Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

sta da vam radim kad niste fotogenicni... koliko se secam gurao sam se na rubu stejdza sa gomilom ljudi, a aparat sam drzao negde iznad glave, tako da je slikano polu-nasumicno...

Nisam se ja zalio na to kako sam ispao (a nisam ispao nikako), nego na to sto si nas sekao na pola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Užas. :)

 

Elem, 28.07. su MAJKE najavljene u Banjaluci, a to je jedini bend koji mi je važniji od Pero Defformero, stoga, ako od toga ne bude ništa (kao što to inače zna biti sa koncertnim dešavanjima u ovom gradu), nadam se da ćemo Brko i ja iskopati topografske mape za traženje Ruskog Krstura.

A sto 28og? Ajd da idemo na ovaj u Novi Sad 16og!?! 17og je finale Metal Battlea u BGu, pa ne bi trebao biti problem da se krene dan ranije u NS (govorim u svoje ime). Ako si za, javi se.

 

A Ruski Krstur... hehe, pa prvi moj online saradnik, jos dok sam radio Bl-Metal.org je iz Ruskog Krstura. A pricao sta god ko hoce, najbolji black metal fanzine u Srbiji upravo je iz tog mesta - Ravenlord (na zalost, r.i.p.).

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da idemo na ovaj u Novi Sad 16og!?! 17og je finale Metal Battlea u BGu, pa ne bi trebao biti problem da se krene dan ranije u NS (govorim u svoje ime).

 

Laki druže, pa Ti si živ i spreman si za akciju!!! :rockdevil:

 

Bilo bi lepo videti veselo i prijateljsko lice na prelepome Štrandu! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laki druže, pa Ti si živ i spreman si za akciju!!! :rockdevil:

 

Bilo bi lepo videti veselo i prijateljsko lice na prelepome Štrandu! :pivopije:

:pivopije::pivopije:

 

Ma, ja dolazim, samo Boru da nateram. Nije valjda jedan ispit bitan u moru onih na koje nije izasao godinama...

 

17og bih trebao biti u BGu, ide cela ekipa odavde, a ja jesam voljan da dodjem u NS, samo da nekoga nagovorim da ide sa mnom. Strand je prelep, nema govora, adekvatan odabir lokacije za bend poput PD, pa da se svi lepo kupamo tokom i posle svirke :opusteno:

 

Stoga Boro, nemoj da zajebavas, nego javljaj se i da krecemo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovi me ovako kako piše na lijevoj strani, a, volio bih da mogu, ali stvarno ne mogu.

Moram završiti fakultet i tragično okončati svoju mladost.

 

A najgore je što je jedan dan u pitanju.

Samo da je ta svirka sutradan, 17-og, pa da proslavim rođendan svoje majke uz nezaboravne PD melodije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovi me ovako kako piše na lijevoj strani, a, volio bih da mogu, ali stvarno ne mogu.

Moram završiti fakultet i tragično okončati svoju mladost.

 

A najgore je što je jedan dan u pitanju.

Samo da je ta svirka sutradan, 17-og, pa da proslavim rođendan svoje majke uz nezaboravne PD melodije.

Eh... zar je dotle doslo?

 

Pazi, 16og PD, odemo u BG sutra, tamo je Wacken hellyeah, tvoj omiljeni Monument takodje svira, bice nekih 20ak ljudi iz BL, i ako hoces, vratis se sa njima, dok ja ostajem vekovima u BGu.

 

Jedan ispit... razmisli.... to je samo jedan ispit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Ja na ispit moram ići, pošto je ovo prvi put nakon ko zna koliko da zapravo pokušavam učiti.

 

A, sad, kad sve imaju busevi iz BL, vozovi BG-NS?

Prošli put smo išli onim vozom u 4 i fakat smo imali lufta.

 

Ako bi bio neki bus u pola 11, a iz BG voz oko 6-7, to bi se moglo odraditi.

A najbolje da u Beogradu budem sa seljacima iz Banjaluke.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Ja na ispit moram ići, pošto je ovo prvi put nakon ko zna koliko da zapravo pokušavam učiti.

 

A, sad, kad sve imaju busevi iz BL, vozovi BG-NS?

Prošli put smo išli onim vozom u 4 i fakat smo imali lufta.

 

Ako bi bio neki bus u pola 11, a iz BG voz oko 6-7, to bi se moglo odraditi.

A najbolje da u Beogradu budem sa seljacima iz Banjaluke.

:)

Ma to verovatno moze da se izvede!

 

Samo da nam neko proveri za taj voz iz BGa... Evo, Marko, Mon_a[MOR]e ce :meshuggah:

 

Znaci dva pitanja:

1. Sale - Kad koncert pocinje?

2. Kad ima voz iz BGa, tu negde oko 5 ili 6, 7 posle podne bi bilo idealno?

 

Macketino, konacno malo pozitivnog duha kod tebe. Jos ako ispit polozis, castis kartom u jednom pravcu bar :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima voz u 18:25, brzi satro - staje samo u indjiji mislim i malo je skuplji od "obicnog"... isao sam juce na Exit njim.

 

260 kinti u jednom pravcu :sad:

18:25? Nije lose, to bi moglo biti izvodljivo. A verovatno je povratna jeftinija i to dosta...

 

Eto Macketino, to je to, jos Sale da javi kad svirka pocinje, i da vidimo kad nam je bus, mislim da ima oko 11:30 preko HR, za 5 sati smo tamo, dakle skoro pa idealno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:25? Nije lose, to bi moglo biti izvodljivo. A verovatno je povratna jeftinija i to dosta...

 

Eto Macketino, to je to, jos Sale da javi kad svirka pocinje, i da vidimo kad nam je bus, mislim da ima oko 11:30 preko HR, za 5 sati smo tamo, dakle skoro pa idealno.

Provjeri za taj bus, ako ide u 11:30, to je riješena stvar. Da li bi još neko iz BL išao sa nama?

 

Imate lufta da zujite posle po gradu... :cool:

Imamo li drugih opcija? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bus ide u 11:30, cini mi se 100%. Pitao sam lika na stanici veceras kad sam pratio burazera u Rusiju, ali bio sam pijan kad sam pitao. Rekao je nesto tako, ali jebat' ga ako bih se smeo zakleti :opusteno: Plus sad sam sa trubaca (Guca revisited, hehe).

 

Dakle, ja idem 100% na cert, i sa sobom vodim dve-tri zene, zenske Pero Defformero fanove iz BL (dobro, poznaju samo glavne hitove, ali ipak su zene u pitanju, moze im se progledati kroz prste). Dosta od mene :opusteno:

 

Macketino, ides i ti, i to je to. Treba samo nazvati stanicu i pitati, to ostavljam tebi. Pa se javi, i da ostavimo ovu temu na miru, ne moraju svi pratiti nase dogovore za putestestvije :mrgreen:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zalim draga, ispalo je sranje- sto si vise mrtva volim te sve manje..." Bice totalno ludilo na Strandu, sreca pa stanujem blizu tako da cu poziciju na vreme zauzeti pre nego navale ovi bosanci sto se prenemazu. Ma znam vas u dusu, folirate a svakako dolazite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...