Jump to content

Zašto postoji malo žena gitarista?


Dushan S

Recommended Posts

Okej pochinjem da mislim da su svi tipovi na ovom forumu shovinisti! violent.gif

Alo bre ljudi, zar zaista mislite da ste tako Bogom dani! no.gif Ma smeshni ste! icon_biggrin.gif

[seljacki akcenat] Koj je bre sovinista zenetino nijedna... ph34r.gificon_wink.gif [/seljacki akcenat] Da li je neko primetio kako ovden niki nista nije reko protivu zena gitarista a opet se ove zenturache kochopizde? icon_mrgreen.gif Mislim da je neophodno da ljudi shvate da mi nemamo nista protiv zena gitarista, posto doticne, jel, ne postoje! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ne bih voleo da mi devojka bude muzicar, ili metalka, ili takve gluposti, voleo bih pametnu devojku, koja razume neke stvari, koja ima smisla za humor, i koja ne sere bez potrebno, opasno me smara kada neko zapne da moraju dvoje ljudi da slusaju istu vrstu muzike i slicna sranja.

Is to je najgore upoznao sam takvu i ja, retardiran kakav jesam, sam to uprskao, kao i uvek. Budala.

 

Back on topic zene nemogu biti ni upola dobri gitaristi iz cistih tehnickih razloga, nemaju dovoljno velike sake, to je 1, 2 zene se ponekad previse ili obraduju pa useru album na taj nacin, ili odluce da budu dark, i ispadnu retardirano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jos na pocetku teme rekao da su za "dobro" sviranje Elektricne gitare potrebna muda...tako da...

Jel' po tvome za bass il' akuticnu gitaru nisu potreban onda!?

Znaci ladno mozemo da sviramo! StrasHno,sta ce jos da izmislite! icon_rolleyes.gif

 

A bas se vi momci ponekad pravite teske face

mislite sto imate muda si u gadjama da s njima mozete

sve da postignete,zar je bitno kojeg je osoba spola!? huh.gif

Ako umije,super i nema druge! icon_biggrin.gif

 

Meni je cale prvo davao akuticnu,a sad predjoh

na elektricnu i bas mi je do j@j@! icon_rockdevil.gif

A koliko sad umijem da mlatim i rasturam

ne zelim da se mijerim s Vama,

jer za mene to uopste nije bitno,glavno je da uzivam! icon_wink.gif

Edited by Hellenoranotos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci devojke koje sviraju gitaru su glupe?Daj momci odrastite,mislim u cemu je problem u ooj zemlji ima mesta za sve a da ste sovinisti jeste a i sujetni ste.Mislite da je gitara izmisljena samo za vas i da ste super i naj,naj,naj ali i tome ce doci kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam jednu devojku koja svira malmsteen i satrijanija - a pola nas mushkaraca na 4umu to ne moze

Jel' mislis na onu jadnicu koja je naucila jedan akord, pa otisla da nadje menadzera da bi joj on nasao band.

 

Daj nemoj se ulizivati ovim jadnicama, pomislice da si ozbiljan.

 

Naravno da postoji zena koja moze da svira gitaru, ali to je, kao sto kum rece, jedna u milion.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci devojke koje sviraju gitaru su glupe?Daj momci odrastite,mislim u cemu je problem u ooj zemlji ima mesta za sve a da ste sovinisti jeste a i sujetni ste.Mislite da je gitara izmisljena samo za vas i da ste super i naj,naj,naj ali i tome ce doci kraj.

Ne shvataj ih toliko ozbiljno icon_wink.gif

 

 

Postoji taj momenat, zaista žene koje dobro sviraju instrumente imaju neku dozu muške energije, i obrnuto, mislim da i većina vrhunskim muških muzičara ima nešto androgeno, dvopolno u sebi, što je i logično. (naravno napravite razliku, nije u pitanju nikakav hormonski disbalans ili slično,ljudi koji su androgeni generalno nisu biseksualni, što je interesantno ) Sad, šta je u pitanju, ujednačeniji rad obe moždane polutke,ravnoteža energija, sposobnost da se izbalansira naše svesno sa nesvesnim, ravnoteža polova u nama samima, nije ni bitno.

 

Pa bi se moglo reći da dobri ženski svirači imaju muda, čak i kad se ne radi o gitari icon_mrgreen.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' mislis na onu jadnicu koja je naucila jedan akord, pa otisla da nadje menadzera da bi joj on nasao band.

 

Daj nemoj se ulizivati ovim jadnicama, pomislice da si ozbiljan.

 

Naravno da postoji zena koja moze da svira gitaru, ali to je, kao sto kum rece, jedna u milion.

najozbiljnije debilu mala milica svira to - svira 2-put bolje od mene i mladje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ste takvi...mislim da li je tako starsno kad zena svira,momci ovo je vec panican strah od zena.

ja sam u panici od svih zena koje nemaju smisla za humor... icon_wink.gif

da li ti zaista verujes da ovde neko misli da je strasno kada zena

svira? koje ti slusas muzicare a da su zene po polu a hetero po

seksualnom opredeljenju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bre, nego je meni bezveze kad zensko svira pred masom... mislim, kad svira neki trew kosijaner, onda se ortaci primaju zato sto im je trew, a devojke zato sto bi ga volele posle koncerta icon_smile.gif

A sta kad zena svira? Metalci sigurno nece da skacu zato sto bi je kresnuli (ko u grandu sto svi blenu u Stoju), a ribe zato sto im je ova sto svira cool i trew...

 

Mada da ne gresim dusu, prolazio sam pre par meseci Zemunskim parkom, kad ono neka darkerka sa ortakinjama sedi na klupi i cepa akustaru strucno... cak sam hteo da zastanem da malo slusam posto je stvarno dobro svirala, ali reko necu, pustice ortakinje na mene icon_biggrin.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...