Jump to content

mesto YUmetal scene u svetu!


King Diamond

Recommended Posts

Da, da, sve je to lepo samo sto ste zaboravili da je nas bend Diluvium osvojio sedmo mesto na rangiranju bendova sa zenskim vokalima u svetu na jednom svetskom popularnom sajtu i nedavno sam nasao scriptu na netu za njih gde su ih stavili rame uz rame sa Lacunom Coil i Evanescensom. To mozda niste znali.

 

a ti isto nisi znao da, recimo, ja pisem recenzije za jedan takav veliki sajt i da sam koji slucajem stavio vas ispred Theatre of Tragedy, mogao bi da se hvalis da su Diluvium izglasani za oceve (i majku) gothic metala na internetu, sto opet savrseno nema nikakvu vrednost kao argument u raspravi. Naravno, da to necu uciniti, to je zbog ilustracije. Ako probojem zelite da smatrate sto je 5 ljudi kupilo vas CD van Juge, onda nek bude tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za mene su 2 najjaca benda:all my sins i deucalion.

naravno, the stone i may result(koliko god svi(ukljucujuci i mene)pljuvali po njima) su zakon.

i simargal.svaki bend je svoja dimenzija.

Draconic,Interfector su sranje.

nasa scena se svodi na imitiranje trendova koji vladaju u svijetu.prva 2 benda su najoriginalnija.svi oce pagan,to je u modi.

imam text antihristije i mogu reci samo to da je savrsen.krajnje originalno,metafore na pravim mjestima...odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PARE,PARE i SAMO PARE....

ili u drugom slucaju da bend bolesno proda dusu djavolu,hehehe....

PODRSKA-JEDINA PODRSKA JE DATI BENDU PARE DA SNIMI ALBUM I UPOTPUNE SVI TROSKOVI ,normalno,AKO JE BEND KVALITETAN,LEPIM RECIMA SE NECE PRIZVATI ,npr. NUCLEAR BLAST IZDAVACKA KUCA DA IZDAJU ALBUM NASEG DOMACEG BENDA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh svi su ubedjeni da ljudima iskljucivo fale pare i nista vise ali najtuznije od svega je da ljudima ustvari mnogo vise fali "mozga" icon_smile.gificon_da.gif tj. ideja,truda,talenta itd. ...daleko od toga da pare nemaju nikakvog znacaja, samo ne treba zaboraviti i na ovo drugo...ali jebiga bice bolje jednog dana, siguran sam icon_da.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da nasi bendovi nisu toliko poznati u svetu ni preterano nesto u evropi ali sta mislite da li mi zasluzujemo da se nalazimo na visoj rang lestvici po muzici?? Ja definitivno mislim da imamo bendove koji mogu dobro (odlicno!) da prodju u svetu! i nadam se da ce se to desiti u sledecih par godina!

ja ne znam jel' neko od vas uopste odvojio vreme i procitao sta je pitanje...

da li imamo dobre muzicare...???to je glupo...dobrih muzicara ima svuda...nismo nista posebno...

bendova koji bi prosli dobro...???postavlja se pitanje sta znaci proci dobro u svetu...???

100.000 prodanih albuma...???mesto na bilboard-ovoj top 100. listi singlova...???

problem vrlo zajeban za resavanje...

ne mogu da verujem da ljudi jos veruju u price tipa "promenicemo svet etc."

nasi bendovi se iz petnih zila trude da prezvakavaju ono sto je vec odavno pljunuto...i poptuno je fascinantno kako svi teze nekom ubistveno teskom zvuku.

 

prva stvar koja koci nase bendove(99%) je to sto nisu iskreni...ne sumnjam da oni daju sve od sebe na koncertima...ali da bi bio dobar uzivo moras da imas sta da sviras...a pesme su toliko lose(postoje izuzeci) i tekstualno i melodijski da su u startu osudjene na neuspeh...

 

da stvar bude zamrsenija...mi smo zemlja ciji muzicari imaju ITEKAKO o cemu da pevaju i svircaju...ali sta ces...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

za mene su 2 najjaca benda:all my sins i deucalion.

naravno, the stone i may result(koliko god svi(ukljucujuci i mene)pljuvali po njima) su zakon.

i simargal.svaki bend je svoja dimenzija.

Draconic,Interfector su sranje.

nasa scena se svodi na imitiranje trendova koji vladaju u svijetu.prva 2 benda su najoriginalnija.svi oce pagan,to je u modi.

imam text antihristije i mogu reci samo to da je savrsen.krajnje originalno,metafore na pravim mjestima...odlicno.

daleko bilo da nam je Deucalion najbolji band

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh svi su ubedjeni da ljudima iskljucivo fale pare i nista vise ali najtuznije od svega je da ljudima ustvari mnogo vise fali "mozga" icon_smile.gificon_da.gif tj. ideja,truda,talenta itd. ...daleko od toga da pare nemaju nikakvog znacaja, samo ne treba zaboraviti i na ovo drugo...ali jebiga bice bolje jednog dana, siguran sam icon_da.gif

Upravo tako, je6es pare, kad nema nista STVARNO kvalitetno da se snimi uz pomoc tih para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema jos kod nas toliko dobrih bendova,koliko se neki mediji trude da prikazu...nasa tri najbolja benda su Tornado,May Result i Psychoparadox (govorim cisto muzicki)...Da bismo se probili dalje treba nesto autenticno,nesto svoje da ubacimo u metal...To nijedan bend (osim Tornada) ne radi...Zasto bi Srbi svirali norvesku varijantu Blacka ili floridsku varijantu Death metala? Zasto ne bi bili svoji,a opet da pratimo i svetske tokove?

dada....jes' bre to za tornado istina, samo shteta shto nisu bend, nego projekat....

nasha scena je 242.-a, odmah posle malezijske i letonske....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

najviše nas pokopava činjenica da ogroman deo bendova ignorantno odjebe sve koji hoće da ga stave u fanzin,odbija da sarađuje muzučki i u organizaciji koncerata.

bez arogancije i určenja mnogo bi daleko dogurali jer muzički imamo sjajan potencijal.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...