Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sto provociranje?tako oni kazu.Bar nije dosla da proziva, kao neki sto su dolazili.

 

istina... pisem onako kako sam navikla (na hrvatskom),ali poanta je ista,nemojte zamjerit laugh.gif

PS: onaj idiot koji je dosao srat na vas forum,sere i na cmar-net forumu, ma ne obazirite se na zatucane debile...

Imate super forum i super dizajn!!! - evo,toliko,necu vise skretati s teme-

:mrgreen::wink::mrgreen::wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bend je zbilja fantastican. Imaju nesto misticno, demonsko u sebi, a opet tako dobro gruvaju i dizu adrenalin. Zao mi je sto je Dave otisao, bio je dobar (i u vokalnom i fizickom smislu). Izgleda da mu se vise svidja da bicuje zenu na bini.

 

Da,steta sto je Vincent otisao u Genitortures - bend je ok,ali ipak u njemu David ne moze pokazati sve svoje potencijale kao u MA,ali jebiga zena mu je zgodna pa se zbog nje sad i on podebilio! Oblaci se u latex i slicno - malo too gay za moj ukus 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bez bilo kakve sumlje najbolji death metal bend. A kako i da ne bude kada ima najboljeg bubnjara na svetu Pita Sandovala, a o Trey-u da i govorimo. Evidentno je da je u ovom bendu glavni Trey i da kada dodje do pisanja muzike samo se on pita. Zato je i Vincent ostao u bendu dok je mogao da ga prati, sam Azagthoth je rekao prilikom odlaska Vincenta da se umorio - mislio je na tekstove na Domination-u koji ne govore o necem posebnom. Isto je bilo i sa Rutanom, njegove ideje su dolazile posle Trey-ovih i zato je i osnovao Hate Ethernal, da pokaze svima koliko je dobar (po mom misljenju Trey je najbolji, boji i od Chuck Shuldinera)

Omiljeni albumi su mi Blessed are the sick, Covenant i Gateways.

Tesko je izdvojiti neku pesmu posebno ali recimo Rapture.

Da li je neko slusao njihov demo, Abominations of desolation ili tako nesto, Dave Vincent je producirao taj album (nije pevao smile.gif ) izasao je 1986?

Share this post


Link to post
Share on other sites

......upravo sam "dobio" novi album.........par puta sam ga preslusao......nema sta da se kaze,nista novo...morbid angel je morbid angel........ sve kao i po pre, bez ikakve promene.album ima 14 pesama od toga 4 (ajde da nazovem "intra"(kao obicno kod MA),1 dva minuta dugacak drum sollo (stvar se zove "DRUM CHECK" (orginalno zar ne biggrin.gif ) i 1 gitar solo isto skoro 2min. dugacak "Born Again"........... highlights, za mene,"God Of Our Own Divinity","Beneath The Hollow" i "Enshrined By Grace"......... solidan album bez ikakvih iznenadjenja.............. 8/10......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

odoh danas do shopa, bilo mi dosadno na faxu, kad hop novi morbid... hop $35 iz džepa smile.gif limitirano izdanje, dupli cd! na drugom cdu imaju neki kao demo snimci... pržancija totalna... a sam "heretic"... nastavlja gdje je gateways stigao... nisam ga još proučio da bi mogao reći da je bolji od pomenutog, ali prilično sam zadovoljan sa onim što morbidi uvijek ponude - odličnu muziku biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

odoh danas do shopa, bilo mi dosadno na faxu, kad hop novi morbid... hop $35 iz džepa smile.gif limitirano izdanje, dupli cd! na drugom cdu imaju neki kao demo snimci... pržancija totalna... a sam "heretic"... nastavlja gdje je gateways stigao... nisam ga još proučio da bi mogao reći da je bolji od pomenutog, ali prilično sam zadovoljan sa onim što morbidi uvijek ponude - odličnu muziku biggrin.gifa:

Do kog Shopa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...