Jump to content

Avenged Sevenfold


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Moram da kazem da me je malo razocarao bubnjar na drugom albumu... mnogo je pojednostavio ritmove i celu svirku spusti za nivo ispod...

Isto je dosta primetna razlika u pevanju... dosta vise clean vokala... sto naravno ne mora da bude lose, ali smatram da je napravljena prevelika razlika u odnosu na prvi album... Anyway, meni oni do jaja zvuce i sigurno cu ih slusati u buduce jos dosta vremena icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow... eto ja nisam slusao ovaj bend nikada ali eto da verujem vama da je otprilike PROSEK bend... e sad..

citam ti ja nesto o njima u Metal Hammeru (valjda dec. '03) i izvikali su ih kao 'THE BAND WHO MIGHT HAVE SAVED HEAVY METAL' ili tako nesto..

sve u svemu kao 'oni su nesto najbolje sto se pojavilo zadnjih 100000000000000 godina itd.. icon_uhoh.gif

anyway jos jedna stvar mi se nije svidela kod njih koju sam mogao zakljuciti na osnovu tog intervjua- likovi su mnoooogo ponosni sto su TEHNICKI odlicni muzicari... kao 'volimo da idemo na turneje sa velikim bendovima i pokazemo im da semo bolji muzicari od njih' ... whatthefucksthatallabout?! to sto lik moze da odsvira neki solo na gitari nikad brze ne znaci da je bolji muzicar.. (barem ja tako mislim)..

svejedno ipak cu im dati sansu pa da vidim kakvi su stvarno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

watch your mouth - ne znam o kojoj verziji pricas, ali nemacki (jedini pravi) metal hammer je majka svih metal casopisa icon_da.gif (i on nikada ne bi podrzavao avenged sevenfold)

 

ovaj bend - icon_mrtav.gif

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ma sta im fali bre?!?!

 

Sigurno nisu najbolji bend koji se pojavio u zadnjih 1000000000.....godina, ali uopste nisu losi...

 

Jedino sto mi se nije svidelo je naduvanost onog vokala koji misli da ima bend iz snova, koji moze da svira bolje od bilo kog drugog benda... pukeface.gif

Edited by NIK@NYT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto mi se nije svidelo je naduvanost onog vokala koji misli da ima bend iz snova, koji moze da svira bolje od bilo kog drugog benda... pukeface.gif

O tome ja pricam.. icon_da.gif

Svi njihovi fanovi su napaljeni klinci koji su u fazonu 'podrzavamo vas od [nekog] pocetka, mi smo face' + svi su neki moderni americki hc/alternative-punkeri (ako tako nesto mogu reci) i zajedno sa bendom lice na napljeni cirkus koji misli da su opasni jer slusaju 'jedini tezi' bend od A7X a to je Atreyu...... icon_mad.gificon_mad.gifpukeface.gif

 

Jebo i' chacha, ne znam razlog ove teme ovde.. icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Mnogo je proslo od poslednje poruke na ovoj temi. Ajde malo da je vratim medju zive. Elem videh malo pre na TV novi spot za "Bat Country". Ala su trsli. Sada su svi u goth fazonu. Znam da su se pre sminkali i da su se oblacili "k'o za basket" i da sam ih ubijo od zajebavanja (mada oni to nisu znali jel icon_smile.gif ) ali ovo sada je bas smesno. Pored njih eto i Bullet For My Valentine. Novi talas u metaljkoru - gothcore! icon_smile.gif

Elem nije im losa ova nova pesma. Vazno je da imaju ultra giga heavy solazu. icon_rolleyes.gif

Jel slusao neko novi album, kakav je? Izasao je letos ali eto tek sad saznah.

Obavezno posetite njihov zvanicni site... jos malo pa ce zajebati Ozzy-a.

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

najgadniji mladi mJetal bend. jebote kako su gadni. gledao sam taj spot i nisam mogao nista drugo da zakljucim osim da su mnogo gadni i mnogo gej. totalno gej. i totalno gadni.

 

 

A7X sucks ass icon_smile.gif

Uf, otkad ja to pricam!

Sux ass - zar nisam to vJec spomJenuJo? biggrin.gif

 

Eljem, tragedija je koliko su bendovi poput ej-seven-eks-a postali predvidivi, gay, i u istom fazonu! Sada je moderno imati goCku sminku, neku levu odecu (proboj trenda a la Green Day)... no.gif Povezujuci ovo sa tJemom Buducnost Nju Mjetala, zao mi je sto se sve ovo dJesava, ali ja pobJeze u AvantguarDu/Doom i Jennifer Paige, a Usher-a za praznike.. icon_da.gif

 

Dumd smo! icon_uhoh.gif A moj brat od strica misli da su kUUUUlj i vr'... no.gif

 

:molim_se_alahu_da_vrati_Immortal_na_turneju_i_unisti_svojim_crnim_legijama_sve_untrU_mjetalce:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...