Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Evo ovako stvari stoje... KO JE BIO-BIO JE I SVAKA MU ČAST :pivopije: , a ko nije... šta mu ja mogu...

Zvuk, kao i na svim grupnim svirkama, nije bio baš kako smo zamišljali (malo se nismo dobro čuli na bini međusobno), ali.. NEMA VEZE! :muzicar:

Moje skromno mišljenje je da smo veoma dobro prihvaćeni od... stvarno nemam pojma koliko je tamo bilo ljudi ukupno... cenim minimum 2000 i to je za nas veliki uspeh! :rockdevil:

Još jedanput: HVALA PUNO SVIMA NA OGROMNOJ PODRŠCI! :pivopije:

 

Slika 1

Slika 2

Slika 3

Slika 4

Slika 5

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Saletova gitara se jedno vreme nije baš najbolje čula, ali su kasnije doterali zvuk. Jedino me je iznenadilo što je Biške bio obučen isto kao i prethodnoj svirci u NS Time-u! Ali u svakom slučaju misim da se kult PD-a značajno proširio posle sinoćne svirke... E, nedostajao je i Jack the Riffer-ov stage diving...

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino fino :rockdevil:

 

shta znam za zvuk, bas bubanj se na primer chuo odlichno- vozanje duple pedalice je razbijalo. malo su se pogubili tonci na pochetku, valjda su bili odushevljeni muzikom :mhihi:

 

 

@Zaki: daleko bina, pa nisam mogao da skachem ljudima na glavu ovaj put. trudicemo se da ispravimo vec sledeci put :pivopije: za tri nedelje :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na vasoj svirci i mogu vam reci da to nije bila samo svirka vec spektakl!Biske je carina pevao je savrseno, pravio jake face, ali ja nisam znao da vi imate toliko pesama koje ja ne znam...samo sam znao Silvana, Srca tvoga plam i mozda jos jednu ali ne mogu nikako da se setim kako se zove...E sad mene interesuje kako ja mogu doci do vasih pesama...jel vam nije problem da okacite negde na netu?Stvarno bih voleo da imam sve od vas jel ste mi bas prirasli za srce :-)

 

Evo sta ja trenutno imam:

 

Pero Defformero - 01 - Gajbe Oro (intro)

Pero Defformero - 02 - Srca Tvoga Plam

Pero Defformero - 03 - Tuzna Je Jesen

Pero Defformero - 04 - Purpur

Pero Defformero - 05 - Vece Na Plazi

Pero Defformero - 06 - Drugog Joj Slika...

Pero Defformero - 07 - Stara Majka...

Pero Defformero - 08 - Ubila Si Sve U Meni (ovo mi je najbolja vasa pesma zao mi je sto ovo niste svirali)

Pero Defformero - 09 - Alaj Mi Je Nije (instrumental)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na vasoj svirci i mogu vam reci da to nije bila samo svirka vec spektakl!Biske je carina pevao je savrseno, pravio jake face, ali ja nisam znao da vi imate toliko pesama koje ja ne znam...samo sam znao Silvana, Srca tvoga plam i mozda jos jednu ali ne mogu nikako da se setim kako se zove...E sad mene interesuje kako ja mogu doci do vasih pesama...jel vam nije problem da okacite negde na netu?Stvarno bih voleo da imam sve od vas jel ste mi bas prirasli za srce :-)

 

Evo sta ja trenutno imam:

 

Pero Defformero - 01 - Gajbe Oro (intro)

Pero Defformero - 02 - Srca Tvoga Plam

Pero Defformero - 03 - Tuzna Je Jesen

Pero Defformero - 04 - Purpur

Pero Defformero - 05 - Vece Na Plazi

Pero Defformero - 06 - Drugog Joj Slika...

Pero Defformero - 07 - Stara Majka...

Pero Defformero - 08 - Ubila Si Sve U Meni (ovo mi je najbolja vasa pesma zao mi je sto ovo niste svirali)

Pero Defformero - 09 - Alaj Mi Je Nije (instrumental)

pa imash taj prvi (legendarni) album, samo skini josh ovaj demo iz 2006. (ima valjda na njihovoj myspace adresi). i to je to :)

 

ovaj "drugi album" je u fazonu jebo-lud-zbunjenog, "pevach" je valjda neki njihov drugar-posetilac mentalnih institucija. u principu to

su ti riffovi, al pjevanje je uzivo druga pricha...

 

a ima i ovih pjesama kojih nema na nosachu zvuka, kao 'kauboj iz bosne' i ona koja ne znam ni kako se zove ('na dan kad si poshla' valjda...). u stvari, najbolji nachin za uchenje pesama je da dolazish redovno na svirke :mhihi::pivopije: :pivopije:

 

 

 

Sad sam vas gledao na Panoniji - bio izvestaj sa Block Rock-a. Nazalost isla je 39.2, a ne neka od kultnijih hitova

 

-gospodine, televizija panonija vam zeli dobro jutro

-ajde bezi u kurac

 

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, zaista je vec previse proslo od zadnjeg pogoda u NS na Defformero koncert... Boro, moramo ispraviti to cim pre :da:

 

Jeb'ga, ja sam rastavljen na 100 strana, samo da ovaj Metal Betl dodje kraju, pa ce biti nesto vise vremena, a onda pravac Novi Sad! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klan bi bio presrecan da Sale podeli tajnu zanata. Da nam kaze kako je napravio ono zlo od zvuka na Blokstoku.

Mislim da ni satana usred pakla ne moze da namesti tako mocnu distorziju. Mora samo da pazi na urbanisticki plan,

jer ako tako bude i sledece godine, srusice se naka zgrada u bloku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fender Stratocaster '60 Closet Classic (standardni magneti i sve ostalo 100%), Boss TU-15 tuner, Vox wah, Digitech Rock Distortion, Boss Super Chorus... a pojačalo koje "dovatim"! Zakleti sam fan Marshall-a ali sam na BlokRockFest-u svirao na Ćomijevom (Ritam Nereda) Peavey JSX glavi i Hughes and Kettner box-u.

 

Ok? :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li nekih vesti o satnici Moto fest-a? Kada vi przite? Na sajtu NS Riders-a jos uvek stoji program za proslu godinu... Nadam se da ce biti lepo veme i mnogo ljudi!

Edited by Zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li nekih vesti o satnici Moto fest-a? Kada vi przite? Na sajtu NS Riders-a jos uvek stoji program za proslu godinu... Nadam se da ce biti lepo veme i mnogo ljudi!

 

Pozdrav Zakk! :rockdevil:

 

Još uvek ne znam od koliko sahata mi drvimo, ali sam siguran da nećemo pre 21h.

Javljam čim nešto konkretnije saznam...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...