Jump to content

Avenged Sevenfold


Recommended Posts

Samo kratak i mnogo glup komentar.

Ovo je jedan od onih bendova zbog kojih pozhelim da sam prestao da slusham talme pre par godina. Naime, svestan sam da degradiraju moj muzichki ukus ali su tako jebeno slushljivi da ne mogu da ih se ostavim wallbash.gif

ja ne znam ko me nije ispljuvo na mrtvo ime zbog slusanja a7x... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

bole me kujac... biggrin.gif

 

tritu tritu...trla trla... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Pojascajte do daske za vas od Nas heheheh http://metalmussic4ever.blog.ba/// s

Sta sam htela da vas pitam citajuci ovo, ne verujem da su gostovali u Bg. a ova pesma im je strava i ja sam ih zavolela. Sto se tice imidza ok. je e jedino frizure od ostalih clanova, ne pevaca me nerviraju malo su pederasti a sve je ostallo Ok. pa ljudi jel' vi slusate muziku ili gledate kako izgledaju sta je bitnije...

Eto, cisto da me ima ovde a ako dolaze u Bg. JAVNITE MI icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni je ovo i dalje jedan od omiljenijih bendova. City of evil mi je odlican album, ali i dalje mi je njihova najbolja stvar Remenissions sa prethodnog.

Interesantno je koliko sam sam na ovoj temi video postova gde pljujete ovaj bend. :)

Uvek sam bio u fazonu da slusam sta mi se slusa i da poshtujem shta drugi slushaju bez nametanja. Ali ovo pocinje toliko da me nervira, pogotovo sama cinjenica koliko ljudi ovde nema ukusa.

Da krenemo redom:

- gitarske solo deonice su odlicne

- bubanj je odlican

- lik ima odlican glas

- to sto izgledaju kako izgledaju, mnogo me zabole. Vi ocenjujete bendove na osnovu toga kako izgledaju?? U tom slucaju ne bi trebalo da slusate Slipknot jer Corey izgleda kao najgori redneck, Maidene jer se oblace kao devojcice, o black metalu necu nista ni da komentarisem, Madball jer pevacu je falilo pola zuba (mozda je sada sredio to :) ), AFI jer pevac konvergira ka vagini,... a dosta od tih bendova je uticalo na ono sto danas slusate i "obozavate".

Pozdrav svima koji misle da kenjam i koji me mrze. Znaju sta mislim o njima i gde mogu da me nadju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Avenged Sevenfold je prilicno dobar bend. Veoma su slushljivi,jedina mana im je shto ubacuju neke rifove samo da bi im pesme bile shto duze(to se bar ja tripujem).

A shto se tice imidza, to je sasvim sporedna stvar.Ali je definitivno bolje da ovako izgledaju nego kao neke sotone sa masnim kosama i ostalim rekvizitima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kradu rifove,što od death-a (confess...glavni rif je ripp off-od spirit crusher),što od Pretty Maids (nekoliko stvari sa future world albuma)...Vrlo inovativna čeljad... :no:

A i pevač, peva ko Deris...a-i-ai-ai...drajvin-tru-d-naiiiit-- 'AJDE! :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...