Jump to content

Zašto postoji malo žena gitarista?


Dushan S

Recommended Posts

ma jebite se.

 

sad treba neka da se pojavi a vi svi da skocite da joj u lice kazete ono sto se vec sochno israli na ovih x strana...

 

kako ko svira njegova je stvar i ne mora da ima veze sa polom vec sa time koliko ume da se uzivi u muziku, da vezba. Po vama je nemoguce srcano odsvirati pesmu bez cimanja, plazenja, kreveljenja, majmunisanja i ostalog. to sto sam ja kao zensko dok sam aktivno svirala gitaru 5, 6 h dnevno umela da se preznojim ko kreten za vreme samo jedne pesme od uzivljavanja u sviranje, a da sam pritom jedva pomerila nesto sem ruku, nema apsolutno nikakve veze,a?

 

Inace, umela sam potpuno tacno da odsviram Dyers Eve i Damage Inc od Metallice icon_razz.gif

 

to sto niste culi ne znaci da ne postoji.

 

ovo nije hvalospev meni vec poruka vasoj gluposti. nadam se da ce vam ribe imati podjednako lose misljenje o muskom polu.

Kao prvo jebi se ti.

 

Ježim se od tih fora kada se koristi "vi muškarci" od strane ribe ili "ah te žene" od strane muškaraca. Ja imam moje mišljenje, i ako nisi primetila normalno sam komunicirao sa tobom koju stranu ranije, podseti se ako si zaboravna. I kojeg mog citiraš van konteksta moj post čiji je datum 16.8.2004. ? Ja u nijednom postu nisam odricao ženama muzički talenat. Otvaranje ove teme je bila provokacija sa moje strane upravo da ako postoje neke ženske osobe koje sviraju na forumu, svrate na mesto za muzičare koje je pederbal 99% vremena. Tj, namera mi i jeste bila da neko kao ti dođe ovde i uđe u žučnu raspravu.

A ako ti se post ne odnosi lično na mene, onda citiraj nekog drugog i nemoj koristiti množinu.

 

to sto sam ja kao zensko dok sam aktivno svirala gitaru 5, 6 h dnevno umela da se preznojim ko kreten za vreme samo jedne pesme od uzivljavanja u sviranje, a da sam pritom jedva pomerila nesto sem ruku, nema apsolutno nikakve veze,a?
Ima veze, to znači da nisi umela da opustiš telo dok sviraš i to je problem, treba svirati opušteno. U svakom slučaju ne radi se o nekoj vrsti dostignuća.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvaranje ove teme je bila provokacija sa moje strane upravo da ako postoje neke ženske osobe koje sviraju na forumu, svrate na mesto za muzičare koje je pederbal 99% vremena.

Кој' гузолов мори? Ти да се начешљаш па ондак да причамо... Панкере... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo jebi se ti.

 

Ježim se od tih fora kada se koristi "vi muškarci" od strane ribe ili "ah te žene" od strane muškaraca. Ja imam moje mišljenje, i ako nisi primetila normalno sam komunicirao sa tobom koju stranu ranije, podseti se ako si zaboravna. I kojeg mog citiraš van konteksta moj post čiji je datum 16.8.2004. ? Ja u nijednom postu nisam odricao ženama muzički talenat. Otvaranje ove teme je bila provokacija sa moje strane upravo da ako postoje neke ženske osobe koje sviraju na forumu, svrate na mesto za muzičare koje je pederbal 99% vremena. Tj, namera mi i jeste bila da neko kao ti dođe ovde i uđe u žučnu raspravu.

A ako ti se post ne odnosi lično na mene, onda citiraj nekog drugog i nemoj koristiti množinu.

 

Ima veze, to znači da nisi umela da opustiš telo dok sviraš i to je problem, treba svirati opušteno. U svakom slučaju ne radi se o nekoj vrsti dostignuća.

bravo! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

DusHan svaka cHast! icon_wink.gifpivopije.gif

 

*DF zasHto tvoj besmislen post sadrzi:

 

Inace,''umela'' sam potpuno tacno da odsviram

Dyers Eve i Damage Inc od Metallice

 

icon_smile.gif Umijela si,a sad ne umijesH-kako to!? icon_rolleyes.gif

di je zakocHilo draga moja,il' si potpunosti odustala od sviranja!? icon_rolleyes.gif

 

Recimo,sviram vec od 4 razreda osnovne,

i nikad nisam ni pomisljala na to

da jednostavno jednog dana prestanem da sviram,

nema teorije jer gitara je jednom rijecHnju=ZIVOT!

 

musik19.gif 4 ever!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DusHan svaka cHast!  icon_wink.gif  pivopije.gif

 

*DF zasHto tvoj besmislen post sadrzi:

 

Inace,''umela'' sam potpuno tacno da odsviram

Dyers Eve i Damage Inc od Metallice

 

icon_smile.gif Umijela si,a sad ne umijesH-kako to!? icon_rolleyes.gif

di je zakocHilo draga moja,il' si potpunosti odustala od sviranja!? icon_rolleyes.gif

 

Recimo,sviram vec od 4 razreda osnovne,

i nikad nisam ni pomisljala na to

da jednostavno jednog dana prestanem da sviram,

nema teorije jer gitara je jednom rijecHnju=ZIVOT!

 

musik19.gif 4 ever!

jest vala... pa kada dodjes do tog nivoa da mozes da svirash te pesme, zasto odustajati i ne baviti se vec time, makar kao hobijem... mislim ono... wallbash.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo jebi se ti.

Домаћински, шаком о сто, да се зна ко коси а ко воду носи.. icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

агроманија без граница. icon_wink.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Elem

 

Zahvaljujem se svima vama na podršci icon_da.gificon_mrgreen.gifpivopije.gif

 

Glasajte za mene, i ako postanem Прецедник mesta za muz'čare, znajte da ću učiniti sve što je i što nije u mojoj moći da se AgroGoth ideji da važnost koju zaslužuje:

- da se svakom agroteroristi radna nedelja smanji na 5 dana tako da dva dana može da izostane sa Yu Metala da bi pomuzao krave i obišao voćnjak

- da se svinjeća mast dobija preko agro sindikata povoljno kao i polutke

- da se organizuju forumske teme i predavanja o pravilnom obrađivanju zemlje i prerezavanju vena i drugih krvnih sudova (kako na sebi tako i kod svinja i peradi tokom klanja)

- da se izjednače prava žena i muškaraca, kako što se tiče sviranja gitare, raznih prava u krevetu i ispod njega, tako i što se tiče muže dece i brige o kravama

- i konačno da se organizuju tombole sa prigodnim nagradama o kojima će vam više reći kolega LoodeeKooD icon_mrgreen.gificon_razz.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest vala... pa kada dodjes do tog nivoa da mozes da svirash te pesme,

zasto odustajati i ne baviti se vec time, makar kao hobijem... mislim ono... wallbash.gif

Tako je,pameti moja-u tome i lezi sva mudrost! icon_biggrin.gif

 

Recimo sto se mene ticHe manje vise smatram sviranje kao hobi,

dok ovi moji ortaci svi vec osnovali silne bendove,ebg bar da oce pa da me prime-da vide sta je zensko i gitara! mhihi.gif

 

No'sta reci,sviram kad me uhvati....znam svega par domacih pijesama

nasih bendova,a od stranih dab' F.O.T.D i trenutno ucHim Trooper-a!

 

*Al' za ozbiljno ako doticHna DF umije

i da pokrene trzalicu....ma divim joj se! icon_smile.gif

 

da se izjednače prava žena i muškaraca

Taj rad! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da ga ebesH,za koji dio post-a se to odnosi na!?

icon_smile.gif Gadno je kad si pre-ozbiljan,povlacHim se s terena!

 

Pa sta fali tome sto sviram gitaru,i momci sviraju klavir/violine

nekako opet manje visHe zenski stil! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa s tim opet nisHta ne dobijasH-mal te ne! icon_smile.gif

mislim cHemu zamijena-riba s muskim/muskarac s zenskim

fizicHkim osobinam/organima/izlgedom.... icon_smile.gif

 

Sta ima visHe da se prepiremo-kad jedino Vi (guys) umijete

posve da 'ebete keve s gitarama! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo bre pogledaj pprethodne postove,znas treba da ides unazad i onda lepo citas kao sto te je uciteljica ucila naravno i naucila ako nisi bila suvise zauzeta gitarom.

Pa da sa te tve pesme treba 5-6 godina i onda ih je jadna zaboravila,e ajde reci kad ti je rodjendan pa da ti kupim neke kapi za pamcenje,a kad si se tolko preznojala da nisi slucajno trcala i svirala ili si mozda svirala sa rukavicama ili u sauni.Ili je to za tebe bio veliki mentalni napor....

Edited by Danny

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sebe za razliku od nekih navela samo radi primera, dok se ni jedna pic*ica nije pojavila na temi.

No offence-al' SmijesHna si koliko got si teska! icon_smile.gif

treba da poslusHas Danny,ima vec pricalo se,ne brini se ti

nisi jedina ''picHkica'' da se javila na ovu temu!

 

mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif jebacHki smajli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ti onda radis na ovoj temi?Da li spadas u te 2 grupe koje si naveo?

Shta ti mislish?

.... ja mislim da ne spadam, jer niti branim jedne niti branim druge....

 

al draze mi je da pljujem po ovim prvima icon_smile.gif

Edited by Santorini

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...