Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Bre! Pero Deformerro je postojala u Rumi pre par god. jedna kaseta koju su svi redom uzimali i kopirali... U medjuvremenu je pukla, pa je zalepljena, i dalje kopirana. Sada nit' postoji taj original, niti valjana kopija

 

"Na stolu je prazna casa, u kafani dim

vino pijem, tugu krijem, ti si opet s njim"

 

Izgleda da je u Rumi bio jedan od glavnih izvora zaraze!!! :rockdevil:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je u Rumi bio jedan od glavnih izvora zaraze!!! :rockdevil:

 

:pivopije:

Da, uz Banja Luku :mrgreen:

 

Identicna prica sa kasetom, ista takva je postojala u BL, kao i u Rumi, bas smo Demonic i ja o tome pricali pre nekih... uh, 6 godina? :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila sam jednom u Rumi u onoj sportskoj dvorani Srce Srema. Poznajem PRicu te dvorane, zove se Beba i kaze da se kod njih cesto organizuju neka posela, pa bih mogla da vas povezem sa njima, da napravite jedan troo koncert.

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ne pricaj, to mora da je troo. Ako si iz Rume, pozdravi Bebu.

Jesam iz Rume, ali ne znam Bebu.

 

Kolko ima do Rume km? Mozda navratim sa nekom ekipom, to je taman posle svih ispita

Od NS-a ima cirka 37.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe ja imam valjanu kopiju te kasete, a i gosn' riffer, ali na mojoj se cuje da je traka lepljena na delu posle solaze u "srca tvoga plam" kada kaze "uh uh..." tako da je i alaj mi je nije na samom pocetku krcala, dok je njegova imala malo bolji snimak(priznajem bila je i boljeg kvaliteta)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rockdevil: Dobro ja vama došao po ko zna koji put :pivopije: .Znači zešće sam glup ,stalno me izbace sa foruma :violent: neznam zašto! nemogu da se logujem (ovo mi je treće registrovanje :rolleyes: ).Daklem ovako, Ljudi sa EXITA su previše ozbiljni u nameri da budu ozbiljni pa pritom nisu imali mesta za Zezanje t.j za nas .Tako da odustajemo od tog Festivala na duze vreme (mislim šta reći...oni baš neznaju da se zabavljaju....mislim nemislim )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au ala bi vas koncert bio spektakl na Exit-u, nisu svesni sta propustaju...nego da li ja mogu negde da skinem vase novije pesme?Jel vam toliki problem da uploadujete par komada negde?Hvala unapred!

 

 

 

 

 

Pa stavili smo na mykosmos 4 nove (neki kazu nemogu da skinu a neki kazu da nije bilo problema)tako da neznam šta da ti kazem.Nastup na Exitu bi sigurno bio ludji jel je i nama bila zelja da ga sviramo,ovako ništa (cenimo sve izvodjače i njihov trud al set lista bendova je poprilični mršava) :confused: :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa stavili smo na mykosmos 4 nove (neki kazu nemogu da skinu a neki kazu da nije bilo problema)tako da neznam šta da ti kazem.Nastup na Exitu bi sigurno bio ludji jel je i nama bila zelja da ga sviramo,ovako ništa (cenimo sve izvodjače i njihov trud al set lista bendova je poprilično mršava) :confused: :confused:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

original kaseta je sjebana na ekskurziji na kopaoniku davne 1996. godine, jedva smo uspeli da je zalepimo, a pošto je cela ruma snimila sa te kasete, eto objašnjeeeeenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

original kaseta je sjebana na ekskurziji na kopaoniku davne 1996. godine, jedva smo uspeli da je zalepimo, a pošto je cela ruma snimila sa te kasete, eto objašnjeeeeenja

 

ajde sto ste vi jedva zalepili nego sto smo mi svi jedva presnimili! A jack the riffer i moj burazer gledali pera u nekoj garazi ili nesto (secam se da su svirali na plejbek i da je bubnjar bio u invalidskim kolicima i lupao po nekoj konjskoj glavi) i posle toga zvali frisa da im posalje kazetu, ali su tada dobili obavestenje da je fris u vojsci(to je bilo oko bombardovanja ako se ne varam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au da čoveče sad si me podsetio Garaže :rolleyes: sećam se da smo porušili svu scenografiju da je friš jahao neku glavu na točkovima da se organizator hvatao za glavu i kad se pesma završila rekao nam da se udalimo sa snimanja :muzicar::rockdevil:

 

znaci ipak je bila glava! hehe jos uvek me dobro sluzi pamcenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...