Enough

09. Angry Again

10. Kick the Chair

11. A Tout Le Monde

12. Hangar 18

13. Tornado of Souls

14. Trust

15. Symphony of Destruction

----------------------

16. Sweating Bullets

17. Peace Sells…But Who's Buying?!

----------------------

18. Holy Wars

 

 

JEBEM TI ZIVOT!

Mnogo dobra set lista..mozda i porazmislim o februaru...

 

SAMO! 3 pesme sa novog..jedna o njih je Kick The Chair..to mie je dosta(sa novog)..nijedna sa riska...3 sa RIPa!!!!I jedna od njih je TORNADOOO!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MEGADETH kicked off their "Blackmail the Universe" headlining tour of North America Saturday night (Oct. 23) at the Reno Hilton in Reno, Nevada. The group's compelte set list for the opening-night performance was as follows:

 

01. Skin O' My Teeth

02. Wake Up Dead

03. In My Darkest Hour

04. Something I'm Not

05. Reckoning Day

06. Killing Road

07. Train of Consequences

08. Die Dead Enough

09. Angry Again

10. Kick the Chair

11. A Tout Le Monde

12. Hangar 18

13. Tornado of Souls

14. Trust

15. Symphony of Destruction

----------------------

16. Sweating Bullets

17. Peace Sells…But Who's Buying?!

----------------------

18. Holy Wars

 

 

JEBEM TI ZIVOT!

Mnogo dobra set lista..mozda i porazmislim o februaru...

 

SAMO! 3 pesme sa novog..jedna o njih je Kick The Chair..to mie je dosta(sa novog)..nijedna sa riska...3 sa RIPa!!!!I jedna od njih je TORNADOOO!!!!!

MAJKO!!! BOZIJA!!!!!! Set lista iz mojih snova!!!!!!!

Pa skin 'o my teeth.....auuuuuuuu....

Vracaju se stara dobra vremena.....

 

 

 

Nego ja mislim da je ono trac cisti, za februar, ali ajde....

a te mrstavce iz Mordora bih pobio sve do jednog violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije buva nego istina. ozbiljno vam kazem, stedite kintu za kartu. oko 1500 din. februar - da.

Ако је то стварно истина, а надам се да јесте, има да дам те паре. За Мегадет вреди, нарочитоп кад им је нови албум добар (а јесте) и кад Мастејн води тако добре музичаре на турнеју!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MEGADETH kicked off their "Blackmail the Universe" headlining tour of North America Saturday night (Oct. 23) at the Reno Hilton in Reno, Nevada. The group's compelte set list for the opening-night performance was as follows:

 

01. Skin O' My Teeth

02. Wake Up Dead

03. In My Darkest Hour

04. Something I'm Not

05. Reckoning Day

06. Killing Road

07. Train of Consequences

08. Die Dead Enough

09. Angry Again

10. Kick the Chair

11. A Tout Le Monde

12. Hangar 18

13. Tornado of Souls

14. Trust

15. Symphony of Destruction

----------------------

16. Sweating Bullets

17. Peace Sells…But Who's Buying?!

----------------------

18. Holy Wars

 

 

JEBEM TI ZIVOT!

Mnogo dobra set lista..mozda i porazmislim o februaru...

 

SAMO! 3 pesme sa novog..jedna o njih je Kick The Chair..to mie je dosta(sa novog)..nijedna sa riska...3 sa RIPa!!!!I jedna od njih je TORNADOOO!!!!!

Одлична листа, мада не знам шта је Мастејн толико запео за 'Sweating Bullets'. Много је та песма досадна. Боље да је узео рецимо 'Psychotron' или 'Devil's Island' да свира уместо ње.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлична листа, мада не знам шта је Мастејн толико запео за 'Sweating Bullets'. Много је та песма досадна. Боље да је узео рецимо 'Psychotron' или 'Devil's Island' да свира уместо ње.

isto se i ja pitam....

mozda da bi razveselio malo publiku icon_smile.gif

 

a moze Devils Island! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc sam bila u HArd Rock Hotelu, klub The Joint, na koncertu Megadeth-a... uf...

bilo je do jaja..

set lista je bas takva kakvu ste naveli, tehnicki su zvucali sasvim dobro, ali nedostaje stara ekipa. mada, iskreno - meni je dave bio sasvim dovoljan. biggrin.gif

mali se udebelio, kosa mu je bas porasla, nosio je neke smijesne patike, kao kopacke.. opasno zvuci, samo sto mu glas standardno skripi u trejn ov konsekvenses. simfoni je zvucala toliko melodicno da se mogao igrati trbusni ples! icon_smile.gif

 

dave je opasan lik.... nekom tipu iz publike je vrisnuo FUCK OF HERE kad mu je ovaj dodao flajer s Kerijevim imenom! icon_smile.gif

 

bilo je oko 1000 ljudi, prosjek godina 40.

amerikanke su toliko ruzne i debele da sam pored njih izgubila sve komplekse.

icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sada sam preslusala album i malo je receno da sam odusevljena. Ceo album mi se jako dopada i nema slabu pesmu- tj. pesmu koju ne mogu da slusam. Evo necega cime cu se zabavljati narednih dana. Moji Fav- Something I'm Not, Blackmail the universe, I know Jack i Truth to be Told musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc sam bila u HArd Rock Hotelu, klub The Joint, na koncertu Megadeth-a... uf...

bilo je do jaja..

set lista je bas takva kakvu ste naveli, tehnicki su zvucali sasvim dobro, ali nedostaje stara ekipa. mada, iskreno - meni je dave bio sasvim dovoljan. biggrin.gif

mali se udebelio, kosa mu je bas porasla, nosio je neke smijesne patike, kao kopacke.. opasno zvuci, samo sto mu glas standardno skripi u trejn ov konsekvenses. simfoni je zvucala toliko melodicno da se mogao igrati trbusni ples! icon_smile.gif

 

dave je opasan lik.... nekom tipu iz publike je vrisnuo FUCK OF HERE kad mu je ovaj dodao flajer s Kerijevim imenom! icon_smile.gif

 

bilo je oko 1000 ljudi, prosjek godina 40.

amerikanke su toliko ruzne i debele da sam pored njih izgubila sve komplekse.

icon_smile.gif

Napokon imamo i nekog u zizi dogadjanja... icon_smile.gif

 

Pricaj josh!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Sweating Bullets, mislim da Dejv jaaako voli tu pesmu - verovatno opisuje neki njegov period. Ne znam ni jedan koncert na kom je nisu svirali od kako je objavljen CTE. Ali istina je da bi mogli nesto bolje da stave...mozda Five Magics??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...