Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

odoh danas do shopa, bilo mi dosadno na faxu, kad hop novi morbid... hop $35 iz džepa smile.gif limitirano izdanje, dupli cd! na drugom cdu imaju neki kao demo snimci... pržancija totalna... a sam "heretic"... nastavlja gdje je gateways stigao... nisam ga još proučio da bi mogao reći da je bolji od pomenutog, ali prilično sam zadovoljan sa onim što morbidi uvijek ponude - odličnu muziku biggrin.gifa:

mogao bi to da na neki nacin ustupis i meni obicnom smrtniku

Share this post


Link to post
Share on other sites

odoh danas do shopa, bilo mi dosadno na faxu, kad hop novi morbid... hop $35 iz džepa smile.gif limitirano izdanje, dupli cd! na drugom cdu imaju neki kao demo snimci... pržancija totalna... a sam \"heretic\"... nastavlja gdje je gateways stigao... nisam ga još proučio da bi mogao reći da je bolji od pomenutog, ali prilično sam zadovoljan sa onim što morbidi uvijek ponude - odličnu muziku biggrin.gifa:

 

Na amazon-u imaju Heretic Limited Edition sa 13 pesama i 86 bonus pesama? Mora da su se zajebali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odoh danas do shopa, bilo mi dosadno na faxu, kad hop novi morbid... hop $35 iz džepa smile.gif limitirano izdanje, dupli cd! na drugom cdu imaju neki kao demo snimci... pržancija totalna... a sam "heretic"... nastavlja gdje je gateways stigao... nisam ga još proučio da bi mogao reći da je bolji od pomenutog, ali prilično sam zadovoljan sa onim što morbidi uvijek ponude - odličnu muziku biggrin.gifa:

 

Dosla su gadna vremena kada si ti poceo da kupujes originale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Uz Death za mene n1 death metal bend !!!

Obozavam ih standardno dobar i kvalitetan zvuk i iskreni od pocetka do kraja ... iskreno ja preferiram rane radove ali ni zadnji album nije los smile.gif)

Oduvek sam zelela da ih vidim uzivo i spremam se da to realizujem iduci mesec smile.gif)))

Morbidarije su uvek bili i bice muzika za iskrene sladokusce izvornog death metala !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma,bio je pakao!Najjaci deo koncerta je bio kad je Tucker posvetio "Pain Divine" Srbima u publici.Tad je stvarno bilo unistenje!Inace...sve je bilo super,samo su mi nedostajale neke stvari kao Fall from Grace i Immortal rites,ali jebiga...Stvarno bogovski koncert!

 

Evo i pesama koje su svirali:The day of Suffering,Within thy Enemy,Pain Divine biggrin.gif ,Beneath the hollow,Curse the Flesh,Rapture,Lord of all fevers,World of Shit,God of Emptiness,Where the slime live,Dawn of the Angry.Bil Ur Sag,Chambers of Dis,Cleansed in Pestilence,Enshrined by Grace,Stricken arise i na bis Chapel of Ghouls!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam sve albume, omiljeni mi je BLESSED ARE THE SICK, posebno zbog pesme BRAINSTORM, od ostalih albuma izdvojicu COVENANT koji je dokaz genijalnosti!

 

BTW svidjaju mi se posebno i demo-i i prvi albumi, koji podosta vuku na thrash!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Verovatno ce u kalendaru ostati 15.mart upamcen i zaokruzen i neznam ni ja sta josh....Tada se desilo nesto neverovatno koncert najveceg Death Metal benda svih vremena Morbid Angel!!!!!!!

U Budimpesti ,E-Klub sa pocetkom u 19h.Negde oko 1000.ljudi moja karta je bila broj 770.Inace klub ne prima vishe.Dajem ruku da bi kod nas dolso barem 10x vise ljudi,ali nema veze sada.

Kao predgrupa svirali su odlican Madjarski brutal death metal Gutted koga su nashi fanovi mogli da cuju i u beogradu sa nasim najboljim brutal death metal bendom Sacramental Blood, Krisiun-legendarni Brazilski death metal trio i naravno na kraju kulminacija FUCKING MORBID ANGEL!!!!!!!!!!!!!!!

DA napomenem pre koncerta smo ih cekali kod Tour Busa da ih navatamo da se slikaom I uzmemo autograme ,ali prosli smo bez Azagthotha I Sandovala L.Ali Alex iz Krisiuna nam je vrlo srdacno podelio autograme I slkao se sa nama zahvaljujuci nam se zbog toga.Inace trazio je od Bubnjara S.Blooda-Petre njihov disko I majcu.Ali kao Iz zinata nismo poneli majce inace hteo je da obuce majcu I svira u njoj.Svaka mu cast!!!!!!!!!! OVO SAM MORAO DA NAPOMENEM!!!!!!!!!

PA ovako da ne duzim opisacu ukratko svirku ove dve predgrupe.

Gutted-Ovaj odlicni b.d.metal bend je przio koliko je moglo da se przi J .Da predjem na stvar bubnjar je odlican cak mogu reci priblizno Sandovalu I Maxu iz Krisiuna mada opet josh mora da vezba J.Gitarski riffovi su odlcini ala Suffocation,Sinister…. Sve u svemu mislim da ce biti nesto od ovog benda.Nisam napomenuo da su odsvirali I to odlicno Deicide -When Satan rules His World na trenuntke sam pomiuslio da je Dicide ispred mene ,hehehe neostvarena zelja.Tu sam I ja oprobao svoje pevacke sposobnosti.Sve u svemu odlican nastup grupe Gutted.

Heh sada Krisiun bash sam se opasno zagrejao da ih vidim.DA vidim stvarno da li Max Kolesne svira bubnjeve kao na albumima. I sto je rekao moj drug Zombie(Simargal) moze biti samo bolji bio je u potpunosti upravu!!! Covek je razvalio.Track list nisam uspeo da popamtim ali evo otprilike ovako :Thorns Of Heaven,Works Of Carnage,Agelless Venomous,Soul Devouer,Saviours Blood…. Krivo mi je sto nista nisu svirali sa Black Force Domain ali dobro.Znaci ljudi su navezbani samo tako doslo mi je na trenutke da se zapitam da li je ovo normalno.Odnos prema publici fantastican nije tezgaroski sto je za pohvalu.Alex Camrago je uradio posao bash onako profesionalno.Sto se tice gitarske umetnosti Moyses Kolesne-a to je nesto neverovatno ni dan dans nece mi biti jasno kako su uspeli samo sa jednom gitarom,bassom I bubnjevima da propizvedu onakav zvuk.Ali dobro oni privode sve kraju I Alex najavljuje da sledi unistenje ,najavljuje MORBID ANGEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dok se M.A namestio odnosno tehnicari dok su sve doveli u red trebalo im je 15-20min. I to namestli su novi bubnaj ,distrozije,procesore znaci samo sam mogao da sanjam kako ce da bude,profesionalno od pocetka.I konacno izlaze MONSTRUMI !!!!!!!!!!!!!!!! Legendarni Trey Azagthoth sa moje desne strane u koznim pantalonama I belim nike patikama koji su nosili thrasheri 80-ih I josh nose naravno ja odusevljen bez txt-a. Ispred mene Session gitarista I mozda u M.A u buduce Toni -Monstorsity sa naravno Beast B.C Rich gitarom.Inace gitarom mojih snova,legendarni Pete Sandoval na bubnjevima I Steve Tucker na vokalima I Bass-om.Dok su se nastimovali Pete je malo na bunbjevima ludovao I kidao mi polako svaki delic tela,misleci u sebi kako li ce da bude kada pocnu da prze I u tom trenutku izlaze I pocinje DAY OF fucking SUFFERING toliko precizno cak I bolje nego na albumu,neverovatno.Posle Sufferinga sviraju novu stvar sa heretica inace 10.na disku Within The Enemy madjari nista stoje I bledo gledaju dok mi ludi srbi kojih je bilo negde 50-ak prebacujemo I bangujemo do smrti.I onda mozda I najsvetlija tacka na ovom koncertu Steve Tucker posvecuje sledecu pesmu svim Srbima koji su dosli samo se cuo odziv malobrojne ali izabrane publike koja je dosla iz Srbije I nista drugo nije preostalo nego da im uzvratimo maximalno,a ta pesma koju je posvetio je ni manje ni vishe nego Pain Divine !!!!!.Sledecu stvar isto sa novog albuma Curse The Flesh odlcino odsvirana.Sledeca stvar koju su svirali bila je Chambers Of Dis sa Formulasa.Posle nje je usledila moja omiljena pesma sa Heretica Stricken Arise I onda verovali ili ne bez prekida pri zavrsetku pesme prelaze na Where The Slime Live.Jedan od mojih najomiljenijih M.A pesama I ubedljivo pesma koja ima najbolji rif u death metala 1.44sec pre kraja pesme znaci mozete samo da zamislite kako je nesto proslo kroz mene kada sam cuo taj riff,neobjasnjivo.Posle toga odmor od nekoliko sec. I Tucker najavljuje Sworn To The Black.Posle Swarn to The Blacka usledio je Bil Ur-Sag perfektono tacno oedsviran do maksimuma.Sledeca numera koju su svirali inace 11.pesma na koncertu (blizi se kraj polako L) je bila World Of Shit-The Promised Land,a nakon nje prva pesma sa Jeretika J Cleansed In Pestilance ili ti Blade Of Elohim ma sta to znacilo J.ARGHHHHHHHHHHHHH I onda pocinje Lord Of ALL FEVERS,kakv uvodni rif za pesmu ludilo u publici samo se culo :

Ninnghizhidda - open my eye

Ninnghizhidda - hear my cries. A posle Feaversa sldei definitivno kulminacija,ludilo, RAPTURE Sandoval otkide onaj jadni bubanj,dokazao je definitivno svirajuci ovu pesmu zasto vazi za tatu.Sledi God OF Emptiness,I Enshirned By Grace koju su uradili kao Sound track za Teksaski Masakr.I eto dolazi kraj naseg druzenja,ali ne zadugo izlaze na bis I to pesmom CHEAPEL OF GHOULS -Crush The Priest !!!!!!!!!!!!! nemogu da verujem to je dovoljno samo reci.

Znaci ovo je nesto sto je za mene josh nestvarno ,nemogu poverovati,da li sam ja bio na koncertu ne nenenenenen josh ne mogu verovati da sam gledao Morbid Angel.PA to je bila najbolja svirka na kojoj sam bio toliko precizno toliko navezbano,toliko profesionalno,toliko dobro da za to stvarno nemam reci.NADAM SE DA IH I NE GLEDAM POSLEDNJI PUT .Nadamo se da ce doci I u nashu zemlju.A do tada citajte ovaj review I pogldeajte slike I cekajte dan akda ce ponovo doci u pestu ili kod nas ,a do tada pozdravlja vas Frubi(krusevac)-koji josh ne veruje da je bio na koncertu.

I da ono sto ce ostati za pamcenje je zasigurno palica od bubnjara Krisiuna-Moysesa I znojnik od SANDOVALA !!!!!!!!!!!!!!!!! kome sam istrgnuo iz ruke J morao sam J.

 

Veliki poz. Za ekipu iz kraljeva,beograda,rume,sremsek mitrovice,novog sada.

I posebno za bubnjara iz Sacramental Blood-a Petru(Koji se razmilsajo da li da da Demo-S.blooda Alexu iz Krisiuna J ) I Zombija-Simargal !!!!!!!!

 

 

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo srce me boli,prvo jer nisam cuo kada je posvetio pesmu fanovima iz Srbije,jer se bas u tom trenutku neki pijani madjar navrzo bash na mene(gde me nadju) i bio je dosta agresivan i nije me pustao dve tri pesme,drugo posle Visions From the Darkside,Pain Divine mi je omiljena Morbid Angel pesma i trece zbog zastave Srbija.gif koju nisam mogao da ponesem,pa da je rasirimo na sve madjarski nacionalni praznik! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...