Jump to content

Avenged Sevenfold


Recommended Posts

u zivotu nisam video da je neki bend tako brzo, a tako drasticno promenio zanr koji svira.

u roku od dva albuma su uspeli da se TOTALNO promene, sto dovoljno govori o njima... sad su postali radio-friendly u tri lepe chichke materine, a u pocecima su jebali keve. "sounding the seventh trumpet" je odlican album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto su oni pravo osvezenje za metal uopste... dosta mi je vise power/black/doom sranja... :da:

 

metalcore je vec stara vest... 15000 bendova koji sviraju istim patternom i shtimom nisu nikakvo osvezenje

 

powera ce uvek biti - ovo je srbija

to shto ti mislish da je black... uopshte i nije

a za doom si lupio.

 

Samo mi reci gde si sve to video/chuo, pa da ja to mogu da gledam/slusham (please don't say HBB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, '95 je NU bio osvezenje

 

NU je brutalno umro 2000-2001 i ljudi su se masovno preshaltovali na metalcore, samo smo mi u srbiji saznali kasnije...

sad je glavni fazon usrano kopile nekadashnjeg emo-a.

 

ostajem pri proshlom postu

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa munky, nije metalcore bas tada uzeo maha.. tada je jos bio u nekom razvitku... dosta demo bendova i ostale gluposti... tek je pre nekih 4 godine poceo da se masovno siri i da kazem primenjuje... u svakom slucaju, tacno je da je kod nas kasnije dosao... tj poceo konkretnije da se slusa u malo sirim krugovima... tj i dalje je to slucaj... na zalos'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ete :D

 

ali je bitno da vishe nije svez

 

u tom pravcu postoji par bendova koji su imali srece da budu pioniri (recimo KSE koji prezirem, shadows fall, chimaira (ova dva gotivim) ...) i pun kurac njihovih klonova medju koje spada i A7X

 

ja nisam od njih chuo nikakvu ideju koja bi ih makar na milimetar odvojila od ostalih + su nakurchene pichke :)

i jedva chekam da ih dillingeri prebiju od batina :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, ja cu da ih ubejem od batina.

najvece pickice. onaj spot gde mu kola pokupe ribu je takva ljigavstina da mi dodje da povratim :udri:

 

P.S.

u cemu je fora sa onim pederom sto svira na kovcegu.?!?!?! :udri: :udri: :udri:

Sta, kao Slash????

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ete :D

 

ali je bitno da vishe nije svez

 

u tom pravcu postoji par bendova koji su imali srece da budu pioniri (recimo KSE koji prezirem, shadows fall, chimaira (ova dva gotivim) ...) i pun kurac njihovih klonova medju koje spada i A7X

 

ja nisam od njih chuo nikakvu ideju koja bi ih makar na milimetar odvojila od ostalih + su nakurchene pichke :)

i jedva chekam da ih dillingeri prebiju od batina :rockdevil:

pa pazi. oni su svoj prvi studijski album izdali 2002., a prve EP-eve 2001., tako da nisu ni oni bas svezi.

 

brate, ja cu da ih ubejem od batina.

najvece pickice. onaj spot gde mu kola pokupe ribu je takva ljigavstina da mi dodje da povratim :udri:

 

P.S.

u cemu je fora sa onim pederom sto svira na kovcegu.?!?!?! :udri: :udri: :udri:

Sta, kao Slash????

pa da. to bi trebala da bude fora.

 

Pre ovog novog imaju 2 ili 3 albuma ako se ne varam...

pre ovog imaju 2 plus neke EP-eve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...