Jump to content

Shadow Gallery


Recommended Posts

Zajedno sa pevacem Ralph Sheepersom (Primal Fear, Gamma Ray), Srdjan Brankovic (Alogia) ce svirati u pesmi "Strong" koja ce se naci na najnovijem Shadow Gallery albumu. Sesti album ovog legendarnog americkog progresiv rock / metal benda biti ce objavljen 26. oktobra 2009. godine u Evropi, a 03. novembra 2009. godine u Americi. Izdavac je "Inside Out", definitivno najveci u svetu progresiv rock muzike. Shadow Gallery su oduvek gajili tradiciju da saradjuju sa drugim muzicarima i prijateljima. Na njihovim starim albumima gostovali su zaista istinski priznati muzicari na svetskoj progresivnoj sceni: James Labrie (Dream Theater), Mark Zonder (Fates Warning), Arjen Lucassen (Ayreon), DC Cooper. "Zaista sam bio jako srecan kada me je Gary Wehrkamp pitao da li bih svirao na njihovom novom albumu. Shadow Gallery je bend koji sam oduvek voleo i cast mi je sto sam dobio priliku da sviram sa muzicarima koji su me inspirisali da izgradim sopstveni stil. Nekada sam sa nestrpljenjem cekao nove albume ovog benda. Deceniju kasnije se pojavljuje Shadow Gallery album na cijem ce omotu biti moja fotografija i ime. To je sjajan osecaj", rekao je Srdjan. Gary Wehrkamp je svirao na Srdjanovom "Expedition Delta" albumu, koji je prosle (2008.) godine objavljen na americkom i evropskom trzistu (Prog Rock Records / SPV), a njih dvojica su cak imali i planove o eventualnim koncertnim nastupima u Americi, na kojima bi izvodili "Expedition Delta" i "Shadow Gallery" pesme. Link za video clip:

 

www.trablmejker.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...